Udinese Calcio

1

Inter Mediolan

2

• Koniec świetnego meczu!!!! Inter wygrywa z Udinese 2:1!!!! Za wspólnie spędzony czas dziękuje Sebastian Chmielak, Dobranoc!

• Teraz Karnezis poszedł w pole karne, piłka zagrywana w szesnastkę Interu, broni instynktownie Handanocić

• Perica, ale było blisko, ofiarna interwencja Felipe ratuje gości!!!

• Medel przerwał kontratak gospodarzy!

• Rzut różny dla gospodarzy, ale defensywa Interu radzi sobie z tym zagraniem.

• Gnoukouri za Hernanesa na ostatnie minuty.

• 4 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry!

• Głośny doping kibiców gospodarzy!!!

• Icardi trafia do bramki, ale arbiter dopatrzył się przewinienia!

• Stipe Perica za Pinziego.

• Zagranie do Thereau, ale Francuz nie zdążył do piłki!

• Palacio przerywa faulem akcję gospodarzy, żółta kartka dla Argentyńczyka.

• Karnezis broni kolejne uderzenie zawodników Interu.

• Santon faulowany tuz przed polem karnym z lewej strony boiska, będzie dobra okazja dla NERAZZURRICH!

• Strzał Santona broni Karnezis.

• Inter bardzo długo utrzymuje się przy piłce, czy podopieczni Manciniego strzela kolejne bramki?

• Palacio wycofał piłkę na linie pola karnego do Hernanesa, a Brazylijczyk przestrzelił w dogodnej sytuacji!

• Podolski blisko drugiej bramki, urodzony w Gliwicach zawodnik strzelił tuz obok słupka.

• Podolski ukarany kartonikiem.

• Palacio fauluje w prawym sektorze boiska, a gospodarze zagrywali piłkę ze stałego fragmentu gry w pole karne, Biało-czarni walczą!

• Czy Udinese będzie w stanie się podnieść?

• Piłka po rzucie rożnym trafiła przed pole karne tam był Podolski, który kapitalny uderzeniem wyprowadza Inter na prowadzenie!

• Podolski 2:1 dla Interu!!!! Ależ wejście smoka!!!!

• Podolski za Guarina.

• Danilo przerywa akcję gości, świetna interwencja Brazylijczyka, będzie korner.

• Kovacić fauluje w narożniku, a gospodarze marnują stały fragment gry.

• Kone za Di Natale. Zmęczony kapitan Udinese.

• Beznadziejne zachowanie zawodnika gospodarzy!!! Czy Biało-czarni przetrwają?

• Badu ukarany czerwona kartką za odpychanie sędziego!!!! Udinese w dziewiątkę!!!

• Palacio otrzymał świetne podanie, nie potrafił pokonać Karnezisa!!!

• Widmer zagrał przed pole karne do Pasquale, a ten uderzył bardzo niecelnie, bardzo ładna akcja gospodarzy.

• Bardzo żywe spotkanie od pierwszych sekund drugiej odsłony.

• Kovacić z 20. metra, było blisko!!!

• Widmer ukarany kartonikiem, ostry mecz.

• Włoch otrzymał świetne podanie od Allana, a Di Natale pokonał Handanovicia.

• Di Natale!!!! 1:1, kto by się spodziewał!!!!

• Allan afauluje ostro Hernanesa.

• Danilo ukarany kartonikiem za przewinienie w polu karnym.

• Icardi pewnym strzałem po ziemi w prawy ró bramki Karnezisa wyprowadza gości na prowadzenie!

• Danilo fauluje w polu karnym Kovacicia! Rzut karny dla Interu!

• Zaczynamy druga część meczu, obie ekipy bez zmian.

• Koniec pierwszej odsłony, do przerwy bez bramek.

• Palacio w ostatniej chwili zablokowany przez jednego z defensorów Udinese.

• Zmiana w ekipie gospodarzy, Pasquale za Guilehrme.

• Hernanes uderzył tuż nad bramką Karnezisa zza szesnatski.

• Czy gospodarze będą w stanie dotrzymać kroku Interowi, który gra z przewagą jednego zawodnika?

• Ależ fatalna informacja dla gospodarzy, Hernanes urwał się Domizziemu, który spóźniony zaatakował Brazylijczyka. Druga żółta kartka i w konsekwencji czerwona!

• Hernanes z rzut wolnego, nikt ie dopadł do piłki, która mija bramkę gospodarzy.

• Inter kontroluje mecz na Stadio Communale Friuli.

• Po chwili przerwy, wracamy do gry.

• Niebezpieczne zderzenie Thereau i Vidicia, mocniej ucierpiał Serb, który ma rozcięty łuk brwiowy.

• Rzut rożny dla mediolańczyków, ale defensywa Udinese sobie radzi.

• Inter jest stroną przeważająca, piłkarze Manciniego mają dziś więcej z gry.

• Palacio dośrodkowywał w pole karne, zamieszanie w szesnastce gospodarzy, strzał na bramkę Karnezisa oddał Guarin, broni jednak Grek!

• Dośrodkowanie w pole karne Udinese, do piłki dopadł Icardi, a Argentyńczyk strzałem głową nieznacznie się pomylił.

• Gospodarze jeszcze bez celnego strzału na bramkę Interu, a Nerazzurri oddali dwa celne uderzenia.

• Kolejna żółta kartka, ukarany Domizzi. Kontrowersyjna decyzja, ponieważ Włoch walczył bark w bark z Kovaciciem.

• Cyril Thereau dośrodkowywał w pole karne, a tam do piłki dopadł bramkarz Interu.

• Piłka zagrywana z narożnika w kierunku bramki Interu, futbolówkę odbija Handanović.

• Rzut wolny dla gospodarzy, do piłki podszedł Di Natale wrzucił futbolówkę w pole karne, a Vidić wybił ją na rzut rożny.

• Na boisku z bólu zwija się Alan.

• Fredy Guarin ukarany żółtą kartkę za faul na Pirisie.

• Posiadanie piłki 64% do 36% na korzyść gości.

• Hernanes uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego, broni Karnezis!!!

• Ostry faul zawodnika Udinese, żółtą kartką ukarany Pinzi.

• Z daleka na bramkę Handanovicia uderzał Alan, piłka poleciała obok bramki.

• Prostopadła piłka do Palacio, ale Argentyńczyk złapany na pozycji spalonej.

• ładne uderzenie z daleka Fredy Guarina, ale grecki bramkarz Udinese odbija piłkę do boku.

• Długa piłka do Di Natale, ale Alan źle zagrywał do ikony klubu z Udine.

• Dosyć szybkie tempo początkowych minut.

• Kolejna prostopadła piłka tym razem do Palacio, ale defensywa Udinese radzi sobie z tym zagraniem.

• Kolejny korner dla Biało-czarnych, ale i tym razem defensywa Interu jest górą.

• Prostopadła piłka do Mauro icardiego, ale pierwszy do futbolówki dopadł bramkarz gospodarzy.

• Udinese występuje w swoich domowych, biało-czarnych kostiumach, a Inter w niebieskim komplecie.

• Od pierwszych sekund z impetem ruszyli gospodarze, którzy wywalczyli rzut rożny, ale zawodnicy Udinese nie potrafili zagrozić bramce Interu.

• Od środka zaczynają goście z Mediolanu, gramy!!!

• Z ostatnich sześciu spotkań pomiędzy tymi zespołami, aż cztery wygrało Udinese, raz padł remis i jeden mecz zakończył się zwycięstwem Interu. W grudniowym meczu na Giuseppe Meazza wygrali podopieczni Stramaccioniego 2:1.

• Rezerwowi Interu: Carrizo – Nagatomo, Sciacca, Brozović, Podolski, Gnoukouri, Bonazzoli, Shaqiri, Donkor, Puşcaş, Obi, Dimarco.

• Rezerwowi Udinese: Scuffet, Meret – Fernandes, Perica, Bubnjić, Silva, Aguirre, Hallberg, Pasquale, Zapata, Pazos, Koné.

• Obecnie Inter zajmuje 9. lokatę mając na koncie 45 punktów. Inter ma pięć oczek straty do piątej Sampy, a ta pozycja właśnie gwarantuje start w eliminacjach w przyszłym sezonie do Ligi Europy.

• W obecnym sezonie młody trener, prowadzi Udinese Calcio, które w obecnej kampanii jest na 13. pozycji w tabeli z dorobkiem 38 punktów na koncie.

• Następny cykl rozgrywek Serie A nie był zbyt udany dla Nerazzurrich, którzy zajęli 9. miejsce w tabeli, a po zakończeniu rozgrywek pożegnano się ze Stramaccionim.

• Andrea Stramaccioni w sezonie 2011/12 był trenerem młodzieżowej drużyny Interu, która występowała w Primaverze. Jednak dzień po zwycięstwie w prestiżowym turnieju NextGen Series (2011/2012) otrzymał ofertę prowadzenia pierwszej drużyny. Sezon 2011/12 ukończył z Interem na szóstej pozycji.

• Witamy serdecznie we wtorkowy wieczór, już dziś zaczynamy 33. serię spotkań Serie A, a na pierwszy rzut idzie spotkanie: Udinese Calcio -Inter Mediolan!