• Koniec spotkania! Łódź żegna się z Ekstraklasą zwycięstwem!

• Debiut w Widzewie. Narożnik za Rybickiego.

• Żółta kartka dla Matrasa.

• Dwie minuty doliczone.

• Piękną asystę miałby Kaczmarek, gdyby Visnakovs zamiast podawać do Rybickiego zdecydował się na strzał.

• Mroziński zmienia Kasprzaka

• Dośrodkowanie z lewej strony, a niepilnowany Kędziora wbił piłkę do siatki.

• Goooool! Bramkę kontaktową dla Piasta zdobył Kędziora!

• Kaczmarek wrzucał piłkę w pole karne, ale przejął ją Trela.

• Rzut rożny dla Piasta, ale po wrzutce Badii na krótki słupek piłkę wybijają Widzewiacy.

• Dzisiejszy mecz ogląda 3200 widzów.

• Żółta kartka dla Augustyniaka za zagranie ręką.

• Cetnarski podał do Visnakovsa, który będąc już w polu karnym uderzył w prawy róg bramki i pokonał Trelę.

• Gooooooooool! Eduards Visnakovs na 2:0!

• Ależ okazja Widzewa! Visnakovs wyszedł sam na sam z Trelą, ale przegrał ten pojedynek!

• Visnakovs strzelał głową na bramkę Treli, ale za słabo by sprawić problem bramkarzowi Piasta.

• Trochę niedokładności w polu karnym Piasta i było groźnie. Ostatecznie z opresji wyszedł Trela.

• Król uderzył mocno na bramkę Widzewa, ale również niecelnie.

• Widzew Łódź - Piast GliwiceWidzew Łódź - Piast Gliwice

• Widzew sporadycznie zapuszcza się pod bramke Treli, ale bez powodzenia.

• Dwa rzuty rożne dla Piasta. Po drugim Horvath głową posłał piłkę obok bramki.

• Od początku drugiej połowy lepiej poczyna sobie Piast. Widać, że goście chcą odrobić straty.

• Pierwsza zmiana w spotkaniu. Kaczmarek w miejsce Bruno.

• Widzew próbował atakować, ale po wymianie kilku podań, wszystko zakończyło się stratą piłki w polu karnym Piasta.

• Pierwsza akcja Widzewa. Strzelał Cetnarski, ale Trela łatwo wyłapał piłkę.

• Zawodnikiem, który uderzał był Hanzel, a piłkę na poprzeczkę przeniósł jeszcze Wolański, który musnął ją końcami palców.

• Ależ okazja Piasta! Piłka uderzyła w poprzeczkę po strzale jednego z piłkarzy gości sprzed pola karnego!

• Wrzutka w pole karne, ale rzucił się do przodu Wolański i wypiąstkował piłkę.

• Rzut rożny z prawej strony dla Piasta.

• Zaczynamy 2 polowe. Piłkę wprowadza Widzew.

• W przerwie w Łodzi przestało padać.

• Koniec pierwszej połowy! Przewaga Widzewa potwierdzona jednobramkowa przewaga. Bardzo dobry mecz rozgrywa Marek Wasiluk!

• Żółta kartka dla Krzysztofa Króla.

• Z dystansu bardzo niecelnie uderzył Okachi.

• Od kilku minut akcja za akcję, ale niewiele z tego wynika. Mimo to nadal widac lekka przewagę Widzewa. Akcje gospodarzy są bardziej składne.

• I żółta kartka za symulowanie faulu dla... Carlesa Martineza.

• Carles Martinez opatrywany poza linią boczną. Po chwili wraca do gry

• Widzew miał rzut wolny na około 25 metrze, po faulu na Kasprzaku. Do piłki podszedł Wasiluk i uderzył w samo okienko. Piękna bramka!

• Gooooooooool! Wasiluk z rzutu wolnego!

• Matras wrzucił piłkę w pole karne, ale poradził z nią sobie Wolański

• Pierwszy celny strzał Piasta. Strzelał Podgórski. Z boiska ogólnie wieje nudą...

• Zagranie do Rybickiego w pole karne, ale napastnik Widzewa nie zdołał opanować piłki.

• Szarżować próbował Okachi. ale szybszy od niego okazał się Kędziora.

• Obrońcy Piasta zablokowali strzał Cetnarskiego.

• Piast na razie bezradny, przewaga Widzewa w posiadaniu piłki i ilości akcji ofensywnych.

• Akcja Piasta. Król chciał dośrodkować, ale piłka trafiła na aut po drugiej stronie.

• Rzut rożny po strzale Cetnarskiego, ale dobrze interweniuje Trela.

• Okachi do Rybickiego, ten do Cetnarskiego, który strzela w boczna siatkę.

• Po wrzutce Cetnarskiego ponad bramką uderzał Kasprzak.

• Kibice Widzewa szybko znaleźli winnych spadku Kibice Widzewa szybko znaleźli winnych spadku

• Nieudana akcja Widzewa. Za mocne dośrodkowanie Wasiluka

• Mecz został wznowiony bez zbędnych formalności, od rzutu sędziowskiego.

• Niestety, zaczyna padać coraz mocniej. Miejmy nadzieję, że nie przeżyjemy deja vu i dzisiaj mecz uda się jednak rozegrać. Sytuacja pogodowa pogarsza się jednak z minuty na minutę...

• Widzew - Piast

• Kilka minut temu zaczęło co prawda padać, ale taki deszczyk nie utrudni rozegrania spotkania.

• Środa, godzina 20:00. Witamy ze stadionu Widzewa! Dzisiaj nie widać już, co wczoraj spowodowało przełożenie spotkania. Po wodzie na murawie nie ma większego śladu, liczymy, że mecz zostanie dograny bez przeszkód.

• UWAGA! Departament Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy S.A. wyznaczył dokończenie spotkania Widzew Łódź 0 Piast Gliwice na 28 maja. Początek o godzinie 20.30. Zawody zostaną wznowione od 12. minuty. CZYTAJ WIĘCEJ!

• Mecz Widzew - Piast przerwany z powodu ulewyWidzew Łódź - Piast GliwiceMecz Widzew - Piast przerwany z powodu ulewy

• Spotkanie najprawdopodobniej zostanie rozegrane jutro.

• Piłkarze Widzewa poszli podziękować swoim kibicom, że mimo wielkiej ulewy dopingowali swój zespół.

• Ostatnie doniesienia mówią że mecz że mecz jest odwołany!!! Jeszcze pozostaje decyzja w jakim terminie ma się odbyć to spotkanie.

• Murawa wygląda fatalnie, ogromne kałuże pojawiły się na płycie boiska, ciężko sobie wyobrazić, by to spotkanie na razie mogło być kontynuowane.

• Spotkanie nadal nie może być kontynuowane z powodu bardzo złych warunków atmosferycznych.

• Może warto teraz podsumować ten pierwszy kwadrans meczu. Dużo większą przewagę mają gospodarze, ale jak na razie nie potrafią sprawić dużych problemów Dariuszowi Treli. Piast jedynie kontruje.

• Prawdziwy armagedon na stadionie w Łodzi. Sędzia przerywa mecz z powodu ogromnej olewy i burzy jaka przechodzi nad stadionem.

• Akcja prawą stroną Widzewa, Alex Bruno dośrodkował na pole karne Piasta, ale nikt nie zamknął dośrodkowania i piłka opuszcza pole karne.

• Teraz szczęścia strzałem z dalszej odległości próbował Łukasz Hanzel, jednak przeniósł futbolówkę nad poprzeczką bramki rywala.

• Uderzenie z dalszej odległości Cetnarskiego, piłka jeszcze wpadła w kozioł, co mogło spowodować problemy w interwencji Treli, ale bramkarz Piasta pewnie wybronił strzał.

• Gliwiczanie ruszyli z kontrą, piłka trafia do Rubena Jurado, ale ten zablokowany przez zawodnika Widzewa.

• Na razie gra toczy się głównie na połowie Piasta. Gospodarze chcą zmazać plamę po nieudanym sezonie i od początku meczu nie ustępują rywalom.

• Piast Gliwice jak na razie dużo gorszy od rywali. Teraz Gerard Badia próbował zagrać piłkę do środka pola karnego, ale zrobił to bardzo niedokładnie i gospodarze przejęli futbolówkę.

• Akcja Widzewa, piłka trafia do Eduardsa Visnakovs'a, ale ten trafił w kałużę i piłka spokojnie powędrowała do "koszyczka" Dariusza Treli.

• Riposta graczy z Gliwic, tutaj jednak także pewnie interweniuje bramkach wyłapując niedokładną wrzutkę.

• Wrzutka piłki na pole karne gości i pewnie interweniuje Dariusz Trela.

• Pierwsza akcja gospodarzy w tym spotkaniu, piłka wybita przez graczy Piasta na aut pod własnym polem karnym.

• Piast zagra dzisiaj w jednolitych niebieskich kostiumach, Widzew natomiast na czerwono. Za moment początek meczu!

• Piłkarze obu drużyn wychodzą już przy mocno rzęsistym deszczu na przemoczoną murawę stadionu w Łodzi.

• Przypomnijmy jeszcze że Widzew stracił szansę na utrzymanie w zeszły czwartek przegrywając wysoko na wyjeździe z Podbeskidziem Bielsko-Biała 0:3. Piast Gliwice natomiast przypieczętował spadek Zagłębia Lubin wygrywając na własnym stadionie 2:0.

• Ławka rezerwowych Widzewa Łódź: Mielcarz, Mroziński, Kaczmarek, Leimonas, Kozłowski, Naroźnik.

• Ławka rezerwowych Piasta Gliwicec: Szumski, Cicman, Izvolt, Klepczyński, Kwaśniewski, Polak, Szeliga.

• Wróćmy już jednak do tego konkretnego spotkania.

• Miejmy jednak nadzieję, że w spotkaniu pomiędzy Widzewem, a Piastem nie zabraknie emocji i zawodnicy obu drużyn będą chcieli pokazać swoim trenerom, że warto na nich stawiać w przyszłym sezonie.

• Jeśli chodzi o walkę o utrzymanie już wszystko jasne. Z ligi spadają Widzew Łódź i Podbeskidzie Bielsko-Biała. Pozostałe zespoły będą walczyć jedynie o premie z tytułu praw transmisyjnych przysługujących z tytułu wysokości w tabeli.

• Dzisiaj o tej samej godzinie będą rozgrywane wszystkie spotkania grupy spadkowej. Oprócz tego meczu o 20:30 rozpoczną się pojedynki Śląska Wrocław z Cracovią Kraków, Jagiellonii Białystok z Koroną Kielce, oraz Podbeskidzia Bielsko-Biała z Zagłębiem Lubin!

• Już za kilka minut rozpocznie się przedostatnia kolejka T-Mobile Ekstraklasy! W 36. kolejce spadkowicz Widzew Łódź podejmować będzie na własnym stadionie drużynę Piasta Gliwice. Na to spotkanie zaprasza Państwa bardzo serdecznie Bartosz Głąb!