• Rezerwowy Sefa Yilmaz w 95. minucie podwyższył na 3:1!

• Ostatnia zmiana w meczu. Musa Nizam za Majeeda Warisa.

• Koniec meczu dla Rebenoka. W jego miejsce wchodzi Oleksandr Osman.

• 2:1 dla Trabzonu! Ekici wykorzystał dogranie od Yilmaza!

• Sergiy Bolbat zastępuje Cristiana Villagrę.

• Druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Medjaniego! Trabzonspor będzie kończył w osłabieniu.

• I niemal od razu po wejściu na murawę kartkę otrzymuje Kulakov.

• Denys Kulakov zastępuje Vasyla Kobina.

• Zawodnik Metalista wykazał się sporą czujnością, bowiem znalazł się w odpowiednim miejscu i wpakował do siatki piłkę odbitą od słupka po strzale Rebenoka.

• No i proszę! 1:1! Homenyuk doprowadził do wyrównania!

• Żółty kartonik dla Belkalema.

• Raz jeszcze Ekici sprawdził czujność golkipera Metalista.

• A także Sefa Yilmaz wchodzi w miejsce Oscara Cardozo.

• Soner Aydogdu schodzi z boiska. W jego miejsce melduje się Fatih Atik.

• Carl Medjani ukarany pierwszą żółtą kartką w meczu.

• Ekici uderzał w światło bramki, ale poradził sobie doświadczony Oleksandr Goryainov.

• Świetna okazja na wyrównanie dla Metalista, ale przestrzelił Pavlo Rebenok!

• Zaczynamy drugą część spotkania.

• Koniec pierwszej połowy. Trabzonspor prowadzi z Metalistem 1:0.

• Belkalem strzałem głową wykorzystał dośrodkowanie Mehmeta Ekiciego z rzutu rożnego. Gospodarze na prowadzeniu.

• 1:0 dla Trabzonsporu! Essaid Belkalem wpisuje się na listę strzelców!

• Piękny strzał Oscara Cardozo, ale poradził sobie bramkarz Metalista! Będzie tylko rzut rożny.

• Sporo fauli z obu stron. Jak na razie wyrównane spotkanie, ale jednak ze wskazaniem na Ukraińców.

• Gospodarze dominowali, ale dobrą okazję stworzył Metalist. Nad poprzeczką uderzył Volodymyr Homenyuk.

• Pierwszy gwizdek, zaczynamy.

• Rezerwowi Metalist: Berezovchuk, Bolbat, Kulakov, Osman, Radchenko, Disljenković, Barilko.

• Rezerwowi Trabzonspor: A. Demir, Yılmaz, I. Demir, Dursun, Atik, Dogan, Nizam

• Witamy! Za kilkanaście minut początek drugiego dzisiejszego meczu grupy L Ligi Europy. Trabzonspor zmierzy się z Metalistem Charków. W tym miejscu znajdziecie składy i najważniejsze wydarzenia z tego spotkania.