Wisła Kraków

4

Śląsk Wrocław

2

• Wisła Kraków wreszcie przerywa niechlubną passę remisów i pokonuje Śląsk Wrocław na własnym boisku! Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje LIVE! Dobranoc.

• KONIEC MECZU! Wisła pokonuje u siebie Śląsk 4:2.

• Zmiana w drużynie Wisły. Strzelec dwóch goli Paweł Brożek schodzi, a za niego Crivellaro.

• Sędzia dolicza minutę do końca spotkania.

• Guzmics - żółta kartka za faul na graczu Śląska.

• Świetnie przy tej akcji zachował się Guerrier, który podał do Brożka, a ten umieścił piłkę w siatce po ominięciu bramkarza.

• GOOOOOOL!!! 4:2 PAWEŁ BROŻEK!!!!!!

• Zgranie piłki Śląska w pole karne, ale Celeban minimalnie mija się z piłką! Było naprawdę gorąco pod bramką Wisły.

• Zmiana w zespole "Białej Gwiazdy". Cywka wejdzie za Boguskiego.

• Pawelec faulował Boguskiego i ogląda żółty kartonik za to przewinienie.

• A w zespole Śląska Krzysztof Ostrowski wejdzie za Krzysztofa Danielewicza.

• Zmiana w drużynie Wisły. Denis Popović pojawia się na murawie za Macieja Jankowskiego.

• Kiełb z rzutu wolnego mocno strzela i piłka szybuje wysoko nad bramką.

• Kontra Wisły. Guerrier zagrywa do Pawła Brożka, ale bardzo niedokładnie.

• Teraz trochę nerwowo pod bramką Cierzniaka i jest rzut rożny dla Śląska.

• Wisła Kraków - Śląsk Wrocław

• Zawodnik Śląska oddaje strzał zza pola karnego. Cierzniak był bez szans. 3:2!

• GOOOOL!!! KIEŁB I MAMY JUŻ TYLKO 3:2!

• Pich próbował oszukuje obrońców Wisły, strzela, ale niecelnie.

• Znowu Guerrier strzela, ale piłka mija bramkę. Trzeba przyznać, że po niezbyt dobrym początku Haitańczyk zalicza się w tym momencie do grona kandydatów na zawodnika meczu.

• Guerrier z głowy kieruje piłkę w stronę bramki, ale ta minimalnie przechodzi obok słupka!

• Śląsk próbował zaatakować, ale obrona Wisły zażegnuje niebezpieczeństwo pod własną bramką.

• Boban Jović fenomenalnie zagrał do Guerriera, a ten świetnym uderzeniem umieszcza piłkę w siatce.

• GOOOOOOOOL!!!! GUERRIER ALEEEEEŻ BRAMKAAAAA!!! 3:1

• Kiełb wstrzelił piłkę w pole karne, ale żaden z jego kolegów nie dochodzi do tej piłki.

• Guerrier pięknie podał do Jankowskiego, ale ten fatalnie strzela i piłka szybuje nad bramką. To powinien być gol!

• Pawelec wrzucał długą piłkę na pole karne, ale Cierzniak dobrze wychodzi z bramki i łapie piłkę.

• Pich próbował uderzać, ale został zablokowany przez zawodników Wisły.

• W przerwie meczu zmiana w drużynie Śląska. Z boiska schodzi Kamil Biliński, a pojawia się Jacek Kiełb.

• Rozpoczynamy drugą połowę! Od środka zaczęli zawodnicy Śląska Wrocław.

• Koniec pierwszej połowy i do przerwy przy Reymonta mamy 2:1.

• GOOOOL!!! BOGUSKI!!!!!! 2:1!

• Sędzia dolicza minutę do końca pierwszej połowy

• Jović centrował na pole karne i Hołota dotknął piłkę ręką w tej sytuacji, ale sędzia nie wskazuje rzutu karnego dla Wisły.

• Przed nami ostatnie pięć minut pierwszej połowy.

• Znowu niedokładna centra Mączyńskiego. Widać, że zawodnik słabo radzi sobie dzisiaj z dośrodkowaniami.

• Mączyński centrował do Guerriera, ale zawodnik mija się z piłką.

• Paweł Zieliński stanął na nodze Guerriera i za ten faul sędzia pokazuje mu żółty kartonik.

• Guerrier dośrodkował piłkę w pole karne rywala, później Burliga odbił futbolówkę, która powędrowała do Pawła Brożka i napastnik pewnym uderzeniem pokonuje bramkarza Śląska.

• GOOOOOOOL!!! BROŻEK!!! 1:1

• Zmiana w ekipie Śląska Wrocław. Dudu Paraiba zejdzie z boiska, a pojawi się na nim Paweł Zieliński.

• Kartka dla Guerriera za uderzenie łokciem Celebana.

• Dotychczas obie drużyny zapisały po jednym celnym uderzeniu. Kibice na pewno spodziewali się bardziej emocjonujących ataków.

• Biliński teraz oddał celny strzał na bramkę Wisły, ale bramkarz pewnie łapie piłkę.

• Zawodnik Śląska uderzył na bramkę z rzutu wolnego, piłka odbiła się od słupka, później od pleców Cierzniaka i wpadła do siatki. Cóż za pech bramkarza Wisły.

• GOL! Cierzniak gol samobójczy.

• Póki co żaden z zespołów nie stworzył jeszcze zagrożenia przy bramce rywali. Może teraz, bo mamy rzut wolny dla Śląska z dosyć dogodnej sytuacji.

• Fatalnie Mączyński teraz zagrywał z rzutu wolnego, ale jeszcze rzut rożny dla Wisły.

• Jankowski zagrywał piłkę do Guerriera, ale Haitańczyk pomimo tego, że miał dosyć dużo miejsca oddał kiepski strzał daleko obok bramki.

• Kontra Wisły, Paweł Brożek oddaje strzał z ostrego kąta w stronę bramki, ale piłkę łapie Pawełek.

• Głowacki próbował strzału głową, po dośrodkowaniu, ale piłka ląduje za bramką.

• Dośrodkowanie Urygi z lewej strony, ale Paixao nie był w stanie przejąć tej piłki.

• Paixao próbował ataku ze skrzydła, ale zawodnicy Wisły bardzo dobrze blokują gracza Śląska.

• Pierwszy gwizdek arbitra i zaczęli mecz zawodnicy Wisły!

• Piłkarze obu drużyn już na murawie, za chwilę początek spotkania!

• Ławka rezerwowych Wisły Kraków: Michał Buchalik, Michał Czekaj, Denis Popović, Tomasz Cywka, Grzegorz Marszalik, Piotr Żemło, Rafael Crivellaro.

Ławka rezerwowych Śląska Wrocław: Mateusz Abramowicz, Michał Bartkowiak, Kamil Dankowski, Krzysztof Ostrowski, Mateusz Machaj, Paweł Zieliński, Jacek Kiełb

• Zapraszamy na relację LIVE z meczu Wisła Kraków - Śląsk Wrocław. Początek spotkania przy Reymonta już za około 30 minut.