Tottenham Hotspur

0

Manchester City

1

• Dużo o tym meczu mówi fakt, że jednym z jego najlepszych piłkarzy był Joe Hart. Gospodarze stworzyli sobie dużą liczbę okazji podbramkowych i powinni byli ugrać przynajmniej remis. Goście byli jednak o tę jedną okazję skuteczniejsi i przynajmniej na chwilę awansowali na drugą pozycję w tabeli

• Koniec! Manchester City ogrywa Tottenham!

• Żółta kartka dla Kane'a

• Hart! Rose świetnie dośrodkował z lewej strony boiska, Lamela oddał strzał na bramkę, a Anglik kapitalnie uratował swój zespół!

• Pięć minut doliczył sędzia do drugiej połowy meczu

• Strzelec jedynego gola, Kun Aguero, opuszcza murawę. W jego miejsce melduje się Boyata

• Fernando został na razie zaprowadzony za linię boczną, wracamy do gry

• Fernando doznał jakiejś kontuzji i potrzebuje pomocy lekarskiej. Przerwa w grze

• Odpowiedź gości! Po dośrodkowaniu z prawej flanki minimalnie przestrzelił Bony!

• Adebayor wchodzi na boisko i zmienia Nacera Chadliego

• Paulinho! Kapitalny strzał z okolic szesnastego metra rezerwowego Tottenhamu i jeszcze lepsza interwencja Harta!

• Arbiter dopatrzył się jednak spalonego Brazylijczyka, więc ewentualny gol nie byłby uznany

• Było blisko wyrównania! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego uderzał Paulinho i pomylił się minimalnie!

• Żółta kartka dla Davida Silvy

• Dośrodkowanie z prawej strony boiska w pole karne gości, ale tam pewnie i bez kłopotów interweniował Hart

• Zabaleta chciał dośrodkować z prawej strony boiska, ale świetnym wślizgiem zatrzymał go Rose.

• Będzie zmiana, niebywałe. Nasri nie jest w stanie kontynuować gry (jego najkrótszy występ w tym sezonie?) i w jego miejsce wchodzi Bony

• I już jakiejś kontuzji doznał Samir Nasri. Francuz potrzebuje pomocy lekarskiej

• Pierwsza zmiana The Citizens. Samir Nasri wchodzi za Franka Lamparda

• Kolarov! Kapitalny strzał z dystansu, Lloris z trudem odbił piłkę na rzut rożny!

• Ryan Mason schodzi z boiska, a w jego miejsce melduje się Paulinho

• Dier nieźle dośrodkował z prawej strony boiska, ale będący w polu karnym Soldado nie trafił w piłkę i wyszła ona na aut bramkowy

• Milner zebrał piłkę wybitą z pola karnego i zdecydował się na strzał, ale został zablokowany

• Żółta kartka dla Pablo Zabalety na Chadlim

• Milner dośrodkował z prawej strony boiska, ale zrobił to na tyle czytelnie, że gospodarze spokojnie sobie poradzili

• To powinien być gol! Fernandinho zagrał kapitalną piłkę w pole karne, a tam dopadł do niej Aguero. Argentyńczyk minął Llorisa i nie trafił do pustej bramki!

• Zawrzało pod bramką gości! Kane najpierw wymanewrował w polu karnym Demichelisa, a następnie przegrał pojedynek oko w oko z Hartem!

• Pierwsza zmiana w meczu. Roberto Soldado zastępuje Christiana Eriksena

• Tymczasem mieliśmy małe zamieszanie z narożną chorągiewką. Wściekły po przegraniu pojedynku z rywalem Milner tak w nią uderzył, że trzeba było wstawić ją od nowa

• Milner zaatakował prawą stroną boiska, ale tam bardzo dobrze powstrzymał go Rose

• Kolarov dośrodkował z rzutu rożnego, a Aguero nie potrafił opanować piłki w polu karnym i gospodarze ją przejęli

• Harry Kane oddał strzał sprzed pola karnego, ale wyraźnie się pomylił i grę od bramki wznowi Joe Hart

• Kolarov dośrodkował z lewej strony w pole karne, ale tam bardzo pewnie interweniował Mason

• Zagranie w pole karne City, ale tam choć zdołał przyjąć piłkę Kane, to szybko ją stracił.

• Spokojny początek drugiej połowy. Na razie przy piłce są gospodarze, ale rozgrywają ją stosunkowo daleko od bramki City

• Wracamy już do północnego Londynu, gdzie gospodarze zaczynają drugą połowę

• To były naprawdę ciekawe trzy kwadranse. Obie drużyny stworzyły sobie po parę niezłych okazji do zdobycia gola, ale jak na razie tylko uderzenie Kuna Aguero odnalazło drogę do bramki. Zobaczymy, jak będzie po przerwie.

• I teraz mamy przerwę w grze

• I już w doliczonym czasie żółta kartka dla Masona. Za faul na Fernandinho

• Jedną minutę doliczył sędzia do pierwszej połowy

• To powinien być gol! Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska piłka trafiła do niepilnowanego Masona, ale jego fantastycznie zatrzymał Hart!

• Żółta kartka dla Bentaleba

• Fernandinho! Silva świetnie rozegrał akcję gości, podał przed pole karna do Brazylijczyka, a on oddał nieznacznie niecelny strzał!

• Milner faulował Rose'a na własnej połowie boiska i dostał za to żółtą kartkę

• Harry Kane oddał strzał sprzed pola karnego, ale Hart interweniował bardzo pewnie i skutecznie

• Aguero zszedł z piłkę z lewej strony do środka, oddał strzał na bramkę, jednak futbolówka poleciała w sam środek bramki Llorisa, gdzie on stał.

• Dier dośrodkował z prawej strony boiska, a Hart spokojnie złapał piłkę

• Bardzo spokojny fragment meczu. Gra toczy się przede wszystkim w środkowej strefie boiska, brakuje okazji podbramkowych

• Fernandinho faulował na połowie Tottenhamu Masona

• To mogła być bramka na 2:0 dla gości! Fernandinho dopadł do wybitej z pola karnego piłki i przestrzelił minimalnie!

• David Silva zagrał fantastyczną prostopadłą piłkę w pole karne, tam dopadł do niej Aguero i pewnym strzałem nie dał szans bramkarzowi!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Kun Aguero, 1:0 dla gości!

• Rose dośrodkował z lewej strony boiska, a Dier próbując dogrywać do środka obił tylko obrońcę

• Nieźle wyglądała akcja gospodarzy, Lamela otrzymał piłkę ze skrzydła przed polem karnym, ale nie potrafił jej opanować i przejęli ją goście

• Troszkę chaosu mamy teraz na boisku. Jedni i drudzy szybko tracą piłkę i nie potrafią rozegrać płynnej akcji

• Spore zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Długie podanie z głębi pola do Aguero, Lloris minął się z piłką, a Argentyńczyk w starciu z obrońcą próbował wymusić jedenastkę. Na szczęście sędzia nie dał się nabrać

• Rose faulował Milnera blisko linii środkowej boiska

• Kane znalazł się w bardzo dobrej sytuacji po dośrodkowaniu z prawej strony boiska, ale nie dość, że nie trafił w bramkę, to jeszcze był na spalonym

• Długie zagranie w kierunku Aguero, ale zanim ten dobiegł do piłki, to dopadł jej Hugo Lloris

• A teraz Harry Kane przymierzył z dystansu, jednak i on nie potrafił trafić w światło bramki

• Lampard oddał strzał sprzed pola karnego, ale piłka zdecydowanie minęła bramkę gospodarzy

• I zrobiło się groźnie! Zabaleta podał w pole karne do Milnera, ten starał się dogrywać do środka, ale świetnie akcję zatrzymał Lloris!

• A teraz po dośrodkowaniu z lewej strony piłka trafiła do niepilnowanego Aguero, ale Argentyńczyk wyraźnie się pomylił

• Pierwszy raz bliżej bramki Llorisa podeszli goście, ale rozegranie rzutu rożnego zupełnie im nie wyszło

• Spokojny fragment meczu. Przy piłce utrzymują się goście, ale brakuje im elementu zaskoczenia. Rozgrywają ją głównie w środkowej strefie boiska

• Od początku spotkania wysokim pressingiem starają się grać gospodarze. I przynosi to zamierzony skutek, The Citizens mają problem z wydostaniem się na połowę przeciwnika.

• Świetny początek Kogutów! Tym razem Kane groźnie uderzał z okolic szesnastego metra i niewiele zabrakło, a pokonałby bramkarza!

• To mogła być bramka! Po dośrodkowaniu z narożnika boiska przed bardzo dobrą okazją stanął Dier, ale jego strzał głową był nieznacznie niecelny!

• Pierwsza akcja gospodarzy, Lamela dośrodkował z lewej strony boiska i wywalczył rzut rożny.

• Poprzednie starcie tych dwóch drużyn Obywatele wygrali 4:1, a jak będzie teraz? Zaczynają goście!

• Piłkarze obu drużyn już powoli wychodzą na boisko, początek spotkania za kilka chwil!

• Co ciekawe, Manchester City wygrał siedem z ostatnich ośmiu meczów przeciwko Tottenhamowi. Zobaczymy, czy dziś Koguty będą potrafiły przełamać tę kiepską passę

• Jeśli Tottenham dziś zwycięży, to dogoni piąty w tabeli Liverpool, The Citizens z kolei walczą o drugą lokatę na koniec sezonu. W tej chwili mają dokładnie tyle samo punktów co trzeci Arsenal, ale również jeden mecz rozegrany więcej. Po starciu z Tottenhamem będą to oczywiście dwa spotkania

• Znamy już nowego mistrza Anglii, wiemy że została nim Chelsea, ale to nie znaczy, że skończyły się emocje w Premier League. Dzisiejsze spotkanie zapowiada się niezwykle interesująco, gdyż obie drużyny mają jeszcze o co walczyć

• A teraz gości: Caballero, Sagna, Boyata, Clichy, Nasri, Dzeko, Bony

• Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki obu zespołów, pora na ławki rezerwowych. Na początek gospodarzy: Vorm, Chiriches, Yedlin, Paulinho, Stambouli, Adebayor, Soldado

• Witamy! Zapraszamy na relację live ze spotkania 35. kolejki angielskiej Premier League, w którym Tottenham podejmie ustępującego mistrza Anglii, Manchester City