Trabzonspor

2

KSC Lokeren

0

• Koniec spotkania, Trabzonspor jak najbardziej zasłużenie pokonuje Lokeren 2:0. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Sebastian Chmielak, zapraszamy na kolejne dzisiejsze relacje z trzeciej serii spotkań Ligi Europy.

• Hans Vanaken dobra wrzutka w pole karne, z problemami piłkę odbił bramkarz gospodarzy.

• Dutra z kilkunastu metrów, mogło być 1:2. Będzie korner dla gości.

• Bosingwa powstrzymywany przez Mertensa, jedna z ostatnich akcji gości.

• Arbiter doliczył cztery minuty do regulaminowych 90.

• Faulowany Scholz, goście zaczną od rzutu wolnego.

• Yatabare dośrodkowywał z prawej strony boiska, z problemami piłkę łapie Barry.

• Wszystko wskazuje na to, ze trzy punkty zostaną w Turcji.

• Strzelec drugiej bramki opuszcza boisko, a w jego miejsce wchodzi Soner.

• Kevin Constant !!! 2:0!!!! Gwinejczyk strzelił z prawej strony pola karnego, kapitalnie podał do pomocnika Trabzonu Bosingwa!!!

• Constant z dystansu, piłka uderzona z ponad 25 metrów przelatuje nad poprzeczką bramki Lokeren.

• Strzelał Yatabare, na posterunku Barry. Trabzonspor gra dużo lepiej w drugiej części spotkania.

• Podopieczni Maesa muszą ruszyć do przodu, do końca zostało kilka minut.

• Zmiana, za Cadrozo zobaczymy Sefa Yilmaza.

• Do piłki podszedł Constant, Gwinejczyk nie zagrał najlepiej.

• Faulowany Yatabare, kolejna kartka dla piłkarzy Lokeren.

• Junior Dutra uderzał na bramkę Ozturka, jak na arzie goście nie potrafią przycisnąć zespół turecki.

• Powinien być jedenastka dla gospodarzy, Waris powalony w polu karnym przez Barrego, a sędzia... ukazał żółtą kartką piłkarza gospodarzy za pretensje..

• Żólty kartonik dla Salihga Dursuna.

• Ostatnia zmiana w drużynie Lokeren: Jordan Remacle za Persoonsa.

• Dwa rzuty rożne pod rząd dla Trabzonsporu, stały fragment gry przynosi sporo zamieszania w polu karnym gości.

• Cardozo!!!! Powinno być 2:0, Paragwajczyk uniknął spalonego miał przed sobą Barrego ,a le zamiast podać na czystej pozycji do Yatabare napastnik uderzył w bramkrza gości, tylko korner.

• Pierwsza roszada w zespole gospodarzy, za Ekiciego pojawi się Salih Dursun.

• Ależ zamieszanie w polu karnym Lokeren, piłkę jednak wybijają defensorzy belgijskiego zespołu.

• Cardozo wystawił piłkę Ekiciemu. Turek przestrzelił sprzed linii pola karnego, futbolówka po drodze otarła się od jednego z piłkarzy Lokeren, będzie korner.

• Indywidualna akcja Scholza, defensor gości stracił piłkę, ale nadal w jej posiadaniu są piłkarze Lokeren.

• Goście muszą ruszyć z większym impetem do przodu, jeśli chcą odrobić straty.

• Jakiś uraz zgłasza Belkalem, chwilka przerwy.

• Długa piłka na Mbaye Leye, faul napastnika gości.

• Goście wykonywali rzut rożny, stracili piłkę, kontrę wyprowadzili piłkarze Trabzonsporu. Gospodarze wyszli z przewagą 4 na 3, ale źle rozegrali akcję w końcowej fazie i z ataku nic nie wyszło.

• Druga zmiana. Maes wprowadza Juniora Dutrę za Abdurahimiego.

• Widać, że Barry utyka, bramkarza gości cały czas odczuwa starcie z pierwszej połowy.

• Atak pozycyjny Lokeren, strata piłki.

• Belgowie muszą ruszyć do ataku, Sporting Lokeren gra w drugiej części słabo.

• Zmiana w zespole gości, na boisko nie wróci już Galitsios, a w jego miejsce zobaczymy Gregorego Mertensa.

• Belgowie grają przez chwilę w dziesiątkę.

• Grek na noszach opuszcza boisko, będzie potrzebna chyba zmiana.

• W brzydki sposób powstrzymywany Galitsios, potrzebna interwencja medyków.

• 1:0!!!! Yatabare wykorzystał dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego, dobry strzał Senegalczyka, Trabzonspor prowadzi!!!

• Waris dopadł do bezpańskiej piłki na skraju pola karnego ,kolejny rzut rożny dla gospodarzy.

• Prawą strona ruszył Ekici, zagrał do Bosingwy, kapitan Trabzonsporu szukał podaniem Cardozo, futbolówkę wybili defensorzy belgijscy.

• Długi wyrzut z autu Bosingwy, piłka wróciła do defensora Trabzonsporu, strata piłki.

• Wracamy do gry, od korneru rozpoczęli piłkarze Trabzonsoru, strzał Cardozo z z linii pola karnego przeleciał and bramką gości.

• Na murawie leży piłkarz Lokeren, jednak żaden z zespołów nie przerwał gry.... Na murawie leży również Ekici, kuriozalna sytuacja...

• Żółty kartonik dla Hansa Vanakena, tym samym Belg nie zagra w rewanżu.

• Dużo walki w środku boiska, sporo niedokładności.

• Od środka zaczną goście, pierwszy gwizdek arbitra w drugiej połowie, zaczynamy!

• Piłkarze wracają na murawę stadionu, za chwilkę zaczynamy drugie 45. minut.

• Tempo meczu nie powala, wynik 0:0 na pewno satysfakcjonuje polskich kibiców, dzięki takiemu rezultatowi Legia jest bliżej awansu z grupy.

• Arbiter z Izraela kończy pierwszą część spotkania, do przerwy Trabzonspor remisuje bezbramkowo z Lokeren.

• Liran Liany doliczył dwie minuty do pierwszej połówki.

• Mbaye Leye z ostrego kąta nie trafił w bramkę gospodarzy.

• Piłka za plecy obrońców do Warisa, zawodnik Trabzonsporu źle zabrał się z piłką, futbolówka trafiła an lewą stronę do Zeki Yavru, uderzenie Turka broni Barry.

• Brakarz gości wznawia grę, przy piłce utrzymują się gospodarze, którzy śmielej atakują.

• Ucierpiał przy interwencji Barry, mam chwilę przerwy w grze.

• Gospodarze zamknęli zespól Lokeren przed polem karnym, Waris wypuszczony w uliczkę, ale nie zdążył do piłki.

• Do końca pierwszej części spotkania zostało tylko 5. minut,, nadal na Huseyin Avni Aker 0:0.

• Gospodarze złapali rytm, teraz to oni kontrolują przebieg spotkania.

• Słabiutki strzał jednego z pomocników tureckiej drużyny, z łatwością łapie Barry.

• Indywidualna akcja Cardozo, gwiazdor Trabzonsporu zatrzymany w polu karnym gości.

• Ależ kapitalne uderzenie Constanta i jeszcze lepsza parada Barrego, mocne uderzenie zmierzało w okienko bramki belgijskiej.

• Kolejny rzut rożny dla podopiecznych Halihodźicia. Zamieszanie w polu karnym Lokeren, wyjaśniają defensorzy, ale przy piłce utrzymują się piłkarze Trabzonsporu.

• Do końca pierwszej części spotkania został kwadrans, czy któraś z drużyn zdoła stzrelić bramkę?

• Ekici uderzony łokciem przez defensora gości, obył się bez żółtego kartonika.

• Ciekawa akcja Warrisa, piłkarz Trabzonsporu wywalczył korner.

• Piłkę ze stałego fragmentu gry wykonał Bosingwa. strzał kapitana Trabzonsporu przeleciał nad belgijską bramkę.

• Faulowany Mehmet Ekici, dobra okazja na zagranie solidnej piłki w pole karne.

• Majeed Waris zapoczątkował akcję, wypatrzył na prawej stronie Jose Bosingwę, który wywalczył aut w okolicy pola karnego gości, potem zespół z Turcji w łatwy sposób stracił futbolówkę.

• Powinno być 1:0 dla Sportingu Lokeren!!!! Nill De Pauw minął bramkarza gospodarzy, jednak obok niego było zbyt dużo defensorów Trabzonsporu, zagrał przed pole karne do Abdurahimiego, ale Macedończyk fatalnie przestrzelił.

• Wynik 0:0 na pewno zadowalał Legionistów, gdyby takim wynikiem zakończyło się spotkanie to mistrzowie Polski mieliby 5 pkt przewagi nad Trabzonsporem i Lokeren.

• Strzelał Mehmet Ekici, kolejny rzut rożny, tym razem bez uderzenia na bramkę Barrego.

• Kolejna długa piłka na Cardozo, tym razem korner dla gospodarzy.

• Gospodarze starają się grac długa piłkę za linię obrony zespołu Lokeren, tym razem piłka Kevina Constanta nie dotarła do żadnego z piłkarzy tureckiego zespołu.

• Podopieczni Petera Maesa dobrze prezentują się w Trabzonie, goście nie dają się rozbujać gospodarzom.

• Zeki Yavru zagrywał w pole karne gości, wyjaśniają defensorzy Lokeren.

• Prawą stroną pola karnego Mustapha Yatabare wślizgiem dopadł do futbolówki, nie potrafił jednak skierować piłki w kierunku bramki, błąd Alexandra Scholza, który dał się oszukać.

• Posiadanie piłki 51% - 41% na korzyść gospodarzy.

• Teraz piłkarze Trabzonsporu szanują futbolówkę i szukają szansy w ataku pozycyjnym na stworzenie sytuacji podbramkowych.

• Besart Abdurahimi ładnie przedzierał się lewym skrzydłem oddał strzał na bramkę Ozturka, strzał był jednak zbyt słaby, aby sprawić problemy bramkarzowi gospodarzy.

• Gospodarze jak na razie bez żadnej składnej akcji zakończonej strzałem.

• Persoons leży na boisku, potrzebna interwencja medyków.

• Dobra okazja piłkarzy z Belgii, piłka wycofana na skraj pola karnego do Koena Persoonsa, futbolówka przeleciała obok bramki gospodarzy!

• Goście teraz dłużej utrzymują się przy piłce, zespól z Lokeren jest dobrze zorganizowany na boisku.

• Strzał pomocnika gospodarzy przeszedł obok bramki Boubacara Barrego.

• Stały fragment nie przyniósł żadnych korzyści, kontra gospodarzy, faul przed linią pola karnego, będzie pierwsza kara indywidualna w dzisiejszym meczu., ukarany Mijat Marić.

• Ależ strzał Georgiosa Galitsiosa, mogło być 1:0 dla gości!!!! Niesamowita bomba, od rzutu rożnego zaczną belgijscy piłkarze.

• Ze stałego fragmentu gry piłkarze z Belgii nie zagrozili bramce Fatiha Ozturka.

• Od początku d ataku ruszyli goście, Kevin konstant faulował napastnika Lokeren, rzut wolny z około 35. metrów, będzie dobra okazja dla Sportingu.

• Liran Liany gwiżdże po raz pierwszy, zaczynamy!!!

• Przywitanie kapitanów: Killian Overmeire wymienił się proporcami z Jose Bosingwą

• Vahid Halilhodżić mecz swoich podopiecznych obejrzy z wysokości trybun, to wszystko przez zachowanie trenera podczas meczu Trabzonu z Legią.

• Arbitrem głównym rywalizacji turecko-belgijskiej będzie Liran Liani z Izraela, a na liniach pomagać mu będą Danny Krasikow oraz David Elias Biton.

• Oba zespoły wychodzą na boisku, za chwilkę zaczynamy!

• Co ciekawe, nigdy wcześniej Trabzon nie rywalizował ze Sportingiem Lokeren

• Przypomnijmy, ze wczoraj w Kijowie Legia Warszawa pokonała Metalist Charków 1:0 po bramce Ondreja Dudy i z kompletem punktów przewodzi w tabeli grupy L.

• ławka rezerwowych gości:

Dutra, Kaya, Mertens, Ngolok, Remacle, .Trompet, Verhulst.

• ławka rezerwowych gospodarzy:

Aydogdu,.Demir, Dursun, .Erdogan, .Nizam, Yilmaz, Yumlu.

• Tak prezentuje się obiekt, naktórym Trabzon będzie rywalizował z Lokeren.

Trabzon

• Sporting Lokeren zmagania w Lidze Europy rozpoczął od porażki 0:1 w Warszawie z mistrzem Polski. Kolejny mecz zakończył się dla podopiecznych Petera Maesa pomyślnie. Piłkarze z Belgii po bramce Nilla De Pauwa pokonali 1:0 Metalist Charków.

• Zespół z Turcji w dwóch meczach zgromadził 3 punkty. Na inaugurację piłkarze Vahida Halilhodżicia wygrali 2:1 na wyjeździe Metalist Charków. Dla Trabzonu bramki strzelił Kévin Constant oraz Avraám Papadópoulos. Grek strzelił zwycięską bramkę dla Turków w doliczonym czasie gry. Drugie spotkanie nie było już tak szczęśliwe dla trzeciej drużyny poprzedniego sezonu tureckiej ligi. Trabzonspor uległ Legii warszawa 0:1.

• Witamy serdecznie w czwartkowy wieczór, po emocjach związanych z Ligą Mistrzów czas na Ligę Europy!