Trenerzy po meczu Arka Gdynia - Wisła Płock (KONFERENCJA)

Łukasz Łabędzki
Trenerzy po meczu Arka Gdynia - Wisła Płock
Trenerzy po meczu Arka Gdynia - Wisła Płock Łukasz Łabędzki
W meczu 27. kolejki 1. ligi Arka Gdynia bezbramkowo zremisowała u siebie z Wisłą Płock. Po tym spotkaniu trenerzy obu zespołów podzielili się swoimi przemyśleniami na temat wydarzeń, które miały miejsce na boisku!

Grzegorz Niciński (Arka Gdynia):
Obie drużyny stworzyły ciekawe widowisko. Wypadliśmy nieźle na tle kandydata do awansu. Mieliśmy też swoje sytuację na przykład: Michała Nalepy czy Marcusa. Graliśmy w osłabieniu i "przeszedł" nas strach w ostatniej akcji meczu, gdy mogliśmy stracić bramkę. Jestem zadowolony z gry drużyny. Ten punkt nas cieszy. Chciałoby się więcej, ale doceniamy to, co mamy, gdyż wiemy z kim się mierzyliśmy. Życzę Wiśle awansu do ekstraklasy.

Marcin Kaczmarek (Wisła Płock): Mecz skończył się wynikiem 0:0, ale było w nim sporo emocji i ciekawych sytuacji. W pierwszej połowie mieliśmy problem z przejściem do szybkiego ataku po przechwycie. Było to też spowodowane grą Arki. W drugiej połowie mecz się bardziej otworzył. Można żałować, że mając przez jakiś czas przewagę liczebną, nie zagraliśmy w bardziej rozważny sposób. Szanuję ten punkt i gratuluję Grzegorzowi, bo ma tutaj naprawdę fajną drużynę.

źródło: Arka Gdynia