Wigry Suwałki 1 - 2 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

1

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

2

• Koniec meczu! Termalica wygrywa 2-1 i jest w kolejnej rundzie!

• Ostatnia szansa na wyrównanie dla gospodarzy. Rzut rożny. W pole karne biegnie, nawet bramkarz Wigier, Karol Salik. Obrońcy wybijają jednak wrzucaną piłkę, próbował uderzać jeszcze Damian Sobolewski, ale został zablokowany i po chwili arbiter kończy spotkanie.

• Ostatnia zmiana w meczu. Nalepa wchodzi w miejsce Dariusza Pawlusińskiego.

• Omilianowicz za Grudzińskiego w zespole Wigier.

• Mocne uderzenie zza pola karnego w wykonaniu Pawlusińskiego, piłka odbija się rykoszetem i mamy rzut rożny

• Kaczmarczyk ruszył skrzydłem, próbował dośrodkować, ale zrobił to na tyle niedokładnie, że od bramki zaczną gospodarze.

• Groźne wejście Słowickiego w nogi rywala i żółta kartka.

• Termalica konstruuje atak pozycyjny, kontroluje przebieg końcówki spotkania.

• Kolejna zmiana w ekipie Wigier. Aktywny dzisiaj Adam Tomian opuszcza boisko, a w jego miejsce na placu gry melduje się Rafał Bujnowski.

• Kolejne dogranie w pole karne Wigier, tym razem Pawlusiński. Po raz kolejny niecelnie.

• Termalica przewyższa piłkarsko zespół gospodarzy i osiąga zdecydowaną przewagę w tej części spotkania.

• Piątek dogrywa w pole karne, zablokowany i aut z boku dla gości.

• Wolny po faulu Lauryna. Uderza Pawlusiński, Salik z trudem odbija piłkę i obrońcy oddalają zagrożenie.

• Kamil Lauryn

• Przemysław Jastrzębski pojawia się w miejsce Jakuba Cesarka.

• Karol Piątek precyzyjnym strzałem po długim rogu daje gościom prowadzenie. Niedługo cieszyli się gospodarze z remisu.

• 2-1 dla Termaliki! Karol Piątek!

• Kaczmarczyk zmienia Ceglarza.

• Fatalny błąd Macieja Budki, który niedokładnym wyrzutem piłki do kolegi z obrony sprokurował niebezpieczną sytuację dla gospodarzy. Wykorzystał ją Kamil Lauryn, który strzałem zza pola karnego doprowadza do wyrównania!

• 1-1! Kamil Lauryn!

• Lekki uraz Ceglarza, ale po chwili zawodnik wraca do gry.

• Rajd Biskupa, podanie do wbiegającego Ceglarza, ale nie dokładnie i strata piłki.

• Dariusz Pawlusiński zdecydował się na uderzenie z woleja, ale piłka ląduje wysoko nad bramką.

• Rzut wolny sprzed linii pola karnego. Do piłki podchodzi Adam Tomian, ale brakuje precyzji temu uderzeniu.

• Kolejny faul na Tomianie, bardzo aktywny jest ten zawodnik w tym spotkaniu.

• Biskup dopiero co pojawił się na boisku, a już stwarza zagrożenie. Dobra jego akcja lewą stroną, dobre uderzenie tuż przy okienku i Salik paruje strzał na rzut rożny.

• Pierwsza zmiana w ekipie gości. Jakub Biskup zmienia Damiana Piotrowskiego.

• Piotr Ceglarz faulował przed polem karnym. Do rzutu wolnego podchodzi Maciej Kisiel, ale jego mocny strzał mija bramkę.

• Tomian dośrodkowuje z rzutu rożnego, po którym w polu karnym powstaje ogromne zamieszanie, ale ostatecznie obrońcy Termaliki oddalają zagrożenie poza pole karne.

• Strzał Piotrowskiego zablokowany czystym wślizgiem przez Sobolewskiego.

• Słowicki oddaje strzał zza pola karnego, ale piłka ląduje bardzo daleko od bramki strzeżonej przez Macieja Budkę.

• Sobczak wygrywa piłkę i zagrywa na 16 metr do Ceglarza, ten uderza, ale minimalnie obok lewego słupka. Było blisko drugiej bramki dla Termaliki.

• Tomian faulowany w środku pola.

• Prostopadłe podanie od Grudzińskiego do Tomiana, ten oddaje strzał, ale niecelny.

• Zaczynamy drugą połowę

• Koniec pierwszej połowy, bez doliczonego czasu gry.

• Tomian uderzył z dystansu niespodziewanie, ale bramkarz wybił z problemami piłkę na rzut rożny. Korner rozegrany krótko, ale bez efektów.

• Ceglarz wbiegł z lewej strony w pole karne, ale obrońca przeciął dośrodkowanie i wybił piłkę.

• Teraz więcej gry w środku pola, ale przewagę ma wyraźnie Termalika.

• Rzut wolny dla Wigier, po jego wykonaniu obrońcy wybili na rzut rożny, po którym nie było zagrożenia.

• Pawlusiński fauluje ostro Lauryna i zostaje ukarany żółtą kartką.

• Jarecki wrzuca w pole karne, gdzie Sobczak strzałem głową pokonuje bramkarza! 1:0 dla Termaliki!

• Akcja Wigier, ale Tomian w ataku traci piłkę, i próbując ją odzyskać fauluje.

• Termalika wysokim pressingiem stara się zmusić Wigry do błędu.

• Co raz większa przewaga Termaliki, Wigry starają się grać głównie z kontry.

• Tomian wbiegł w pole karne i zagrał za plecy do Cesarka, piłka trafiła do Słowickiego, który uderzył niecelnie.

• Termalika poczyna sobie co raz odważniej i podchodzi wyżej pola karnego, ale nic szczególnego z tego nie wynika, bo Wigry uważnie grają w obronie.

• Żółta kartka dla Horvátha za faul na Laurynie, który musiał opuścić boisko na chwilę.

• Kolejny atak Termaliki, ale Sobczak za daleko zabrał się z piłką i dośrodkował zza linii końcowej.

• Sobolewski przerwał dobrą akcję Termaliki czystym wślizgiem.

• Lipecki uderzył z dystatnsu z 25 metrów, ale wysoko nad bramką.

• Jak na razie Termalika dłużej rozgrywa piłkę, budując akcje od własnej połowy, podczas gdy Wigry starają się grać długimi podaniami do przodu, z czego jednak niewiele wynika.

• Tomian niedokładnie dośrodkowuje z rzutu wolnego i od bramki Termalika.

• Termalika miała okazję, jednak niegroźną. Wigry wyszły z kontrą, którą faulem powstrzymał Lipecki, ale kartki nie dostał.

• Sobczak wbiegł w pole karne, ale Lauryn wybił na rzut rożny, po którym nie było zagrożenia.

• Trochę spokoju w grze obu zespołów po szybszym początku.

• Pawlusiński faulowany na 20 metrze. Sam poszkodowany dośrodkował, Jarecki zdołał oddać strzał głową, ale obok bramki.

• Sobczak wpadł w pole karne i upadł, ale za symulowanie dostał żółtą kartką.

• Jakub Cesarek wrzucił piłkę w pole karne, ta doszła do Grudziński, który uderzył wysoko nad bramką.

• Po dośrodkowaniu z lewej strony strzał zdołał oddać Tomian, który przyjął sobie piłkę, ale uderzył ponad bramką.

• Termalika zaczęła spokojnie, ale przyspieszyła. Po błędzie Lauryna z woleja w polu karnym uderzył Pawlusiński, ale piłka przeszła nad poprzeczką.

• Początek spotkania. Rozpoczęła Termalika.

• Piłkarze są już na boisku. Wigry w swoich domowych, biało-niebieskich, Termalilka na pomarańczowo.

• Ławka rezerwowych Termalici: Sebastian Nowak, Jakub Biskup, Andrzej RYbski, Damian Skołorzyński, Michał Nalepa, Krzysztof Kaczmarczyk, Jan Pawłowski

• Ławka rezerwowych Wigier: Mateusz Grabowski, Filip Plichowski, Paweł Omilianowicz, Rafał Bujnowski, Przemysław Jastrzębski

• Nie ma jeszcze za wielu kibiców, ale spodziewamy się ok. 500 fanów na meczu 1 rundy PP.

• Witamy z Wgier, gdzie trwa rozgrzewka piłkarzy przed meczem Pucharu Polski Wigry - Termalica.