Tottenham Hotspur 0 - 0 Manchester United

Tottenham Hotspur

0

Manchester United

0

• Po pierwszej dobrej połowie w wykonaniu gości, po przerwie wyraźnie oni osłabli. Inicjatywę przejęli gospodarze, ale oni również nie potrafili trafić do bramki. Z mojej strony na teraz to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski. Już za chwilę ruszamy z kolejnym meczem!

• Koniec! Bez bramek na White Hart Lane!

• Eriksen dośrodkował z rzutu rożnego, a spod własnej bramki piłkę wybił Rooney

• To powinien być gol! Harry Kane przeprowadził świetny rajd środkiem, podał do Masona, a ten przestrzelił w sytuacji sam na sam z bramkarzem!

• Troszkę dłużej są teraz przy piłce goście, ale wciąż bardzo mało z tego wynika

• A Dembele wchodzi za Townsenda

• Dwie zmiany u gospodarzy. Lamela wchodzi za Chadliego

• Eriksen! Christian Eriksen oddał świetny strzał z rzutu wolnego, ale jeszcze lepiej interweniował David De Gea!

• Luke Shaw melduje się na boisku i zmienia on Paddy'ego McNaira

• Sporo chaosu widzimy teraz w grze jednych i drugich. Obie ekipy szybko tracą piłkę

• Johny Evans opuszcza murawę, a w jego miejsce wchodzi Chris Smalling

• Fazio! Argentyńczyk otrzymał piłkę w polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i oddał mocny strzał, z którym poradził sobie dobrze bramkarz!

• Żółtą kartką za taktyczny faul ukarany Paddy McNair

• Ashley Young dośrodkował z lewej strony boiska, ale defensorzy Tottenhamu wybili piłkę z własnej szesnastki

• Ładnie, z pierwszej piłki w kierunku Kane'a zagrał Eriksen, ale napastnika powstrzymali obrońcy United

• To powinien być gol! Rafael świetnie dośrodkował z prawej strony boiska, a Mata fatalnie przestrzelił z idealnej pozycji blisko bramki rywala!

• Townsend! Potężny strzał Anglika z dystansu, ale łapie piłkę De Gea!

• Długa piłka od Younga w kierunku Falcao, ale tego świetnie powstrzymał Fazio

• To musiał być gol! Juan Mata świetnie dośrodkował z prawej strony boiska, a w będąc niepilnowanym, blisko bramki van Persie fatalnie przestrzelił!

• Jeszcze przed wznowieniem gry mamy zmianę w ekipie gości. Rafael wchodzi za Antonio Valencię

• Dużo większą liczbę dogodnych okazji mieli goście i tylko brak szczęścia oraz Hugo Lloris sprawiły, że nie objęli oni jeszcze prowadzenia. Zobaczymy, czy po przerwie zdołają to zrobić, lub czy obudzi się Tottenham

• I właśnie teraz arbiter zakończył pierwszą część meczu

• Jedną minutę doliczył sędzia do pierwszej połowy

• Hugo Lloris! Ashley Young oddał fantastyczny strzał w okienko sprzed pola karnego, a Francuz interweniował jeszcze lepiej! Rzut rożny

• Townsend dośrodkował z rzutu wolnego, ale piłka minęła wszystkich w polu karnym i wyszła na aut bramkowy

• Rooney oddał teraz strzał głową po dośrodkowaniu w pole karne, a Lloris spokojnie chwycił futbolówkę

• To musiał być gol! Michael Carrick zagrał fantastyczną piłkę za linię obrony, a van Persie pogubił się i przegrał pojedynek z Llorisem!

• Żółtą kartką ukarany Benjamin Stambouli

• Ależ kocioł pod bramką gospodarzy! po dośrodkowaniu z rzutu rożnego blisko gola był Jones i piłka chyba nawet wpadła do bramki, bo nie wiemy, czy zdołał ją wybić obrońca. Tak czy siak, gola by nie było, bo arbiter dopatrzył się jakiegoś przewinienia

• Young dośrodkował z lewej strony boiska, a piłka po nodze Chirichesa wyszła na rzut rożny

• Słupek! Juan Mata zdecydował się na strzał z tego rzutu wolnego i trafił w słupek, a dobijający van Persie został zablokowany!

• Vertonghen faulował tuż przed własnym polem karnym van Persiego

• Twonsend sam zdecydował się teraz na strzał, sprzed pola karnego, a pewnie piłkę złapał De Gea

• A teraz gorąco pod bramką gości! Townsend zagrał doskonałą piłkę w polu karne, a tuż przed bramką z futbolówką minął się Kane!

• To powinien być gol! Mata zagrał świetną prostopadłą piłkę do Falcao, a Kolumbijczyk oddał zbyt lekki strzał i Lloris spokojnie złapał piłkę

• Young dobrze dośrodkował z lewej strony boiska, ale bezbłędnie we własnej szesnastce interweniował Vertonghen

• Falcao ucierpiał w starciu z Vertonghenem, ale już wszystko jest chyba w porządku i Kolumbijczyk wraca do gry

• Brakuje dokładności w rozegraniu piłki na początku tego meczu obu drużynom. Teraz niecelnym podaniem popisał się Mata i na własnej połowie aut mają gospodarze