• Ostatnia zmiana w Chojniczance. Niedziela zmienia Grzelaka

• Goool! Już jest chyba po meczu. Lebedyński na 2:0!

• Hładun po raz kolejny ratuje Chojniczankę! Tym razem poradził sobie ze strzałem Bąka z pola karnego

• Wlazło za Łuczaka. To druga zmiana w Wiśle

• Mimo gry w osłabieniu Chojniczanka atakuje. Teraz strzał Lisowskiego minął jednak bramkę.

• Kolejna udana akcja chojniczan. Spod linii końcowej dośrodkowywał Zawistowski, ale Kiełpin zdołał złapać piłkę, uprzedzając przygotowującego się do główki Jelicią.

• Wrzutka i Kieruzel uderzył głową metr ponad bramką

• Pietruszka wywalczył rzut rożny po kontrze Chojniczanki

• Mogło być 2:0, jednak piłka minęła słupek po strzale Recy

• Chojniczanie zaatakowali wiślaków w okolicach ich pola karnego i wywalczyli piłkę, ale Jelić za szybko zdecydował się na strzał, a na dodatek uderzył bardzo niecelnie.

• Obydwaj trenerzy zgodnie przeprowadzaja zmiany

• A w Wiśle Kun za Radicia

• Zmiana w Chojniczance - za Czerwińskiego wchodzi Kosakiewicz

• Atomowe uderzenie Arkadiusza Recy, jednakże Hładun był na miejscu

• Tym razem rzut rożny dla gości,chojnczanie nie złożyli jeszcze broni i wcale nie zamierzają rezygnować z walki o korzystny wynik,

• Nafciarze ewidentnie złapali wiatr w żagle, ale już drugi raz w tym meczu z piłką minął się Bąk, chyba dobrał nieodpowiednie obuwie

• Rzut rożny dla Chojniczanki po akcji Lisowskiego.

• Płoccy kibice cieszyli się już z drugiego gola, ale na próżno, bo sędzia nie uznaje gola Łuczaka

• Kiełpin jest dziś pewny siebie, po raz kolejny zażegnał niebezpieczeństwo przed własną bramka

• Zobaczymy czy płocczanie pójdą za ciosem!

• Druga odsłona koszmarnie zaczeła się dla Chojniczan, czerwona kartka dla Grischoka może przesadzić o końcowym wyniku

• Początek drugiej połowy!

• Koniec pierwszej połowy! Gospodarze prowadzą 1:0!

• Tuż przed przerwą żółta kartka dla Biernata!

• Wojciech Łuczak uszczęśliwił teraz cały Płock

• Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

• Bramkarz gości nie miał szans na skuteczną reakcję, główka Łuczaka była bezbłędna, ale pochwały za akcję, która otworzyła drogę do bramki Hołduna trzeba pochwalić także Stefańczyka, która dał sygnał do walki

• Gooool! Łuczak głową pokonuje Hładuna!

• Gra się coraz bardziej zaostrza, tego można było się spodziewać

• Dzisiaj pewnym punktem w płockiej obronie jest Radic

• Bardzo groźna odpowiedź Chojniczan, jednakże finalnie zabrakło decydującego podania, choć wydawałoby się, że Wojciech Lisowski był tam gdzie trzeba

• Żółta kartka dla Szymińskiego za faul na Jeliciu

• Kolejny nieudany atak Wiślaków, choć prostopadłe podanie do Lebedyńskiego trzeba pochwalić

• No i powiało nudą na Ł34, gra jest szarpana, tempo siadło,a jedyna atrakcją są faule

• Kolejna akcja Wisły prawą stroną. Na szczęście piłkę przejmuje Czerwiński.

• Lisowski ponownie fauluje Lebedyńskiego. Bez kartki

• Akcja Stefańczyka prawą stroną, ale po dośrodkowaniu obrońcy Wisły piłka trafia w ręce Hładuna

• Z dystansu mocno strzelał Reca. Pomylił się niewiele.

• Faul Łuczaka w środku pola na Jeliciu. Reprymenda dla pomocnika Wisły.

• Dośrodkowanie z lewej strony Recy. Do główki wyskoczył Lebedyński, ale przymierzył pół metra nad bramką.

• Do ataku wyrwał się Lebedyński, ale zatrzymał go Lisowski

• Oskrzydlająca akcja Czerwińskiego, ale dośrodkowanie skrzydłowego Chojniczanki było za słabe i przejął je stoper Wisły.

• Na razie gra przeniosła się do środka pola. Bez ataków z obu stron

• Rzut wolny dla Wisły z lewej strony boiska. Dośrodkowanie Stefańczyka wybija głową Biernat.

• Pierwsza zmiana w Chojniczance. Za Mikołajczaka wchodzi Jelić

• Mikołajczak nie może kontynuować gry. Za chwilę pewnie nastąpi zmiana, bo do gry przygotowywany jest Jelić.

• Z dystansu Zawistowski próbował zaskoczyć Kiełpina, który wypluł piłkę przed siebie, ale nikt nie zdążył z dobitką.

• Mamy drugi rzut rożny dla Chojniczanki.

• Jest i odpowiedź Chojniczanki, Zawistowski próbował strzału z dystansu, ale ten był bardzo niecelny...

• Dużą ochotę do gry ma dzisiaj Jakub Bąk, jego szarża prawym skrzydłem była bardzo widowiskowa, ale wpadając w pole karne Bąk nie trafia ostatecznie w piłkę

• To mógł być gol dla Wisły! Dobrze spisał się Hładun po strzale Ilieva

• Chojniczanie wykonali rzut rożny niekonwencjonalnie i nieskutecznie. Bezpańską piłkę bez trudu wyłapał Kiełpin.

• Od razu goście zaczęli z ogromnym animuszem, ale Seweryn Kiełpin był na posterunku.

• Od ataku rozpoczęła Chojniczanka i wywalczyła pierwszy rzut rożny. Nie przyniósł on jednak zagrożenia

• No i zaczęło się! Dzisiejsze spotkanie poprowadzi Sebastian Jarzębak, arbiter z Bytomia.

• Zgodnie z naszymi przewidywaniami do podstawowego składu Chojniczanki wrócił Wojciech Lisowski i Rafał Grzelak. Marcin Kaczmarek został natomiast zmuszony do dokonania roszady w składzie. W porównaniu z wyjściową jedenastką z wyjazdowego meczu w Olsztynie zmieniło się dwóch graczy. W dzisiejszym spotkaniu nie zobaczymy kontuzjowanego Maksymiliana Rogalskiego.Wisła Płock będzie musiała dziś poradzić sobie bez swojego kapitana. Zabraknie także Damiana Piotrowskiego. W miejsce " dwóch wielkich nieobecnych" trener Wiślaków wysłał do boju Jakuba Bąka oraz Piotra Mrozińskiego.

• Rezerwowi Chojniczanki: Michał Dumieński, Damian Garbacik, Dragan Jelić, Łukasz Kosakiewicz, Tomasz Lisowski, Bartłomiej Niedziela i Maciej Rogalski

• Rezerwowi Wisły: Bartosz Kaniecki, Piotr Darmochwał, Maciej Kostrzewa, Lukas Kubus, Piotr Wlazło, Paweł Łysiak i Dominik Kun.

• Wisła Płock na własnym stadionie podejmie dziś Chojniczankę Chojnice. Historia obu ekip przemawia na korzyść gości. 2 remisy i 2 porażki. Nafciarze w meczu o punkty jeszcze nigdy nie zdołali pokonać piłkarzy z Chojnic. Jednak to czy Wiślacy wyleczyli się już z "chojnickiego kompleksu" zweryfikuje boisko. Początek meczu już niebawem. Do pierwszego gwizdka pozostało niespełna 30 min.