Chrobry Głogów 0 - 6 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

0

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

6

4 1 połowa

• Koniec spotkania bez doliczania dodatkowych minut! Sędzia słusznie uznał, że przedłużanie tych męczarni mija się z celem.

• Gooool! 6:0 dla Termaliki. Po dośrodkowaniu z prawej strony strzałem głową popisał się Paluchowski!

• Żółta kartka także dla Danielaka.

• Żółta kartka dla Kaczmarczyka. Pierwsze upomnienie zawodnika gości.

• Ostatnia zmiana w Termalice. Paluchowski za Drozdowicza

• Próbują powalczyć jeszcze o honorową bramkę gospodarze, ale kompletnie nic im dziś nie wychodzi.

• Ostatnia zmiana w Chrobrym. Kościelniak w miejsce Sędziaka.

• Druga zmiana w zespole gości. Smuczyński schodzi, w jego miejsce Janeczko.

• Na boisku nie dzieje się praktycznie nic godnego odnotowania, nawet z kronikarskiego obowiązku nie bardzo możemy coś opisać. Od podawanie sobie piłki, brak jakichkolwiek prób ataku. Oba zespoły najchętniej zeszłyby już z boiska.

• Druga zmiana w zespole gospodarzy, za Piotrowskiego wchodzi Pieczara.

• Zmiana w Termalice - za Biskupa wchodzi Kamiński.

• Przez moment wydawało się, że będzie honorowa bramka dla Chrobrego. Nic z tego, piłka w siatce, ale sędzia dopatrzył się spalonego...

• Termalica kontroluje przebieg meczu, z piłkarzy Chrobrego całkowicie uszło już powietrze, ale nie ma się co dziwić. Takiego pogromu nie spodziewał siew Głogowie nikt.

• Termalica w gazie! Kolejna próba Foszmańczyka i bramkarz Chrobrego z trudem broni!

• Gooooool! Pogrom coraz większy! Płaskim uderzeniem z 18 metrów popisał się Kaczmarczyk!

• Żółtą kartką ukarany Hałambiec, trzecia w krótkim czasie kara dla piłkarza gospodarzy.

• Korner dla Chrobrego, ale gospodarze nie stworzyli zagrożenia po tym stałym fragmencie gry.

• Kolejne "żółtko", tym razem ukarany Ziemniak.

• Dobra okazja Chrobrego na bramkę honorową, ale Nowak poradził sobie z uderzeniem Sędziaka.

• Niedługo po wejściu na boisko żółtą kartką ukarany Ulatowski

• Okazja Termaliki! Biskup oddał strzał z woleja, ale trafił w boczną siatkę!

• W przerwie zmiana. Ulatowski w miejsce Figiela.

• Początek drugiej połowy.

• Piłkarze powoli wracają na boisko, za moment rozpoczniemy drugą połowę.

• Koniec pierwszej połowy bez doliczania zbędnych dodatkowych minut. Wracamy po przerwie.

• Chrobry na kolanach, z tego nie da się już podnieść. Pytanie, czy po przerwie starczy gospodarzom determinacji, by powalczyć o lepszy wynik, czy to Termalika spróbuje śrubować rekordowy wynik.

• 4:0 Piękna bramka dla Termaliki! Po kontrataku Smuczyński uderzył po rogu z 20 metrów w samo okienko! Przepiękna bramka!

• Groźny strzał Biskupa z dystansu, piłka poszybowała jednak ponad bramką.

• Foszmańczyk przedarł się lewa strona i dośrodkował, na szczęście dla gospodarzy Szałek przeciął jego wrzutkę, bo mogło być 4:0.

• Kolejny rzut rożny dla Termaliki! Na szczęście dla gospodarzy, tym razem nie skończyło się bramką.

• Po błędzie obrońcy okazja dla gości! Za mocno wypuścił sobie jednak piłkę Smuczyński i w porę zdołał ją przejąć Skrzyniarz!

• Chrobry przejął inicjatywę, ale żadne sytuacje z tego nie wynikają.

• Takiej inauguracji z pewnością nie spodziewali się zgromadzeni licznie na trybunach kibice. Żywiołowy doping zamarł wraz ze stratą trzeciej bramki i na razie nie zapowiada się, że fani głogowian zaczną nagle tryskać optymizmem.

• W końcu mieliśmy jakiś strzał, ale uderzenie Szczepaniaka nie mogło zaskoczyć bramkarza Termaliki.

• Po trzecim golu dla Termaliki tempo spotkania po prostu siadło. Nie ma strzałów, nie ma składnych akcji. Goście kontrolują grę, szanują piłkę, nie kwapią się już do huraganowych ataków, nie chcąc pewnie upokarzać rywali na inaugurację przed własną publicznością. Wydaje się, że Chrobry nie ma umiejętności, by skutecznie przeciwstawić się doświadczonym rywalom.

• Fatalny początek spotkania w wykonaniu Chrobrego. Cytując klasyka, można stwierdzić, że obrona głogowian istnieje tylko teoretycznie. Jeśli tak dalej pójdzie, może się to skończyć pogromem!

• 3:0 dla Termaliki! Kolejny raz akcja lewą stroną. Uderzenie Biskupa broni Skrzyniarz, ale dobitka Kaczmarczyka jest już skuteczna!

• Goooool! 2:0 dla Termaliki! Centrostrzał Foszmańczyka z lewej strony, nikt nie przeciął piłki i ta wpadła do bramki zaskoczonego Skrzyniarza!

• Mogło być 1:1! Poszła kontra Chrobrego, ale w ostatniej fazie w sytuacji 2 na 1 źle dogrywał do kolegi Sędziak.

• Kolejny rzut rożny, mocny strzał głową, ale tym razem dobrze bramkarz Chrobrego!

• Dośrodkowanie z lewej strony trafiło wprost na głowę Foszmańczyka. Skrzyniarz był bez szans na interwencję.

• Gooooool dla Termaliki! Strzelcem Foszmańczyk!

• Zarysowała się przewaga Termaliki, która utrzymuje się teraz przy piłce. Chrobry cofnięty na własną połowę.

• Pierwszy rzut rożny dla Termaliki. Krótko rozegrany, uderzał Biskup, ale broni Skrzyniarz..

• Sytuacja dla Chrobrego. Szczepaniak za daleko wypuścił sobie piłkę, po rozegraniu z Sędziakiem i przejął ją Nowak.

• Początek spotkania. Termalika rozpoczęła od środka!

• Przed meczem mała uroczystość. Chrobremu wręczono puchar za zwycięstwo w grupie zachodniej drugiej ligi.

• Termalica zagra dzisiaj na niebiesko, a gospodarze w pomarańczowych koszulkach i czarnych spodenkach.

• Oba zespoły wychodzą już na boisko, za chwilę początek spotkania.

• Fani Chrobrego nie będą na pewno narzekać jeśli w Głogowie będzie tak samo jak w Bytowie, gdzie dzisiaj inny beniaminek Bytovia wygrała z Wisłą Płock 3:2. Wcześniej w pierwszej lidze GKS Katowice wygrał z Widzewem Łódź 2:1. Wczoraj natomiast na inaugurację Zagłębie Lubin wygrało z Flotą Świnoujście 2:0, a Sandecja Nowy Sącz zremisowała z GKS Tychy 1:1

• Na stadionie w Głogowie coraz więcej kibiców, kameralny obiekt zapełnia się i być może będzie dziś komplet widzów, czyli ok 2800 widzów

• Chrobry i Termalica mają na ten sezon zupełnie inne cele. Beniaminek, ze skromnym budżetem zadowoli się utrzymaniem w pierwszej lidze. Bogatsza Termalica po raz czwarty pewnie spróbuje powalczyć o Ekstraklasę. Chociaż w Niecieczy nikt głośno tego nie powie

• Przeczytajcie zapowiedź meczu i sprawdźcie, co mówią przedstawiciele obu zespołów przed inauguracyjnym meczem

• Termalica - rezerwowi: Olszewski - Maslo, Kamiński, Kupczak, Janeczko, Paluchowski, Wróbel

• Chrobry - rezerwowi: Rzepecki - Bogusławski, Kiełb, Szałek, Kościelniak, Ulatowski i Pieczara

• W Głogowie tak jak w całej Polsce jest gorąco i parno, więc piłkarze obu zespołów będą musieli zmierzyć się również z pogodą. Ale jak mawia klasyk "warunki dla wszystkich będą takie same"

• Termalica natomiast rozpoczyna piąty sezon z rzędu na zapleczu Ekstraklasy. W trzech ostatnich niecieczanie rozgrywki kończyli w czołówce, a dwa razy byli blisko awansu. Najbliżej w sezonie 2012/2013, kiedy przegrali promocję do Ekstraklasy w dwóch ostatnich kolejkach

• Chrobry wraca na drugi poziom rozgrywek po siedemnastu latach przerwy. W minionym sezonie zespół wygrał rywalizację w grupie zachodniej w drugiej lidze. Głogowianie w 34 meczach zdobyli 68 punktów. Wygrali 19 spotkań, zremisowali 11 i przegrali tylko czterokrotnie

• Dzień dobry! Rozgrywki pierwszej ligi zostały zainaugurowane wczoraj w Lubinie. Dzisiaj swoje pierwsze spotkanie rozegrają beniaminek Chrobry Głogów i czołowa drużyna zaplecza Ekstraklasy w ostatnich latach Termalica Bruk-Bet Nieciecza