Zagłębie Lubin

4

Arka Gdynia

0

• Miedziowi pewnie pokonują Arkę Gdynia 4-0 i robią kolejny krok do awansu. Bramki zdobywali Olek Kwiek ( dwie) , Adrian Błąd oraz Michal Papadopulos.

• Arbiter doliczył co najmniej 3 minuty do drugiej połowy

• Kolejny strzał na bramkę Skowrona. Tym razem próbował Łukasz Piątek ale jego uderzenie było niecelne.

• Michal Papadopulos w końcu trafił do siatki rywali. Czech dostał idealne podanie od Cotry i z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki.

• GOOOOOOLLLL !!!!

• Piłkarze Arki mogą być dumni ze swoich kibiców, którzy licznie stawili się dzisiaj w Lubinie i przez cały mecz głośno ich dopingują mimo niekorzystnego wyniku.

• Miedziowi już mogą być pewni pozycji współlidera 1. ligi . Arka nie ma dzisiaj argumentów aby przeciwstawić się Zagłębiu.

• Boisko opuścił zdobywca dwóch bramek Olek Kwiek, a w jego miejsce wszedł Filip Jagiełło.

• Marcin Warcholak oddał mocny strzał na bramkę Forenca ale bramkarz Zagłębia poradził sobie z tym uderzeniem.

• Zagłębie spokojnie wykonuje plan na to spotkanie i nie forsując tempa skutecznie odpiera próby Arki, co raz wyprowadzając groźne akcje.

• Na uraz narzeka Olek Kwiek i musi na chwilę opuścić boisko.

• Trener Grzegorz Niciński cały mecz ogląda na stojąco ale teraz ma co raz posępniejszą minę.

• Aleksander Jagiełło pojawił się na boisko w miejsce Łukasza Kowalskiego.

• Obaj szkoleniowcy mają do wykorzystania jeszcze po jednej zmianie.

• Adrian Rakowski wchodzi w miejsce Adriana Błąda.

• Ofiarny powrót Guldana być może uchronił Zagłębie od straty bramki. W sytuacji sam na sam znalazł się Paweł Wojowski ale piłkę z pod nóc wybił mu obrońca Miedziowych.

• Miedziowi złapali wiatr w żagle. Teraz przed szansą był Papadopulos ale w ostatniej chwili piłkę wybił z pod nóg wybił mu jeden z obrońców Arki.

• Adrian Błąd urwał się obrońcom na lewym skrzydle i oddał mocny strzał zza pola karnego. Piłka wpadła do bramki tuż pod poprzeczką. Bez szans Łukasz Skowron

• ADRIAN BŁĄD!!!!! 3-0 prowadzi Zagłębie Lubin!

• W końcu strzał na bramkę Zagłębia, niestety niecelny . Szczęścia próbował Michał Szubert.

• Arka dobrze rozpoczęła drugą połowę i próbuje zdobyć kontaktową bramkę ale jak na razie górą są defensorzy Zagłębia.

• Arkadiusz Woźniak został przesunięty do pomocy a na prawą obronę powędrował Oleksy.

• Łukasz Janoszka opuszcza boisko a w jego miejsce pojawił się Paweł Oleksy.

• Sebastian Bonecki został ukarany żółtą kartką za faul taktyczny.

• Zagłębie rozpoczęło drugą połowę od szybkich ataków. Widać, że Miedziowych nie zadawala dwubramkowe prowadzenie.

• Michal Papadopulos został ukarany żółtą kartką za próbę wymuszenia rzutu karnego.

• Michał Szubert wchodzi za Antoniego Łukasiewicza.

• Maciej Wardziński zastępuje Marcusa Da Silvę.

• Zaczynamy drugą połowę!!

• W przerwie młodzi piłkarze Zagłębia zostali oficjalnie przyłączenie do rodziny Zagłębia Lubin.

• Koniec pierwszej części spotkania. Zagłębie Lubin prowadzi zasłużenie 2-0.

• Arbiter główny do pierwszej części spotkania doliczył co najmniej jedną minutę

• Piłkarzom Arki brakuje dzisiaj pomysłu na dobrze dysponowane Zagłębie , dlatego to Miedziowi są stroną przeważającą w tym meczu.

• Miedziowi po okresie spokojnej gry w końcu zaatakowali i byli bliscy trzeciej bramki. Tym razem na bramkę Skowrona strzelał Błąd i to dwukrotnie.

• Piłkarze Zagłębia bardzo dobrze przesuwają się w środku pola i to może być klucz do sukcesu w dzisiejszym meczu.

• Frekwencja na dzisiejszym meczu nie jest rewelacyjna ale dzięki licznej grupie kibiców przyjezdnych atmosfera jest gorąca.

• Papadopulos wychodził sam na sam ze Skowronem ale jeszcze przed polem karnym przegrał walkę bark w bark z Krzysztofem Sobierajem.

• Dorde Cotra sprawia dzisiaj dużo problemów obrońcom Arkia a Olek Kwiek rozgrywa chyba swój najlepszy mecz w Zagłębiu! Przed chwilą mógł zdobyć swoją trzecią bramkę.

• Aleksander Kwiek z zimną krwią wykorzystał sytuację "sam na sam" z Łukaszem Skowronem

• GOOLLLL!!!!! Aleksander Kwiek strzela swoją drugą bramkę!

• Miedziowi wyraźnie odżyli po zdobyciu bramki i dążą teraz do podwyższenia wyniku.

• A na trybunach : Już od bardzo wielu lat , ta legenda toczy się, Arka Gdynia - Zagłębie , Zajebi**** bawią się !

• Miedziowi w tym momencie zrównali się punktami z Termalicą Nieciecza.

• Aleksander Kwiek przymierzył z dystansu i zaskoczył Łukasza Skowrona. Piłka wpadła tuż przy lewym słupku jego bramki.

• GOOOOLLLL!!!!! Aleksander Kwiek daje prowadzenie Zagłębiu!!

• Piłkarze Arki bardzo dobrze weszli w to spotkanie i od kilku minut nie opuszczają połowy Zagłębia.

• Kolejny rzut rożny dla Arki. Dośrodkowywał Nalepa ale Zagłębie wyszło z opresji.

• Dobra okazja dla Zagłębia! Najlepiej w polu karnym Arki odnalazł się Janoszka ale piłka po jego strzale nie trafiła do siatki.

• Celny strzał na bramkę Konrada Forenca oddał Michał Nalepa, ale piłka ledwo doleciała do golkipera Miedziowych.

• Mieliśmy dobrą akcję Arki Gdynia. Prawym skrzydłem przedarł się Łukasz Kowalski ale jego dośrodkowanie wybili obrońcy Zagłębia.

• Miedziowi próbują narzucić swój styl gry ale piłkarze Arki jak na razie skutecznie kasują akcje gospodarzy.

• Na zaproszenie Krecika, do Lubina przyjechała również maskotka Arki - Śledzik .

• Jak na razie oba zespoły " badają się ", ale Grzegorz Niciński już pokrzykuje na swoich zawodników.

• W meczu z GKS Tychy czerwoną kartkę ujrzał Jakub Tosik, a Paweł Stolarski jest kontuzjowany i dzisiaj na prawej obronie z konieczności gra Arkadiusz Woźniak.

• Na trybunach panuje fantastyczna atmosfer, ponieważ kibice obu zespołów są "w zgodzie" od ponad 30-stu lat !

• Czas rozpocząć to spotkanie! Obyśmy doświadczyli dzisiaj wielu emocji!!

• Rozpoczną Arkowcy!

• Oba zespoły są już na murawie!

• Zagłębie zagra dzisiaj na pomarańczowo, a goście z Gdyni będą grali w strojach żółto-niebieskich.

• Zagłębie pnie się co raz wyżej w tabeli i już jest bardzo blisko Termalici, ale dobre występy Miedziowych nie przekładają się niestety na frekwencję w Lubinie.

• Na trybunach obecni są również kibice z Gdyni, którzy powoli zapełniają sektor gości.

• Arbitrem głównym dzisiejszego spotkania jest Pan Marcin Szrek.

• Dzisiejszy mecz to przy okazji sentymentalny powrót dla Grzegorza Nicińskiego. Obecny szkoleniowiec Arki, spędził w Lubinie 3 lata i strzelił dla Zagłębia 21 bramek w 76 występach.

• Witam ze stadionu w Lubinie! Zagłębie Lubin podejmie dzisiaj w meczu przyjaźni Arkę Gdynia, a na relację LIVE z tego spotkania zaprasza Piotr Ziemiański.