Wisła gromi Ružomberok w sparingu (ZDJĘCIA)

Konrad Kryczka
Wisła Kraków wygrała swój drugi mecz podczas letnich przygotowań do nowego sezonu. Podopieczni Franciszka Smudy pokonali słowacki Ružomberok.

Wiślacy wyszli na prowadzenie już w szóstej minucie, po tym jak bramkarza słowackiej drużyny pokonał Semir Stilić. Następne gole dołożyli Maciej Jankowski, Łukasz Burliga, Rafał Boguski, a strzelecką kanonadę krakowian zakończył w 57. minucie Paweł Brożek, który miał udział także przy innych trafieniach. Dla Wisły był to drugi sparing w trwającym okresie przygotowawczym. W pierwszym meczu podopieczni Franciszka Smudy pokonali BKS Bochnię 2:0.

Wisła Kraków - MFK Ružomberok 5:0

Składy wyjściowe:

Wisła Kraków: Michał Buchalik - Łukasz Burliga, Arkadiusz Głowacki, Michał Czekaj, Dariusz Dudka - Ostoja Stjepanović - Rafał Boguski, Semir Stilić, Maciej Jankowski, Łukasz Garguła - Paweł Brożek