Valencia CF

1

FC Barcelona

1

• Valencia remisuje 1-1 z Barceloną, Katalończycy meldują się w finale Pucharu Króla. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Wielgosiński, dobrej nocy.

• Dwie minuty doliczone.

• Iban Salvador z kartką.

• Dwójkowa akcja Camary i Kaptouma, obrona Valencii rozmontowana przez piłkarzy z trzecioligowych rezerw Barcy.

• Wilfrid Kaptoum na 1-1!!!

• Bezproduktywny Sandro zmieniony przez Wilfrida Kaptouma.

• Iban Salvador zmienia Frana Villalbę. Dobry występ młodego piłkarza.

• Strzał z dystansu Gayi, oczywiście niecelny.

• A Camara zmienia Rakiticia.

• Adriano schodzi z boiska, Douglas go zmienia.

• Strzał Vidala, piłka w trybunach, norma w dzisiejszym meczu.

• Danilo strzela, Ter Stegen przenosi piłkę nad bramką.

• Samper atakuje od tyłu nogi rywala, kartka.

• Andre Gomes wchodzi za Santiego Minę.

• Piatti próbuje z wolnego i znowu nad bramką.

• Adriano wjechał w nogi Rubena Vezo tuż przed własnym polem karnym.

• Rakitić minął trzech rywali, uderzył wewnętrzną częścią stopy i trafił wprost w Domenecha.

• Rakitić wrzuca z rogu, Vermaelen strzela i trafia w głowę rywala. Kolejne korner.

• Jose Gaya zaatakował wyprostowaną nogą kolana Aleixa Vidala. Słuszna kartka.

• Santi Mina taki oto tunel założył Samperowi.

• Zakaria Bakkali zmienia Alvaro Negredo.

• Strzał z dystansu Rakiticia, piłka trafia w bandy reklamowe.

• Valencia utrzymuje się przy piłce. Pozostaje czekać na efekty, bo jak na razie nic z tego nie wynika.

• Pierwsza kartka dla piłkarza Barcelony, Munir ukarany żółtym kartonikiem.

• Alvaro Negredo wszedł w pole karne rywali lewą stroną, jednakże jego wycofanie piłki do kolegi pozostawiało wiele do życzenia.

• Przerwa w grze, Vidal leży na murawie.

• Strzał z dystansu Piattiego, ter Stegen bez problemu wyłapuje piłkę.

• Zaczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy. Barca klepie piłkę, jednak nie wynikają z tego okazje bramkowe. Valencia wygrywa, aczkolwiek nie gra lepiej. Mecz jak na razie na remis.

• Wrzutka z rzutu wolnego, Munir "zdjął" piłkę z głowy Bartrze.

• Drugi stoper Valencii z kartką, tym razem jest to Aderlan Santos.

• Długa piłka z obrony do Negredo, kompletnie zaspała obrony Barcy, napastnik wyszedł sam na sam z bramkarzem, trafił w Ter Stegena, ale piłka na tyle szczęśliwie się odbiła, że wróciła pod nogi Negredo i trafił on na pustą bramkę.

• Alvaro Negredo na 1-0!!!

• Rakitić strzela z wolnego i posyła futbolówkę w górne piętro trybun.

• Pierwsza kartka w tym meczu. Ibrahim Diallo nieprzepisowo zatrzymuje Sergiego Roberto.

• Ivan Rakitić pokusił się o bezpośredni strzał z bardzo ostrego kąta, uderzenie niecelne.

• Sandro ruszył lewą stroną, Diallo sfaulował Sandro, rzut wolny dla Barcy niedaleko lewego narożnika.

• Zahibo podał do Piattiego, ten podał do młodego Villalby, techniczny strzał 18-latka, piłka minimalnie ponad poprzeczką.

• Długa piłka od Mathieu do Munira, bramkarz Valencii uprzedził napastnika Barcy.

• Kapitalna akcja Valencii! Negredo znakomicie podał do wbiegającego w pole karne Piattiego, który podawał na pustą bramkę do Santiego Mina, ale byłego piłkarza Celty z interwencją uprzedził Jeremy Mathieu.

• Takim tunelem popisał się Munir.

• Munir ograł czterech piłkarzy, ale strzał niezbyt udany.

• Centra z wolnego Piattiego na Negredo niezbyt udana, Vidal wybija piłkę pod nogi stoperów Valencii.

• Aleix Vidal zaatakował łokciem Gayę, rzut wolny dla gospodarzy.

• Grafika pokazująca przed meczem ustawienie Barcy zupełnie nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości. Przed chwila na szpicy grał Rakitić, Barca ciągle gra trójką obrońców, spora wymienność pozycji ekipy Luisa Enrique.

• Adriano stracił piłkę w okolicach swojego pola karnego, jednak skończyło się tylko na niegroźnym rzucie rożnym dla Nietoperzy.

• Długa klepka zakończona strzałem Rakiticia.

• Rzut wolny dla Barcelony na prawej stronie, będzie wrzutka w pole karne.

• Barcelona mimo nieco rezerwowego składu bez problemu kontroluje grę, utrzymując się przy piłce.

• Pierwszy strzał w tym meczu. Munir idealnie wykłada piłkę Sandro, ten uderza wysoko nad poprzeczką.

• Wrzutka z lewej strony w pole karne Ter Stegena, bramkarz Barcy wyłapuje piłkę bez problemu.

• Pierwszy gwizdek Velasco Carballo.

• W pierwszym meczu Barca rozbiła 7-0 Valencię, więc dzisiejszy pojedynek to formalność. Z tego względu jest to szansa dla rezerwowych piłkarzy Blaugrany na pokazanie się trenerowi. Na ławce Katalończyków jest obecny 18-letni Carles Alena.

• Grafika ze składem Barcelony.

• Graficzne ułożenie składu Valencii.

• Ławka rezerwowych Barcelony: Alena, Romera, Douglas, Camara, Masip, Gumbau, Kaptoum.

• Ławka rezerwowych Valencii: Caballo, Salvador, Tropi, Bakkali, Ryan, Abdennour, Gomes.

• Rozpoczynamy relację na żywo z rewanżowego starcia półfinału Puchar Króla pomiędzy Valencią a Barceloną!