Wygrana Bayernu z Eintrachtem Brunszwik w Pucharze Niemiec. Cały mecz Lewandowskiego (ZDJĘCIA)

mgs
W 1/8 finału Pucharu Niemiec Bayern Monachium nie sprawił niespodzianki i pewnie pokonał Eintracht Brunszwik 2:0, zapewniając sobie awans do ćwierćfinału. Gole w tym spotkaniu dla bawarskiej drużyny strzelili David Alaba i Mario Goetze, cały mecz rozegrał Robert Lewandowski.

Bayern Monachium nie zawiódł i odniósł pewnie zwycięstwo na własnym stadionie w meczu pucharowym z Eintrachtem Brunszwik. Gole na Bawarczyków zdobywali najpierw David Alaba z rzutu wolnego w doliczonym czasie pierwszej połowy, a także Mario Goetze w 57. minucie.

Na boisku mogliśmy oglądać w akcji dwóch Polaków. Dla mistrzów Niemiec cały mecz rozegrał Robert Lewandowski, zaś dostępu do bramki w ekipie gości bronił Rafał Gikiewicz.

Bayern Monachium - Eintracht Brunszwik 2:0

Bramki: 45+1' Alaba, 57' Götze

Kartki: 40' Schweinsteiger, 90+2' Dante – 6' Kessel

Bayern Monachium: Neuer – Rafinha, Dante, Boateng, Alaba – Alonso, Schweinsteiger(77' Rode) – Ribery(62' Bernat), Götze, Robben(81' Müller) – Lewandowski.

Eintracht Brunszwik: Gikiewicz – Reichel, Decarli, Sauer, Correia – Hedenstad, Kessel(46' Korte) – Omladič(68' Düker), Boland(77' Khelifi), Zuck – Seung-Woo Ryu