• Za uwagę dziękuje Państwu Piotr Bernaciak.

• Koniec! Zagłębie wywozi trzy punkty z Suwałk!

• Piłkarze czekają już na zakończenie spotkania.

• Trzy minuty doliczone do tego spotkania.

• Piłkarze Wigier starają się jeszcze odegrać i zdobyć kontaktową bramkę, ale nie zanosi się jednak na zmianę wyniku. Zagłębie zasłużenie wywiezie trzy punkty z Suwałk.

• PO MECZU! KRZYSZTOF MARKOWSKI DOBIJA WIGRY PIĘKNYM GOLEM Z RZUTU WOLNEGO! 2:0 DLA ZAGŁĘBIA!!

• Ostatnia zmiana w ekipie gości. Sebastiana Dudka zmienia Jakub Wilk.

• Łukasz Matusiak wdał się w drybling na lewym skrzydle i wywalczył aut.

• Żółtą kartką ukarany strzelec jedynej bramki, Sebastian Dudek.

• Dobry strzał z dystansu Damiana Kądziora, jednak spokojnie piłkę łapie Wojciech Fabisiak. Wigry biją głową w mur.

• I właśnie Gąska opuszcza teraz boisko, zmienia go David Makaradze.

• Damian Gąska także z żółtą kartką.

• Żółtą kartką ukarany Artur Bogusz.

• Mecz nie stoi na najwyższym poziomie. Gra obu zespołów obecnie jest usypiająca.

• Roszada także w Wigrach Suwałki. Opuszcza boisko Kamil Zapolnik, zmienia go Kamil Adamek.

• Druga zmiana w Zagłębiu, Carlos Embuena wchodzi na boisko w miejsce Jakuba Araka.

• Piłkę w pole karne gospodarzy zagrywa Michał Bajdur, tam dopada do niej Fidziukiewicz, który starał się lobować Salika, jednak bramkarz nie dał się zaskoczyć.

• Piłkarze Wigier starają się dzisiaj często wrzucać piłkę w pole karne rywali. Po dośrodkowaniu na głowę Jarzębowskiego piłka minimalnie mija poprzeczkę.

• W drybling w okolicach narożnika boiska wdał się Damian Gąska, jednak była to zła decyzja, od bramki wznowi grę Wojciech Fabisiak.

• Pierwsza zmiana w drużynie gości. Dawid Ryndak ustępuje miejsca na boisku Michałowi Fidziukiewiczowi.

• Damian Gąska wrzuca w pole karne, gdzie do piłki dopada Artur Bogusz. Mocny strzał szczupakiem sparowany na rzut rożny.

• Zmiana debiutantów w Wigrach. Miłosz Kozak zmieniony przez Damiana Kądziora.

• Bardzo blisko gola Zagłębie! Michał Bajdur odważnie ruszył lewym skrzydłem i wyłożył piłkę pod bramkę Salika, tam jednak przytomnie znalazł się Bogusz, który wybił piłkę.

• Zawodnicy Zagłębia starali się odpowiedzieć także dośrodkowaniem w szesnastkę Wigier, jednak wrzutka jest bardzo niecelna i przelatuje wysoko nad poprzeczką.

• Wojciech Fabisiak łapie piłkę, chociaż bardzo bliski kontaktu z nią w polu karnym był Kamil Zapolnik - to była groźna szansa dla piłkarzy z Suwałk.

• Pierwsza próba dośrodkowania piłki w pole karne Zagłębia, jednak piłkę ponad bramką przeniósł Artur Bogusz.

• Druga część spotkania rozpoczęła się od długiej wymiany piłki przez środek pola Wigier. Cały czas to oni utrzymują się przy piłce.

• Gramy, od środka Wigry Suwałki!

• Za chwilę wracamy z drugą połową!

• Zagłębie idealnie weszło w mecz, jednak po strzeleniu bramki mocno odpuściło i do głosu doszli gospodarze, którzy nie mieli jednak póki co żadnych klarownych sytuacji. Czekamy na drugą połowę meczu!

• Koniec pierwszej połowy, Zagłębie prowadzi w Suwałkach.

• Sędzia za chwilę powinien zakończyć pierwszą połowę meczu.

• Pierwszy raz od dawna gościmy na połówce suwalczan, jednak wrzut z autu wykonywany przez Sebastiana Dudka zostaje niemal od razu wybity. Wciąż w natarciu Wigry.

• Rzut wolny dla Wigier, w pole karne dośrodkowywał Omar Santana, jednak jego wrzutka kończy się wznowieniem gry od bramki.

• Mecz nieco stracił na prędkości, Wigry wyczuły swoją szansę, starają się wyrównać, jednak cały czas dobrze radzi sobie defensywa Zagłębia Sosnowiec.

• Do piłki przed polem karnym dopada Jakub Bartkowski, jednak jego uderzenie z dystansu przelatuje tuż obok spojenia słupka z poprzeczką!

• Zagłębie w końcu odebrało piłkę i stara się nieco uspokoić swoją grę, rozgrywając piłkę w linii obrony.

• Po słabym początku nareszcie do głosu doszli gospodarze. Wyraźnie starają się zagrozić bramce gości, jednak póki co radzi sobie obrona.

• Słabe wykonanie stałego fragmentu gry, od bramki rozpoczyna Fabisiak.

• Dośrodkowanie Damiana Gąski zablokowane, będzie rzut rożny dla gospodarzy.

• Wydaje się, że goście wyszli już z opresji, teraz to oni starają się spokojnie konstruować akcję od własnej połowy.

• Po dośrodkowaniu Kozaka w pole karne Wigry miały rzut rożny, piłka jednak znajduje się obecnie przed polem karnym gości.

• Marko Brtan znakomicie zagrywa do Kamila Zapolnika, który ponownie jest faulowany.

• Ważna interwencja Jarzębowskiego, który przeciął prostopadłe podanie do Żarko Udovicicia.

• Rzut wolny dla gospodarzy, Kamila Zapolnika fauluje Grzegorz Fonfara.

• Goście próbują ponowić swój napór, jednak dośrodkowanie Dawida Ryndaka wybija Jakub Bartkowski.

• Po stracie bramki Wigry wzięły się do ataku, pierwszy raz od początku meczu dłużej przebywamy na połowie Zagłębia.

• GOOOOOL!!! SEBASTIAN DUDEK!!! ŚWIETNE UDERZENIE Z PIERWSZEJ PIŁKI, MOCNY STRZAŁ Z POLA KARNEGO I MAMY PIERWSZĄ BRAMKĘ W PIERWSZEJ LIDZE W 2016 ROKU! 1:0 PROWADZI ZAGŁĘBIE!!!

• Wigry mają niewyobrażalne problemy z wyjściem z własnej połowy. Tym razem piłkę traci Miłosz Kozak, który zdecydował się na indywidualny rajd środkiem pola.

• Rzut rożny dla gości po interwencji Tomasza Jarzębowskiego, jednak radzi sobie obrona ekipy z Suwałk.

• Gospodarze starali się wyjść z dynamiczną kontrą, jednak do piłki nie zdążył dobiec Miłosz Kozak i futbolówka wraca w posiadanie piłkarzy z Sosnowca.

• Udovicić wygrywa przebitkę w polu karnym, jednak z ostrego kąta trafia tylko w boczną siatkę!

• Słaba próba strzału, piłkę bez problemów łapie Karol Salik.

• Żarko Udovicić faulowany na lewym skrzydle, rzut wolny dla gości. Przy piłce Sebastian Dudek.

• Za mocne podanie do Damiana Gąski, od bramki wznowi Fabisiak.

• Zaczynamy mecz, od środka Zagłębie Sosnowiec!

• Piłkarze już wychodzą na murawę.

• Do meczu zostało 10 minut, kto dziś wygra?

• Dzisiejszy mecz będzie sentymentalny dla Miłosza Kozaka, który jeszcze niedawno był zawodnikiem Zagłębia.

• Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami odbył się 15 sierpnia 2015 roku, kiedy to w Sosnowcu Zagłębie przegrało z suwalczanami 2:3.

• Rezerwowi Zagłębia: Matko Perdijić, Jovan Ninković, Michał Fidziukiewicz, Adrian Paluchowski, Igor Krzykowski, Jakub Wilk i Carles Martinez.

• Rezerwowi Wigier: Hieronim Zoch, Adrian Karankiewicz, Aleksandar Atanacković, David Makaradze, Damian Kądzior, Maciej Wichtowski i Kamil Adamek.

• Składy obu drużyn już na stronie.

• Witam Państwa, już za niecałą godzinę do gry wraca I liga, o 18:00 zaczynamy mecz Wigry Suwałki - Zagłębie Sosnowiec. Na relację na żywo zaprasza Państwa Piotr Bernaciak.