Olympique Marsylia

6

4 1 połowa

• Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski

• W drugiej połowie Marsylia nie atakowała już z takim animuszem, ale mimo to potrafiła dwukrotnie pokonać bramkarza gospodarzy. Wynik 6:1 musi robić wrażenie na każdym i kładzie nacisk na pozostałych drużynach walczących o mistrzostwo Francji, a które swoje dopiero mają zagrać

• Koniec! Olympique Marsylia nokautuje Tuluze na wyjeździe!

• Żółtą kartką ukarany Jean-Daniel Akpa-Akpro

• Rezerwowy Marsylii dobija gospodarzy. Świetny strzał po długim rogu i bramkarz bez szans!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Gignac pakuje bramkę dla gości! 6:1 dla Marsylii!

• Sam poszkodowany zdecydował się na strzał z tego rzutu wolnego, jednak nie trafił nawet w światło bramki

• Romao faulował Regattina tuż przed własnym polem karnym. To będzie dobra okazja do kolejnej bramki dla gospodarzy

• Ładnie na lewej stronie boiska poklepali piłkę goście, ale wszystko skończyło się zablokowanym dośrodkowaniem Thauvina

• Adrien Regattin! Świetny, zaskakujący strzał sprzed pola karnego, piłka nieznacznie minęła bramkę Mandandy!

• Matheus nieźle dośrodkował z lewej strony boiska, a defensorzy Marsylii wybili piłkę z własnej szesnastki

• I Andre Ayew opuszcza murawę, a w jego miejsce wchodzi Florian Thauvin

• Ayew wykorzystał niedokładne wybicie Kana-Biyika, wyszedł sam na sam z bramkarzem i wykorzystał tę okazję!

• GOOOOOOOOOOOOOOL!! Andre Ayew, 5:1 dla gości!

• I Trejo schodzi z boiska, a w jego miejsce melduje się Regattin

• Trejo zagrał ładną piłkę między nogami obrońcy, piłka trafiła do Wissama Ben Yeddera, a ten trafił z ostrego kąta!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Wissam Ben Yedder trafia dla gospodarzy!

• Baptiste Aloe, strzelec drugiego gola, schodzi z boiska, a w jego miejsce melduje się Sparagna

• Payet zaatakował indywidualnie, środkiem boiska, ale wślizgiem kapitalnie powstrzymał go Kana-Biyik

• Oscar Trejo przymierzył z dystansu, ale bardzo mocno się pomylił. Od bramki grę wznowi Mandanda

• Romao zaatakował lewą stroną boiska, ale tam został faulowany przez jednego z przeciwników

• I to mogła być bramka! Andre Ayew oddał świetny strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale jeszcze lepiej interweniował Boucher!

• Ocampos dobrze dośrodkował z prawej strony boiska, a w polu karnym obrońca w ostatniej chwili powstrzymał Gignaca. Rzut rożny

• Tuluza jest teraz nieco dłużej przy piłce, ale wciąż ma problemy z przeforsowaniem defensywy rywala. Ten wyraźnie nastawił się już na utrzymanie aktualnego wyniku

• To powinien być gol! Ben Yedder przeprowadził świetną akcję, podał do dobrze ustawionego Grigore, ale ten fatalnie przestrzelił z bliskiej odległości!

• Payet dośrodkował z rzutu wolnego, ale zrobił to niezbyt dokładnie i gospodarze wybili piłkę z własnego pola karnego

• Ocampos! Niezły strzał z okolic czternastego metra, ale skutecznie interweniuje Boucher!

• I znów na połowie gospodarzy faulowany był Ocampos. Nie potrafili jednak dobrze rozegrać tego stałego fragmentu gry marsylczycy i szybko stracili oni piłkę

• Moubandje faulował w środkowej strefie boiska Ocamposa

• Dość spokojny początek pierwszej połowy, zwłaszcza w porównaniu z tym, co oglądaliśmy w pierwszych minutach meczu. Żadna ze stron nie zdecydowała się jeszcze na jakiś szybszy atak

• Batshuayi zaatakował prawą stroną boiska, ale tam skutecznie powstrzymał go Grigore

• I od razu zmiana w zespole gospodarzy. Marcel Tisserand zszedł z boiska, a w jego miejsce zameldował się William Matheus

• Arbiter daje znak i goście zaczynają drugą połowę meczu

• Ależ to była pierwsza połowa! Obie drużyny popełniały fatalne błędy w obronie, ale oczywiście, gospodarze mieli ich więcej, dzięki czemu prowadzenie Marsylii jest aż tak okazałe. Trudno wyobrazić sobie, aby Tuluza miała tu jeszcze powalczyć o jakieś punkty.

• I teraz arbiter kończy pierwszą połowę!

• Kolejna świetna kontra gości, którą tym razem rozprowadził Payet. Zagrał on piłkę na prawą stronę boiska, następnie w polu karnym podanie otrzymał Michy Batshuayi i z zimną krwią pokonał on bramkarza!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Michy Batshuayi znów pakuje piłkę do bramki!

• Marcel Tisserand dośrodkował z prawej strony boiska, ale zrobił to niedokładnie i piłka minęła wszystkich w polu karnym gości.

• Dość ostro na własnej połowie Mendy potraktował Grigore, ale arbiter uznał, że zrobił to czysto

• Niezła kombinacja Marsylii na prawej stronie boiska, ale wszystko zostało przerwane pozycją spaloną Ocamposa

• Troszkę chaosu mamy teraz na boisku, jedni i drudzy dość szybko tracą piłkę.

• Żółtą kartkę za... grę na czas ukarany Mandanda

• I znowu blisko gola dla gości! Trejo przeprowadził świetną akcję indywidualną, podał Pesicia, a ten trafił w słupek!

• Ależ błąd Romao! Zaczął on bawić się we własnym polu karnym i stracił piłkę na rzecz Pesicia, ale ten nie wykorzystał doskonałej sytuacji!

• Braithwaite zdecydował się na strzał z tego stałego fragmentu, ale trafił prosto w mur. Kiedy starał się dobijać, to wyraźnie się pomylił i grę od bramki wznowią goście

• Mendy faulował tuż przed własną szesnastką Braithwaite'a

• Kiepsko wykonali jednak ten stały fragment goście i znów dobrze we własnej szesnastce interweniował Kana-Biyik

• Mendy dośrodkował z lewej strony boiska, a Kana-Biyik wybił piłkę na rzut rożny

• Długie zagranie z głębi pola w kierunku Batshuayiego, ale ten był na spalonym

• I to znowu powinna być bramka dla gości! Payet doskonale dośrodkował z rzutu wolnego, a kompletnie niepilnowany Andre Ayew minimalnie przestrzelił głową!

• Ocampos dośrodkował z lewej strony boiska, a jeden z obrońców gospodarzy wybił piłkę na aut

• Andre Ayew! Imbula zagrał sprytnie w polu karnym do Ayew, a piłkę po jego strzale na słupek sparował bramkarz!

• Andre Ayew świetnie dośrodkował z lewej strony w pole karne, wzdłuż pola karnego, a piłkę do własnej bramki, naciskany przez Ocamposa, wpakował Moubandje! Nokaut!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Samobój Moubandje i jest już 3:0 dla gości!

• Naciskają gospodarze! Tongo Doumbia oddał groźny strzał sprzed pola karnego, a piłka po rykoszecie nieznacznie minęła bramkę!

• Sam Braithwaite dośrodkował z narożnika boiska, a futbolówkę spokojnie złapał Mandanda

• Było groźnie pod bramką gości! Pesić zagrał świetną prostopadłą piłkę do Braithwaite'a, a ten przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem! Rzut rożny

• Trochę chaosu widzieliśmy przed chwilą na boisku, ale wszystko skończyło się tym, że na własnej połowie faulowany był Mendy

• A teraz Payet dośrodkował z rzutu wolnego, ale piłkę spokojnie wybili obrońcy Tuluzy

• Dragos Grigore! Dobry strzał sprzed pola karnego, piłka nieznacznie minęła bramkę rywali!

• Tuluza utrzymuje się w ostatnich minutach dłużej przy piłce, ale zupełnie nie ma pomysłu na to, jak zaskoczyć rywala. Rozgrywa ją daleko od bramki rywala

• Mendy zdecydował się na strzał sprzed pola karnego, a stojący na linii tego strzału Aloe zmienił tor lotu piłki, czym zaskoczył bramkarza! 2:0 dla gości!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! I już jest 2:0 dla gości, Aloe!

• Romao zdecydował się na indywidualny atak, ale został faulowany na połowie gospodarzy

• Payet zagrał bardzo dobre podanie, piłkę przejął Michy Batshuayi i zdecydował się on na sprytny strzał sprzed pola karnego, którym zaskoczył bramkarza!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Michy Batshuayi daje błyskawiczne prowadzenie gościom!

• Pan Tony Chapron daje znak i zaczynamy!

• Czy dziś podopieczni Marcelo Bielsy się przełamią, czy może walczący o utrzymanie gospodarze sprawią niespodziankę? Obie drużyny już wychodzą na boisko, za chwilkę zaczniemy to spotkanie!

• Marsylia nie wygrała od 31. stycznia, a w poprzedniej kolejce nie zrobiła tego, będąc naprawdę blisko. W drugiej połowie prowadziła już nawet 2:0, ale ostatecznie Caen zdobyło trzy gole i to ono zdobyło komplet punktów

• A teraz gospodarzy: Blin, William Matheus, Sirieix, Ben Yedder, Vidal, Regattin, Ninkov

• Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki obu zespołów, pora na ławki rezerwowych. Na początek gości: Sparagna, Gignac, Andonian, Alessandrini, Samba, Thauvin, Tuiloma

• Witamy! Zapraszamy na relację live ze spotkania, które zainauguruje kolejną serię gier na francuskich boiskach. W Tuluzie Olympique Marsylia będzie się starać odzyskać zgubioną formę, a początek meczu już za około kwadrans!