Cracovia

1

Legia Warszawa

3

• KONIEC MECZU. Legia wygrała w Krakowie 1-3, bo była skuteczniejsza. Wynik tego spotkania i tak jest sprawą drugorzędną, biorąc pod uwagę skandaliczne zachowanie niektórych z kibiców Cracovii. Rzucanie petardami w piłkarzy jest niedopuszczalne! Za uwagę dziękuje Krzysztof Orski. Zapraszam na inne relacje w serwisie Ekstraklasa.net.

• Jeszcze był rzut wolny dla Cracovii, ale nic z tego nie wyszło.

• Minuta do końca. Na boisku już nic się nie dzieje.

• Druga połowa potrwa 4 minuty dłużej.

• W tym meczu już nic się nie zmieni. Obie drużyny czekają na końcowy gwizdek.

• Ryczkowski zdecydował się na strzał z dystansu, ale pewnie broni Pilarz.

• Żółta kartka dla Rymaniaka.

• Mocny strzał Stebleckiego przeleciał tuż nad bramką.

• Na spalonym Kosecki.

• Gramy dalej! Niezła akcja Legii, ale Pilarz uprzedził Saganowskiego.

• Kolejne petardy lecą na boisko. SKANDAL W KRAKOWIE!

• Skandal na Cracovii!!!! Petarda wybuchła tuż obok głowy Vrdoljaka. Będą ogromne kary!!!!

• W momencie gola z karnego prawdopodobnie skończył się ten mecz. Ciężko sobie wyobrazić, żeby Legia straciła taką przewagę.

• Ostatnia zmiana w Pasach. Zszedł Zejdler a wszedł Kita.

• GOOOOL!!!! Vrdoljak pewnie wykorzystał jedenastkę!

• Rzut karny dla Legii!

• Niezły rajd Koseckiego, który był naciskany przez dwóch obrońców, ostatecznie kończy sie niecelnym strzałem.

• Strzału próbował Budziński, ale niecelnie i za słabo.

• Ostatnia zmiana w Legii. Schodzi strzelec drugiego gola, Jodłowiec a wchodzi Vrdoljak.

• 8308 osób ogląda dzisiejszy mecz.

• I znowu Rymaniak! Jałocha źle wyszedł do dośrodkowania, ale Rymaniak z ostrego kąta trafił tylko w boczną siatkę!! Cracovia jest coraz bliżej.

• Mocne uderzenie Rymaniaka i piłka po rękach Jałochy ląduje na słupku! Było groźnie!!

• Cracovia teraz przycisnęła, ale na razie nic z tego nie wychodzi.

• Po dośrodkowaniu główkował Żytko, ale wysoko nad bramką.

• Rzut rożny dla Cracovii, było trochę zamieszania, ale ostatecznie piłka w rękach Jałochy.

• Cracovia ma teraz kłopot z przedostaniem się pod bramkę Jałochy. Probówał strzału Rymaniak, ale bardzo źle to zrobił.

• Steblecki zmarnował nieźle zapowiadającą się kontrę.

• Mamy też zmianę w Cracovii Za Zjawińskiego wchodzi Steblecki.

• I od razu druga zmiana w Legii. Schodzi Radović a wchodzi Duda.

• I mamy zmianę. Jałocha za Kuciaka.

• Szykuje się zmiana w bramce Legii.

• Kosecki ucierpiał teraz w starciu z Budzińskim.

• Dośrodkowywał Pinto, ale piastkuje skutecznie Pilarz.

• Dudzic ogląda żółtą kartkę za faul na Koseckim.

• Na Cracovii zemściły się błędy z pierwszej połowy. Zjawiński zmarnował dwie sytuacje a Legia wykorzystała to bezlitośnie.

• Zmiana w Cracovii. Nykiela zmienił Dudzic.

• GOOOOOL!!!! Ależ początek Legii!!! Długa akcja, piłka trafiła do Jodłowca, który strzelił z 25 metrów i piłka wpadła w samo okienko!!!

• Oba zespoły jak na razie bez zmian.

• Drugą połowę zaczęli krakowianie!

• Piłkarze wracają na boisko. Niedługo zaczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy! Cracovia remisuje z Legią, ale to warszawianie mogą mówić o szczęściu. Dwie stuprocentowe okazje zmarnował Zjawiński. Dobre spotkanie mamy w Krakowie. Na drugą połowę zapraszam za kwadrans!

• Pierwsza połowa potrwa dwie minuty dłużej.

• Słabe dośrodkowanie Nykiela. Piłka w rękach Kuciaka.

• Znowu dobra akcja Cracovii. Nowak do Budzińskiego, ale w ostatniej chwili górą obrońcy Legii.

• Pod koniec pierwszej połowie to Cracovia przejęła inicjatywę.

• Ależ szansa dla Cracovii!!!! Kuciak wyszedł do piłki, szybszy był Zjawiński, który go minął, ale z ostrego kąta strzelił nad bramką!!!!

• Powinno być 2-1 dla Cracovii. Kolejna kontra, piękne podanie do Zjawińskiego, ten idzie sam na sam, ale końcami palców odbija Kuciak!!!!

• Chwila przerwy na uzupełnienie płynów, ale już wracamy do gry!

• Helio Pinto prostu w mur i nic z tego nie wyszło. Chwile później strzelał Lewczuk, ale bardzo wysoko nad bramką.

• Legia teraz długo rozgrywa piłkę, ale nie może wejść w okolice szesnastki Cracovii. Teraz faul tuż przy linii bocznej pola karnego. Szansa dla Legii.

• Pół godziny gry za nami i obserwujemy dobre spotkanie. Nie ma chwili nudy. A to Legia stara się przedrzeć w pole karne Cracovii a to Pasy groźnie kontratakują.

• Na raty strzelał teraz Budziński zza pola karnego, ale prosto w bramkarza Legii.

• Dośrodkowanie Zejdlera mocne, na dobrej wysokości, ale prosto w ręce Kuciaka.

• GOOOOL!!! Mamy wyrównanie przy Kałuży! Kosecki minął dwóch obrońców i spokojnie strzelił obok bezradnego Pilarza!!!

• Legia przeważa na boisku, ale nie tworzy groźnych okazji. Tymczasem Cracovia tylko czeka na okazję do kontry. Teraz ostatni obrońca powstrzymał groźny atak krakowian.

• Lewczuk dobrze teraz powstrzymał kontrę Cracovii. Legia w przewadze.

• Na spalonym złapany został Zjawiński.

• 15 minut meczu za nami a Legia jak na razie bez groźnej akcji podbramkowej.

• Znowu przeciągnięte dośrodkowanie Pinto. Od bramki grę wznowi Pilarz.

• Ni to strzał ni to dośrodkowanie Koseckiego ląduje w rękach Pilarza.

• Dobra kontra Cracovii, ale zepsuł ją Zejdler, który za mocno podawał do Zjawińskiego.

• Pasy grają wysokim pressingiem i Mistrz Polski sobie z tym nie radzi.

• Helio Pinto dośrodkowywał z rzutu wolnego, główkował Rzeźniczak, ale słabo i obok bramki.

• Legia strara się teraz przejąc inicjatywę, ale rozgrywają piłkę głownie w okolicy linii środkowej.

• Henning Berg nerwowo stąpa przy linii bocznej. Nie takiego początku sie spodziewał.

• GOOOOL!!!!! Świetna akcja Cracovii, piłka trafiła do Nowaka a ten w sytuacji sam na sam pokonał łatwo Kuciaka!!!!

• Niezła akcja Cracovii, ale Zejdler źle dośrodkował i wybili Legioniści.

• Pierwsza próba Cracovii, ale Zjawiński źle podawał do Nowaka.

• Zaczynamy! Od środka piłkarze Legii!

• Sędzia dzisiejszego meczu Mariusz Złotek wyprowadza oba zespoły na murawę. Za chwilę zaczynamy!

• Piłkarze obu zespołów schodzą do szatni. Do rozpoczęcia meczu zostało nieco ponad 10 minut. Emocje rosną!

• Na rozgrzewce oba zespoły trenują strzały. Obyśmy taką liczbę uderzeń oglądali w trakcie gry!

• W pierwszej kolejce oba zespoły przegrały swoje mecze. Legia przegrała w Warszawie z GKS Bełchatów a Cracovia poległa w Zabrzu z tamtejszym Górnikiem.

• Kibice Cracovii powoli schodzą się na stadion. Szykuje się niezła frekwencja przy Kałuży.

• Rozgrzewka przec meczem Cracovia - Legia Trwa rozgrzewka przed meczem

• Na murawie są już także piłkarze Pasów. Do rozpoczęcia meczu zostało nieco ponad 30 minut.

• Na murawę wybiegli właśnie piłkarze Legii, którzy zostali przywitani oczywiście porcją gwizdów. Brakuje na trybunach kibiców z Warszawy.

• W ramce po lewej stronie widoczne są już wyjściowe składy obu zespołów. Podaję nazwiska piłkarzy, którzy mecz rozpoczną na ławkach rezerwowych.

Cracovia: Perdijić, Cetnarski, Mikulić, Steblecki, Kita, Dudzic, Rakels.

Legia: Jałocha, Duda, Piech, Astiz, Vrdoljak.

• W Krakowie mamy dzisiaj piękną pogodę. Jest ciepło, świeci jeszcze resztka słońca. Piłkarze nie będą mogli narzekać na zbyt duży upał, ponieważ aż tak gorąco nie jest.

• Witamy serdecznie prosto ze stadionu Cracovii. Już za nieco ponad godzinę zacznie się starcie Pasów z Legią Warszawa! Na relację Live zaprasza Krzysztof Orski. Zapraszam także do dyskusji na twitterze - @KrzysiekOrski