• KONIEC MECZU! Wisła Płock pokonuje Bytovię Bytów 2:1!

• Seweryn Kiełpin został ukarany żółtą kartką.

• Iliev przewracany tuż przed polem karny, gwizdek sędziego milczy.

• Mikołaj Lebedyński został ukarany żółtą kartką.

• Ostatnia zmiana w Bytovii, Mandrysz wejdzie za Lisowskiego.

• Dobra akcja Wisły, Iliev uderzał bardzo niecelnie, ale piłkę przejął Wlazło i oddał już znacznie lepszy strzał, który koniec końców trafił w jednego z defensorów Bytovii.

• Zmiana także w Bytovii, Jasiński zszedł z boiska, zastąpił go Chomiuk. .

• I ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy, Łuczaka zmienił Wlazło.

• Zmiana w Wiśle, za w miejsce Recy pojawi się Stępiński.

• Niemal identyczna sytuacja jak przy golu dla Bytovii, wrzutka z prawej strony, piłka wędruje do Mikołaja Lebedyńskiego, który bez problemów skierował piłkę do siatki.

• GOOOL! MIKOŁAJ LEBEDYŃSKI!!

• Piłka po dośrodkowaniu z prawej strony boiska trafiła na głowę Mateusza Klichowicza, który pewnym strzałem pokonał bramkarza Wisły Płock.

• GOOOL! MATEUSZ KLICHOWICZ!!

• Kapitalny strzał Wojciecha Łuczaka! Były gracz Górnika Zabrze rozgrywa dziś naprawdę bardzo dobre zawody. Po dośrodkowaniu Ilieva pomocnik zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale piłka trafiła tylko w słupek!

• Dimitar Iliev doznał jakiegoś drobnego urazu w starciu z rywalem. Krótka przerwa ww grze.

• Jakub Bąk został ukarany żółtą kartką.

• Wojciech Wilczyński został ukarany żółtą kartką.

• Okres spokojniejszej gry w Płocku. Po całkiem obiecującym początku drugiej połowy, tempo spotkania zupełnie siadło.

• Zmiana w Wiśle, Bąk wejdzie za Piotrowskiego.

• Ależ szansa Wisły Płock! Wojciech Łuczak oddał bardzo mocny strzał sprzed pola karnego, ale w bramce Bytovii niczym struna wyciągnął się Gerard Bieszczad i dosłownie opuszkami palców przeniósł piłkę nad poprzeczkę.

• Bardzo dobre dośrodkowanie Piotrowskiego z rzutu rożnego, ale bez zagrożenia pod bramką Bytovii.

• Mateusz Klichowicz ma dziś ewidentnego pecha, już po raz trzeci został złapany na spalonym.

• Lisowski uderzał z rzutu wolnego, ale Kiełpin bez większych problemów wyłapał futbolówkę.

• Wisła o włos od straty bramki! Seweryn Kiełpin niebezpiecznie wyszedł z bramki, sprawnie wyminął go Klichowicz i zagrał piłkę do Surdykowskiego, ale ten z jedenastu metrów nie trafił na pustą bramkę!

• Krzysztof Bąk został ukarany żółtą kartką.

• Zmiana w Bytovii, plac gry opuścił Mąka, zastąpił go Surdykowski.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Wisła Płock prowadzi z Bytovią 1:0.

• Mateusz Klichowicz po raz kolejny w tym spotkaniu złapany na spalonym.

• Iliev ładnie dośrodkował piłkę do Łuczaka. Ten z kolei oddał potężny strzał na bramkę Bytovii. Gerard Bieszczad miał spore problemy z obroną, ale ostatecznie poradził sobie.

• Mateusz Klichowicz wychodził już na pozycję sam na sam z bramkarzem Wisły Płock, ale w ostatniej chwili sędzia dopatrzył się spalonego.

• Wojciech Łuczak sfaulował rywala w bezpośrednim starciu, ale sędzia oszczędził go i nie pokazał kartki.

• Wrzutka Piotrowskiego w kierunku Lebedyńskiego, ale Bieszczad uprzedził go i przechwycił piłkę.

• Fantastyczna kontra Wisły Płock! Najpierw Mroziński zagrał piłkę do będącego na prawym skrzydle Piotrowskiego. Ten z kolei dośrodkował ją w kierunku wbiegającego w pole karne Arkadiusza Recy, który pewnym strzałem z dość bliskiej odległości wpakował piłkę do siatki.

• GOOOL! ARKADIUSZ RECA!!

• Reca popisał się efektownym rajdem prawą stroną boiska i mijając niczym pachołki kilku rywali odegrał futbolówkę do Piotrowskiego. Ten pogubił się i zmarnował niezłą sytuację wypracowaną przez kolegę.

• Pierwszy kwadrans gry niósł za sobą jeszcze jakieś emocje, jednak ostatnie kilka minut to na boisku przysłowiowe nudy. Gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska.

• Zdecydowanie częściej przy piłce utrzymują się płocczanie. To oni stwarzają więcej sytuacji pod bramką gości, chociaż i tych jest jak na lekarstwo od początku spotkania.

• Znów popisał się niezłym refleksem Seweryn Kiełpin, golkiper Wisły Płock wybił piłkę niebezpiecznie zagraną z rzutu rożnego.

• Seweryn Kiełpin znalazł się w sytuacji sam na sam z jednym z piłkarzy Bytovii, ale popisał się w tej sytuacji fantastyczną paradą bramkarską i uchronił swój zespół przed stratą gola.

• Dośrodkowanie Stefańczyka, ale defensorzy Bytovii wybili piłkę. Po chwili dopadł do niej Mroziński i strzelał na bramkę gości, ale futbolówka powędrowała wysoko ponad poprzeczką.

• Przy piłce znów piłkarze Wisły, Łuczak zagrał piłkę w kierunku Stefańczyka, który zaś odegrał do Ilieva. Bułgar zdecydował się na oddanie strzału, ale został on zablokowany.

• Kontra Bytovii, Daniel Mąka pędził na bramkę gospodarzy, ale w ostatniej chwili zatrzymał go Seweryn Kiełpin.

• Akcja Wisły Płock, Iliev podawał do Łuczaka, ten z kolei do Stefańczyka, który dośrodkował w kierunku Piotrowskiego. Piłkarz ten pogubił się jednak w polu karnym i nie wykorzystał tej sytuacji.

• Piłka w bramce Bytovii, ale sędzia nie uznał gola, gdyż dopatrzył się spalonego!

• Gospodarze występują dziś w swoich tradycyjnych, niebiesko-białych strojach, zaś goście z Bytowa w czerwonych trykotach.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

• Rezerwowi Bytovii: Oszamaniec, Chomiuk, Jastrzembski, Koznas, Mandrysz, Opałacz, Surdykowski.

• Rezerwowi Wisły Płock: Kaniecki, Bąk, Kostrzewa, Kun, Kubus, Stępiński, Wlazło.

• Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Wisła Płock - Bytovia LIVE! Czy Nafciarze zemszczą się za porażkę w Pucharze Polski?.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację NA ŻYWO z meczu Wisła Płock - Bytovia Bytów!