Tottenham Hotspur 5 - 1 Asteras Tripolis

1

• Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje serdecznie Damian Wiśniewski

• I jedyny w tym meczu gol dla gości:

• Trzecie trafienie Kane'a:

• To było naprawdę interesujące spotkanie. Tottenham wygrał wyraźnie, ale Asteras nie zasłużył na aż tak wysoką przegraną, prezentował się dzisiaj całkiem dobrze. Bohaterami tego meczu byli Erik Lamela i Harry Kane, którzy strzelili odpowiednio dwa i trzy gole. Dobrej gry tego drugiego nie umniejsza nawet puszczony gol. ;-)

• Usero oddał jeszcze niecelny strzał na bramkę i sędzia zakończył ten mecz!

• Trzy minuty doliczył sędzia do drugiej połowy

• Możemy powiedzieć, że Harry Kane nie jest tak dobrym bramkarzem jak Cosmin Moti. Barrales uderzył lekko z tego rzutu wolnego, a Kane puścił piłkę pod brzuchem.

• GOOOOOOOOOL!! Barrales trafił z rzutu wolnego!

• A tymczasem miejsce w Llorisa w bramce zajmie... Harry Kane!

• Czerwona kartka dla Llorisa! Francuz faulował wychodzącego na czystą pozycję Tsokanisa i sędzia nie miał wyjścia! Rzut wolny dla gości

• Teraz spokojnie piłkę rozgrywają goście. Czy stać ich chociaż na trafienie honorowe?

• Drugi gol Kane'a:

• A Lennon zmienia Townsenda

• Bakasetas wchodzi, Mazza schodzi

• Spore zamieszanie pod bramka gości. Pierwszy strzał Kane'a obronił jeszcze bramkarz, ale piłka trafiła pod nogi Fazio. Ten znów dograł do swojego kolegi, który tym razem trafil do bramki!

• GOOOOOOOOOOOL!! Hat-trick Kane'a!

• Parra schodzi z boiska, a w jego miejsce widzimy Fernandeza

• Mazza przymierzył z dystansu, ale zrobił to niecelnie

• Drugi gol Lameli:

• A Chadli Adebyora

• Eriksen zmienia Lamelę

• Dembele oddał strzał sprzed pola karnego, bramkarz wypluł przed siebie piłkę, a do bramki dobił ją dobrze ustawiony Kane! 4:0.

• GOOOOOOOOOOOOL!! Harry Kane, 4:0!!

• Pierwsza zmiana w ekipie gości. Barrales zmienia Rolle

• Ładna akcja gospodarzy, Ben Davies dośrodkował z lewej strony boiska, ale będący w polu karnym Adebayor wywalczył tylko corner

• A teraz Rolle oddał strzał z dystansu, ale nie trafił nawet w bramkę

• Adebayor już wychodził na czystą pozycję, ale znów był na spalonym

• Co to był za strzał! Fernando Usero dostał dobre prostopadłe podanie, zdecydował się na strzał z pierwszej piłki, z powietrza i o mało nie pokonał Llorisa! Rewelacyjna interwencja Francuza

• Lamela otrzymał piłkę w polu karnym rywala, jego pierwszy strzał został zablokowany, ale dobitka w krótki róg znalazła drogę do bramki! Chyba jest już po meczu.

• GOOOOOOOOOOOOL!! Lamela po raz drugi, jest 3:0!!

• Faulowany na połowie rywala był teraz Adebayor

• Było ciekawie! Townsend dośrodkował z prawej strony boiska, Adebayor zgrał głową pilk do Lameli, ale strzał Argentyńczyka został zablokowany. Rzut rożny dla gospodarzy

• Ładną kontrę przeprowadzili teraz gospodarze, ale zepsuł ją Lamela, który niedokładnie dograł piłkę do Kane'a

• I zaczynamy drugą połowę!

• A oto oba cudowne gole z pierwszej połowy:

• To była naprawdę bardzo dobra pierwsza połowa! Tempo szybkie, sporo sytuacji bramkowych no i dwa piękne gole. Było na co popatrzeć. Po przerwie liczymy na przynajmniej równie dobre widowisko.

• Koniec pierwszej połowy! Tottenham prowadzi 2:0!

• Lamela zagrał teraz prostopadłą piłkę w kierunku Kane'a, ale obrońcy greckiej drużyny wybili piłkę

• Harry Kane spróbował teraz indywidualnej akcji, ale szybko stracił piłkę. Aut dla Spurs

• Braian Lluy pozazdrościł rywalom i też oddał strzał sprzed szesnastki, ale po rykoszecie piłka wyszła na rzut rożny

• Anglik znów zdecydował się na strzał sprzed pola karnego, ale tym razem Kosicky złapał spokojnie piłkę

• Andros Townsend! Świetny strzał z dystansu, ale minimalnie niecelny!

• Adebayor przedarł się teraz z piłką w pole karne rywala, ale tam obrońcy odebrali mu ostatecznie piłkę

• Panteliadis taktycznie faulował Townsenda i dostał za to żółtą kartkę

• A teraz na spalonym był Harry Kane

• Próba ataku ze strony gości, ale na spalonym był Parra

• Spokojnie piłkę rozgrywają gospodarze. Zobaczymy co z tego wyniknie.

• Emmanuel Adebayor wygrał przebitkę przed polem karnym gości, piłka trafiła do Lameli, a ten zdecydował się na strzał, który zamienił się w fantastyczną bramkę! 2:0!

• GOOOOOOOOOOOOOL!! Nie trafił Asteras, to drugą bramkę zdobyli gospodarze! Erik Lamela!!

• Aj, to musiał być gol! Facundo Parra wyszedł sam na sam z Llorisem i przegrał ten pojedynek, a kiedy dobijał piłkę, to z linii bramkowej wybił ją Dier!

• Było ciekawie! Zisopoulos oddał strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i pomylił się nieznacznie!

• Było groźnie! Adebayor świetnie zagrał do Capoue, ale Kosicky wygrał z nim pojedynek sam na sam!

• Ben Davies dośrodkowywał z tego rzutu wolnego, ale zrobił to niedokładnie i goście wybili piłkę

• Andros Townsend był teraz faulowany na prawej stronie połowy gości

• Rolle oddał teraz strzał z dystansu, ale Lloris spokojnie złapał piłkę

• "Siedzą" na połowie rywala Spurs, ale na razie nie potrafią znaleźć sposobu na przebicie się przez jego obronę i strzelenie drugiego gola

• A teraz Dier dośrodkował z prawej strony boiska, ale zrobił to niedokładnie. Od bramki goście

• Spokojnie, długo rozgrywają znów piłkę Koguty

• Długo rozgrywali piłkę na połowie rywala piłkarze Tottenhamu i w pewnym momencie Townsend podał ją do Kane'a. Napastnik gospodarzy zdecydował się na bezpośredni strzał i trafił do bramki. Fantastyczny gol.

• GOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Harry Kane, 1:0!!

• Teraz trochę chaosu i walki w środku pola oglądamy na boisku

• Ben Davies faulował Mazzę na połowie Asterasu

• Dembele oddał strzał z dystansu, ale został zablokowany

• A teraz Harry Kane przymierzył sprzed pola karnego, ale nieznacznie przestrzelił

• Było groźnie! Mazza wyszedł na niezłą pozycję po podaniu od Usero, ale przestrzelił!

• Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki, za chwilkę dołączymy do nich ławki rezerwowych. Tymczasem zapoznajcie się z zapowiedzią tego meczu

• Witamy! Zapraszamy na relację live ze spotkania grupy C Ligi Europy, w którym zmierzą się Tottenham i Asteras. Początek już za około 10 minut!