• Bytovia Bytów świętuje awans do drugiej rundy Pucharu Polski.

• Za brutalne wejście na Michale Jakóbowskim ukarany zółtą kartką jest Jakub Bąk.

• Za faul taktyczny zatrzymujący kontratak zostaje ukarany żółtą kartką Piotr Wlazło.

• Za Macieja Szewczyka wchodzi Radosław Jasiński.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego na pierwszy słupek wykorzystuje Janusz Surdykowski. Wynik spotkania : 1:2

• Rzut rożny dla Bytovii po zablokowaniu dośrodkowania przez Szymińskiego.

• Mikołaj Lebedyński wyrównuje wynik na 1:1 po zamieszaniu w polu karnym.

• Dośrodkowanie Stefańczyka kończy strzałem Łuczak, ale bardzo wysoko ponad bramką.

• Maciej Szewczyk ukarany żółtą kartką za brzydki faul na Bąku.

• Bardzo dobra akcja Nafciarzy. Po rajdzie swoim rajdzie Bąk podał prostopadle do Lebedyńskiego, jednak minimalnie za mocno.

• Świetna okazja do zdobycia bramki dla Wisły. Po zgraniu Łuczaka wślizgiem próbował wbić piłkę do bramki Lebedyński, ale Laskowski na posterunku.

• Po chaotycznym fragmencie gry faul na Rogalskim i dobre miejsce do dośrodkowania dla gospodarzy.

• Za Damiana Piotrowskiego wchodzi Mikołaj Lebedyński.

• Rzut rożny dla Bytovii

• Koszmarny błąd Stefańczyka przy podaniu do Kiełpina z prawej strony boiska, ale dośrodkowanie Surdykowskiego zatrzymane przez Szymińskiego.

• W 60 minucie spotkania bramkę po błędzie obrońców Wisły i udanym strzale w okienko bramki Kiełpina zdobywa Okuno

• Dobre dośrodkowanie Stefańczyka po akcji prawą stroną, jednak w drużynie Nafciarzy nie ma zawodnika, który zamknąłby tą wrzutkę i strzelił na bramkę gości.

• Za kontuzjowanego Bąka wchodzi Okuno

• Krzysztof Bąk poprosił o zmianę z powodu kontuzji.

• Złe dośrodkowanie Stefańczyka na początek drugiej połowy spotkania.

• Zaczyna Wisła!

• Od 46 minuty za Arkadiusza Recę wchodzi Patryk Stępiński.

• Sędzia główny kończy pierwsze 45 minut.

• Rzut rożny dla Bytovii po groźnym ataku prawą stroną boiska.

• Robert Mandrysz ukarany żółtą kartką za faul taktyczny przy wyprowadzeniu kontrataku.

• Wojciech Łuczak spróbował strzału przewrotką, ale źle trafił w piłkę, która trafiła do Piotrowskiego, ale uderzył także nie celnie.

• Bardzo dobre uderzenie Rogalskiego na bramkę, ale Tomasz Laskowski na posterunku. Rzut rożny dla Wisły.

• Wlazło faulowany w okolicach 25 metra od bramki Bytovii.

• Bardzo dobre długie podanie Rogalskiego do Łuczaka, jednak zawodnik Wisły na spalonym.

• Marko Radic ukarany żółtym kartonikiem za uderzenie łokciem Surdykowskiego.

• Groźna sytuacja dla Bytovii. Błąd Rogalskiego chciał wykorzystać Wilczyński, ale niebezpieczne dośrodkowanie wybija Szymiński.

• Błąd przy podaniu do bramkarza Szymińskiego, ale Kiełpin ratuje sytuacje rozpaczliwym wybiciem na aut.

• Dośrodkowanie Opałacza spokojnie wybite przez Radica.

• Bardzo ostry faul zatrzymujący kontratak Arkadiusza Recy. Sędzia tylko ostrzegł piłkarza.

• Bytovia wyprowadziła pierwszy groźny kontratak, ale przed strzałem z linii pola karnego ratuje Wisłę Radic.

• Dobrze wykonane dośrodkowanie. Do piłki doszedł Łukasz Wróbel, ale strzał wysoko ponad bramką strzeżoną przez Kiełpina.

• Wilczyński faulowany przez Arkadiusza Recę. Bardzo dobra okazja do dokładnego dośrodkowania z prawej strony dla Bytovii. Wykonawcą Marek Opałacz.

• Marko już gotowy do wejścia do gry.

• Marko Radic ma udzielaną pomoc medyczną z powodu rozcięcia łuku brwiowego. Kibice liczą że podstawowy obrońca Wisły wróci do gry bez szwanku.

• Marko Radic uderzony łokciem przez Janusza Surdykowskiego, ale sędzia nie odgwizdał faulu. Wychodzący na pozycję Szewczyk był jednak na spalonym.

• Dobra akcja Ilieva, jednak strzał z około 20 metra mocno niecelny.

• Po dalekim wrzucie z autu Wilczyńskiego zamieszanie pod polem karnym Wisły, ale Marko Radic wybija piłkę z dala od szesnastki gospodarzy.

• Jakub Bąk bliski wykorzystania błędu obrońców Bytovii, ale zawodnik Wisły źle przyjął piłkę i zaprzepaścił szansę na zdobycie debiutanckiego gola.

• Brzydki atak Szymińskiego na Surdykowskim, ale sędzia tylko ostrzega obrońcę Wisły.

• Rzut rożny dla Wisły z prawej strony boiska.

• Pierwszy strzał Jakuba Bąka w barwach Wisły Płock niecelny.

• Za krótkie dośrodkowanie Stefańczyka i piłka spokojnie wybita przez obrońców Bytovii.

• Faul jednego z obrońców Bytovii w bocznym sektorze boiska. Dobra okazja do dośrodkowania dla Nafciarzy.

• Zaczyna Bytovia! Pierwszy oficjalny mecz obu drużyn w sezonie 2015/16 rozpoczęty!

• Obie drużyny wychodzą na murawę. Nafciarze w nowych, niebiesko-białych, pasiastych trykotach, a Bytovia na czerwono.

• Witamy na relacji LIVE z meczu 1 rundy Pucharu Polski pomiędzy Wisłą Płock, a Bytovią Bytów. Mecz poprowadzą sędziowie z woj. warmińsko-mazurskiego, a głównym będzie Wojciech Krztoń. Spotkanie rozpocznie się punktualnie o godz. 18:00.