Denis Popović: Trener dał mi szansę od pierwszej minuty i strzeliłem bramkę (WIDEO)

Piotr Tymczak/Gazeta Krakowska
Denis Popović
Denis Popović MICHAL GACIARZ / POLSKA PRESS
Wygrać 6:0 na wyjeździe to bardzo dobry wynik - podkreślił piłkarz Wisły Kraków Denis Popović, który zdobył ważną bramkę w spotkaniu z Podbeskidziem w Bielsku-Białej.

- Wygraliśmy na wyjeździe po długiej przerwie. Przyjechaliśmy po trzy punkty i pokazaliśmy bardzo dobrą grę. Wygrać 6:0 na wyjeździe to bardzo dobry wynik. Teraz musimy się skoncentrować na następnym spotkaniu. Zagramy u siebie z Koroną Kielce i mam nadzieję, że też wygramy. Potrzebujemy serii zwycięstw. Mamy do tego potencjał - powiedział Denis Popović po meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Tym razem Słoweniec wystąpił od początku. Poprzednio wchodził na boisko jako zawodnik rezerwowy.- Może tym razem tak się stało, bo dobrze pracowałem na treningach. W poprzednim meczu wszedłem na boisko w drugiej połowie i myślę, że dobrze zagrałem. Teraz trener dał mi szansę od pierwszej minuty, strzeliłem bramkę, wygraliśmy mecz i myślę, że będzie jeszcze lepiej - mówił Popović.

Zdobył gola na 3:0 z rzutu wolnego, co właściwie przesądziło o losach spotkania. - Grając w pierwszej lidze strzelałem bramki z wolnych. To była dobra szansa. Widziałem gdzie stoi bramkarz. Zdecydowałem się na strzał przy długim słupku i piłka wpadła do bramki - opowiadał Popović.