Zagłębie Lubin

1

Legia Warszawa

2

• Koniec spotkania w Lubinie. Legia wygrywa drugi mecz na wiosnę po bramkach Prijovicia i Kucharczyka. Dla Zagłębia bramkę zdobył Krzysztof Piątek. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje z meczów Zagłębia Lubin

• Dorde Cotra został ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

• Piłkarze Legii starają siię teraz jak najdłużej utrzymywać przy piłce.

• Arbiter główny przedłuża drugą część spotkania o conajmniej 4 minuty.

• Groźne uderzenie Jodłowca na bramkę Zagłębia ale Martin Polacek pewnie wypiąstkował strzał pomocnika Legii.

• Luis Carlos w ostatniej chwili zatrzymał Ondreja Dudę w polu karnym Miedziowych.

• Obaj trenerzy wykorzystali juz limit zmian.

• Eryk Sobków zastępuje na murawie Arkadiusza Woźniaka.

• Dzisiejsza praca arbitra głównego nie będzie zasługiwała na najwyższa notę. Po raz kolejny podjął niesłuszną decyzję.

• Do końca spotkania pozostało ok 10 minut. Zagłębie chcąc myśleć o korzystnym rezultacie musi ruszyć do ataku.

• Niespotykana sytuacja - pękła piłka meczowa :)

• Luis Carlos został ukarany żółtą kartką.

• Kasper Hamalainen wszedł na boisko za Nemanje Nikolicia.

• Kolejna doskonała okazja dla Zagłębia . Woźniak próbował strzałem piętką pokonać Malarza ale tym razem mu się to nie udało.

• Obie drużyny wspierane są głośnym dopingierm swoich fanów. W Lubinie pojawili się również fanatycy z Warszawy.

• Boisko opuścił Filip Starzyński.

• Do wejścia przygotowuje się Krzysztof Janus.

• Chwilowy słabszy okres gry obu zespołów, mniej składnych akcji i okazji podbramkowych.

• Damian Zbozień został ukarany żółtą kartką za faul na Aleksandarze Prijoviciu.

• Arkadiusz Woźniak w ciągu jednej minuty miał dwie okazje do zdobycia bramki ale obie główki były niecelne.

• Luis Carlos oddał pierwszy strzał ale był on niecelny.

• Boisko opuszcza Łukasz Janoszka a w jego miejsce wchodzi Luis Carlos.

• Do wejścia szykuje się Luis Carlos. Będzie to jego debiut w miedzianych barwach.

• Doskonale w polu karnym z piłką obrócił się Prijović ale jego strzał złapał Placek.

• Ondrej Duda melduje się na boisku za Guilherme.

• Za chwilę na boisku zobaczymy Ondreja Dudę.

• Miedziowi od początku drugiej połowy ruszyli do oidrabiania strat. Co chwilę są pod polem karnym Legii.

• Krzysztof Piątek zdobywa bramkę na 1-2 dla Zagłębia Lubin!

• Startujemy z drugą połową! Oba zespoły bez zmian.

• Koniec pierwszej połowy spotkania. Legia prowadzi w Lubinie 2-0 po bramkach Aleksandara Prijovicia oraz Michała Kucharczyka.

• Pan Mariusz Złotek przedłużył pierwszą połowę o conajmniej jedną minutę.

• Zagłębie bardzo szybko wymienia piłkę na na połowie Legii ale gdy już zbliża się do pola karnego to Miedziowi nie potrafią oddać dobrego strzału.

• Legia przez większość czasu nie atakowała bramki Zagłębia. Teraz wystarczyły 2-3 podania i w pole karne wpadł Kucharczyk, który nie mógł zmarnować takiej okazji.

• Cicho cicho.. i 2-0 dla Legii Warszawa. Strzelcem bramki Michał Kucharczyk.

• Doskonała okazja dla Legii. Nikolić w końcu dostał piłkę w pole karne ale jego strzał głową z 3 metrów obronił instynktownie Polacek.

• Cotra po raz kolejny uciekł jednemu z zawodników Legii a w tym przypadku był to Guilherme, który musiał ratować się faulem i został ukarany żółtą kartką.

• Zmiana jest chyba pokłosiem starcia z Janoszką po którym Vranjes musiał korzystać z pomocy medyków.

• Ariel Borysiuk już melduje się na murawie a z boiska zszedł Stojan Vranjes.

• Do wejścia na boisko szykuję się natomiast Ariel Borysiuk.

• Na rozgrzewkę ruszył Ondrej Duda.

• Michał Kucharczyk nieprzepisowo zatrzymał Cotrę i został ukarany żółtą kartką.

• Bardzo dobre dośrodkowanie Starzyńskiego w pole karne Legii. Do piłki najwyżej wyskoczył Janoszka ale jego strzał pewnie złapał Malarz.

• Stojan Vranjes potrzebuje pomocy medycznej po starciu z Łukaszem Janoszką.

• Bardzo dobre uderzenie Łukasza Janoszki zza pola karnego ale Arkadiusz Malarz pewnie wypiąstkował piłkę lecącą w jego kierunku.

• Legia w końcu przedostała się w pole karne Zagłębia ale szybko piłkę wybił daleko Cotra.

• Kolejne bardzo dobre dośrodkowanie piłkarzy Zagłębia. Cotra dograł do Krzysztofa Piątka ale jego strzał był niecelny a sam zawodnik znajdował się na pozycji spalonej.

• Arkadiusz Woźniak idealnie podał na 16. metr do Filipa Starzyńskiego ale ten ma dzisiaj bardzo rozregulowany celownik.

• Z rzutu wolnego uderzył Filip Starzyński ale bardzo niecelnie.

• Adrian Rakowski faulowany na 40 metrze od bramki Malarza i będzie rzut wolny dla Zagłębia.

• Łukasz Janoszka idealnie dośrodkował w pole karne do Arkadiusza Woźniaka ale pomocnik Zagłębia minimalnie chybił.

• Zagłębie po słabszym początku meczu w końcu zaczyna grać i co raz częściej przedostaje się pod pole karne Legii.

• Igor Lewczuk wybijając piłkę zagrał ręką we własnym polku karnym ale sędzia nie odgwizdał jedenastki.

• Miedziowi po raz kolejny próbowali szybko rozegrać piłkę w polu karnym Legii ale na spalonym znalazł się Adrian Rakowski.

• Aleksandar Prijović jak na razie sprawia najwięcej problemów drużynie gospodarzy.

• Legia jak na razie nie daje dojść do głosu piłkarzom Zagłębia Lubin.

• Legia znowu gra wysokim pressingiem. Dobrze wygląda ten aspekt w gry w wykonaniu gości.

• Napastnik Legii wygrał siłowy pojedynek z obrońcami gospodarzy i zaskakującym strzałem po ziemi pokonał Polacka.

• Bramka dla Legii! Prijović autorem bramki!

• Zagłębie szybko przejęło piłkę i wyprowadzili ją do przodu, jednak na spalonym był Janoszka.

• Od środka rozpoczęli piłkarze Legii, pierwszy gwizdek w spotkaniu.

• Zawodnicy obu zespołów wychodzą już na murawę, za chwilę pierwszy gwizdek!

• Dzisiejsza ewentualna wygrana Legii zmniejszy ich dystans do lidera, Piasta Gliwice, do jednego punktu.

• W składach obu zespołów widzimy tylko jedną zmianę. Legioniści wyjdą identycznym zestawieniem, jak na ostatni, pewnie wygrany mecz z Jagiellonią Białystok. W Zagłębiu, które swój ostatni mecz zremisowała bezbramkowo z Ruchem Chorzów, w porównaniu z tamtym spotkaniem zabraknie jedynie pauzującego za nadmiar kartek Michala Papadopulosa, którego zastąpi Krzysztof Piątek.

• Wielu kibiców z pewnością nie zdąży na pierwszy gwizdek sędziego, do stadionu ciągnie się długi korek samochodów.

• Już za 10 minut początek spotkania, trybuny nadal się wypełniają.

• Ławka rezerwowych Legii: Jakub Szumski, Bartosz Bereszyński, Ondrej Duda, Michał Masłowski, Ariel Borysiuk, Jakub Rzeźniczak, Kasper Hamalainen

• Ławka rezerwowych Zagłębia: Konrad Forenc, Lubomir Guldan, Krzysztof Janus, Luis Carlos, Łukasz Piątek, Jakub Tosik, Eryk Sobków

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania, w którym Zagłębie Lubin podejmie Legię Warszawa. Zapowiada się emocjonujące widowisko!