• Koniec meczu! Rozwój zasłużenie pokonuje lidera rozgrywek MKS Kluczbork 3:0!

• MKS atakuje, ale ich akcje kończą się na obrońcach Rozwoju.

• Bella zmieniony przez Świerczyńskiego.

• Spotkanie wyrównane. Brakuje jednak składnych akcji z obu stron.

• Reinhard zmieniony przez Komora.

• Niziołek faulowany na szesnastym metrze. Do rzutu wolnego podchodzi sam poszkodowany, ładnie uderza, ale nad poprzeczką.

• Uderzenie z daleka Tomasza Wróbla, ale tym razem obok bramki.

• Uszalewski miał już piłkę na nodze w polu karnym, ale ściągnął mu ją z buta defensor Rozwoju.

• Na boisku nie dzieję się nic ciekawego, MKS stara się atakować, ale bez powodzenia.

• Zmiana w Rozwoju. Szkatuła zmienia Gielze.

• Zmiana także w Rozwoju. Kamil Glenc zmienia Adama Żaka.

• A Burskiego Grzegorzewski.

• Hobera zmienia Wolkiewicz.

• Potrójna zmiana w drużynie gości. Swędrowskiego zastępuje Nowacki.

• Częściej przy piłce Rozwój, więc ciężko gościom będzie jeszcze o coś tu zagrać.

• W drużynie gości szykuje się zmiana.

• Niziołek na prawą stronę do Hobera. Piłka zagrana zbyt mocno. Nie takiej gry lidera się spodziewali wszyscy.

• Wróbel podał dobrze do Żaka, a ten nie mając rywala przed sobą umiejętnie umieścił piłkę w siatce.

• Co się dzieje w Katowicach! Mamy 3:0! Adam Żak!

• Tomasz Wróbel mógł stanąć sam na sam z bramkarzem gości, ale w ostatnim momencie powstrzymał Go Hober.

• Dośrodkowanie Orłowicza, ale piłka po rykoszecie wychodzi poza boisko.

• Adam Żak wpadł z piłką w pole karne, ale ostatecznie zatrzymał się na defensorach gości.

• Wracamy do gry! Zapowiada się ciekawa druga połowa!

• Koniec pierwszej połowy! Rozwój prowadzi 2:0!

• Piękne uderzenie Niziołka z rzutu wolnego, ale jeszcze lepiej broni Osoliński.

• Swędrowski zdecydował się na indywidualną akcję i kolejna żółta kartka, otrzymał ją Kapias.

• Chyba najszybciej pokazane trzy żółte kartki za faul. Tym razem za ostre wejście Gielzy.

• Od tyłu w rywala wchodzi Przemysław Bella i także on został upomniany żółtą kartką.

• Wracający Reinhard fauluje rywala i otrzymuje żółtą kartkę.

• Dośrodkowanie Orłowicza, piłkę do własnego bramkarza chciał podać Kapias, ale zaskoczył swojego bramkarza. Na szczęście dla gospodarzy wyszła ona poza boisko.

• Kolejna piłka do Burskiego, ale i tym razem nie dochodzi on do podania. Nie jest to najlepszy mecz w jego wykonaniu, jak i jego kolegów z zespołu.

• Mielnik interweniując nabił piłką Hobera, ale na szczęście dla gospodarzy nie wpadła ona do siatki.

• Do dalekiej piłki próbował dojść Burski, ale walcząc o piłkę faulował rywala.

• Arian włączył się do akcji ofensywnej i wydawało się, że był faulowany. Innego zdania był sędzia Kamil Waskowski.

• Hober podciął piłkę do Burskiego, ale ten znalazł się na pozycji spalonej.

• MKS do tej kolejki nie stracił jeszcze bramki, teraz przegrywa, aż 0:2. Coś niedobrego dzieje się z drużyną gości.

• Piłkę dośrodkowywał Wróbel, wydawało się, że zdoła ją wybić Rudnicki, ale tego nie uczynił i trafiła ona do Tkocza. Ten stojąc przed dobrą okazją się nie pomylił i podwyższył prowadzenie.

• I kolejna bramka dla Rozwoju! Robert Tkocz!

• Przerzucenie piłki na drugą stronę, gdzie stał Hober. Pomocnik MKS-u Kluczbork nie zdołał jednak dojść do niej.

• Spotkanie wyrównane, na razie nie wygląda na to by MKS miał zdobyć bramkę na 1-1.

• Szybkie rozegranie rzutu wolnego Orłowicza, piłka trafia po chwili do Burskiego, ale jego uderzenie ląduje nad poprzeczką.

• Bramka trochę przypadkowa, bo uderzenie jednego z graczy Rozwoju, odbiło się od Gielzy i piłka wpadła do bramki.

• I mamy bramkę w Katowicach! Rozwój prowadzi 1:0! Strzelcem bramki Sebastian Gielza!

• Hober popędził prawym skrzydłem, ale dobrze udało się interweniować Damianowi Mielnikowi.

• Teraz wyraźną przewagę zaczynają osiągać piłkarze gości.

• Niziołek wycofał piłkę do Mateusza Ariana, ale jego uderzenie po rykoszecie wyszło poza boisko.

• Do akcji ofensywnej podłączył się Adam Orłowicz i został sfaulowany przez piłkarza Rozwoju. MKS stanie przed dobrą okazja na zdobycie bramki.

• Z kontrą ruszył Wojciech Hober, ale piłkę zdołali mu odebrać obrońcy MKS-u Kluczbork.

• Rzut wolny wykonywał Niziołek, ale zagrał zbyt niską piłkę.

• Początek spotkania dla Rozwoju. Bella wykonywał rzut rożny, ale po dośrodkowaniu faulowany był prawy obrońca gości Adam Orłowicz.

• Pierwsze uderzenie w tym meczu notuje Wróbel, ale piłka trafiła w ofiarnie interweniującego Gieraka.

• Rozpoczynamy spotkanie w Katowicach!

• O sile MKS-u Kluczbork świadczy stabilizacja składu. Przed sezonem nie doszło do wielu zmian. Doświadczeni zawodnicy, jak Jakub Grzegorzewski czy Marcin Nowacki, obecnie siedzą na ławce rezerwowych. Wpływ na wynik mają także gracze z doświadczeniem pierwszoligowym Adam Orłowicz i Rafał Niziołek. O których mówi się, że poradziliby sobie nawet w T-Mobile Ekstraklasie. Z tego klubu wybili się przecież Patryk Tuszyński i Waldemar Sobota.

• Obie drużyny zakończyły już rozgrzewkę, za 10 minut rozpoczynamy spotkanie.

• Ławka rezerwowych MKS Kluczbork: Wnuk, Tomaszewski, Nowacki, Grzegorzewski, Komor, Wolkiewicz, Kojder

• Ławka rezerwowych Rozwoju Katowice: Budka, Króliczek, Niedzielski, Świerczyński, Winiarczyk, Szkatuła, Glenc

• Do Katowic przyjechał lider rozgrywek MKS Kluczbork, który notuje fantastyczną serię: 5 spotkań - 5 wygranych - 11 bramek strzelonych - 0 bramek straconych.

• Witamy państwa podczas relacji LIVE z bardzo ciekawie zapowiadającego się spotkania, w którym Rozwój Katowice podejmie MKS Kluczbork.