Trenerzy po meczu Piast - Cracovia (KONFERENCJA)

krk
Jacek Zieliński
Jacek Zieliński Andrzej Banaś / Polska Press
Cracovia pokonała w Gliwicach Piasta 3:0 i zakończyła rozgrywki T-Mobile Ekstraklasy na 9. miejscu, dystansując wszystkich rywali w grupie spadkowej. - Szkoda, że ten sezon się kończy, bo rzeczywiście rozpędziliśmy się - przyznał Jacek Zieliński.

Radoslav Latal (Piast): - W pierwszej połowie nie mieliśmy sił, byliśmy źle przygotowani fizycznie, zwłaszcza po ostatnim meczu z Zawiszą. Brakowało nam też kilku zawodników. Drugą połowę zaczęliśmy dobrym pressingiem, niestety nie zdobyliśmy bramki, z kolei Cracovia grała z kontry i zdobyła drugiego gola, a potem dobiła nas trzecim trafieniem.

Jacek Zieliński (Cracovia): - Mamy za sobą ostatni mecz w tym sezonie i kolejne okazałe zwycięstwo. Szkoda, że ten sezon się kończy, bo rzeczywiście rozpędziliśmy się. Ogromne słowa uznania dla naszych zawodników, bo ponownie zagraliśmy dobre spotkanie. Udokumentowaliśmy je trzema bramkami. Prosto po przyjeździe do Krakowa wyjeżdżamy na urlopy.

źródło: Cracovia