Zagłębie Lubin

1

Olimpia Grudziądz

0

• Koniec spotkania. Zagłębie pokonuje Olimpię Grudziądz 1-0 i utrzymuje fotel lidera 1. ligi.!

• Papadopulos został ukarany żółtą kartką.

• Arbiter główny doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry,

• Papadopulos meleduje się za Krzysztofa Piątka.

• Stuprocentowa szansa dla Zagłębia. Strzał Krzyśka Piątka z 7 metrów broni Wróbel

• Brzydki faul Banasiaka na Kubickim i zawodnik Olimpii ukarany został żółtą kartką.

• Napór Olimpii trwa, trzeci rzut rożny dla gości.

• Groźny strzał Kurowskiego na bramkę Zagłębia ale Konrad Forenc wybił piłkę nba rzut rożny.

• Trener Kubicki wykorzystał już limit zmian w tym meczu.

• Patryk Szymański zastąpił na boisku Patryka Skóreckiego.

• Krzysztof Piątek próbował technicznym strzałem pokonać Wróbla ale piłka poleciała daleko od bramki.

• Miedziowi w drugiej połowie niczym nie zagrozili jeszcze Olimpii ale bardzo dobrze graja w defensywie dzięki czemu nadal prowadzą w tym meczu.

• Dariusz Kłus opuścił boisko a w jego miejsce pojawił się Marcin Smoliński.

• Sebastian Bonecki zastępuje na boisku Olka Kwieka.

• Olimpia od początku drugiej połowy konsekwentnie atakuje na bramkę Zagłębia ale jak na razie nie przynosi to efektów.

• Arkadiusz Woźniak melduje się na boisku, zastępując Adriana Błąda.

• Kamil Kurowski wchodzi na boisko w miejsce Marcina Kaczmarka.

• Łukasz Janoszka został ukarany żółtą kartką.

• Jest to czwarta kartka dla obrońcy Zagłębia, przez co będzie musiał pauzować w następnym meczu.

• Żółtą kartką za faul na Skóreckim został ukarany Aleksander Todorovski.

• Siadło nam spotkanie w Lubinie, ale na trybunach obie grupy fanów gorąco dopingują swoje zespoły.

• Bardzo dobre wejścia ofensywne notuuje Maciej Dąbrowski. Obrońca Zagłębia co chwilę zapuszcza się w okolice pola karnego Olimpii.

• Zagłębie zbyt wolno rozgrywa swoje akcje w drugiej połowie, co spowodowało, że częściej przy piłce znajdują się zawodnicy Olimpii i to onie mają teraz przewagę na boisku.

• Szansa dla Olimpii. Z 20 metra strzelał Kaczmarek ale piłka przeleciała nad bramką.

• Olimpia Grudziądz próbuje agresywniej grać w drugiej połowie ale jak na razie Miedziowi doskanale sobie radzą z próbami gości.

• Marcin Kaczmarek dośrodkował w pole karne Zagłębia ale strzał Cieślińskiego obronił Forenc.

• Oba zespoły wyszły na drugą połowę tymi samymi jedenastkami

• Ruszamy z drugą połową !

• Miedziowi przeważają w tym spotkaniu i zasłużenie prowadzą do przerwy 1-0 po bramce Łukasza Janoszki.

• Jarosław Kubicki zdecydował się na strzał z 25 metrów ale piłka minimalnie minęła spojenie bramki Olimpii.

• Denis Popović udanie wbiegł w pole karne Zagłębia i oddał strzał w kierunku bramki Forenca. Golkiper Miedziowych mimo rykoszetu odbił piłkę i Zagłębie ruszyło z akcją.

• Łukasz Janoszka był niepilnowany na 25 metrze i zdecydował się na strzał. Jego bomba zatrzymała się dopiero na bocznej siatce wewnątrz bramki Olimpii.

• ECIK!!!!!

1-0 dla Zagłębia!!!

• Trwa chwilowy napór na bramkę Zagłębia. Olimpia nie schodzi z połowy Miedziowych od kilku chwil.

• Doskonałe dośrodkowanie Adriana Błąda w pole karne. Do piłki najwyżej wyskoczył Krzysztof Piątek ale jego strzał głową pewnie złapał Michał Wróbel.

• Dzisiejsze spotkania nie porywa swoim poziomem. Miedziowi próbują narzucić swój styl gry ale Olimpia jest dzisiaj bardzo dobrze zorganizowana i co raz odgryza się swoimi ofensywnymi akcjami.

• Michał Łabędzki sfaulował Krzysztofa Piątka za co został ukarany żółtą kartką.

• Cotra dośrodkował w pole karne Olimpii ale jeden z obrońców wybił piłkę na rzut rożny.

• Miedziowi jak na razie mają więcej z gry ale nie przekłada się to na sytuacje pod bramką Michała Wróbla.

• Zamieszanie w polu karnym Olimpii . Wydawało się, że faulowany był Adrian Błąd ale sędzia Złotnicki odgwizdał pozycję spaloną jednego z zawdoników Zagłębia.

• Z wolnego dośrodkowywał Popović ale najlepiej w całej sytuacji odnalazł się Maciej Dąbrowski, który wybijając piłkę był jeszcze faulowany.

• Lubomir Guldan sfaulował jednego z zawodników Olimpii i będziemy mieli rzut wolny z ok. 20 metrów od bramki Forenca.

• Dzięki zwycięstwu nad GKS Tychy, tymczasowym liderem 1. ligi została Wisła Płock.

• Kolejna szansa dla Zagłębia. Tym razem dośrodkowywał Kubicki ale strzał Cotry powędrował w trybuny.

• Sektor fanatyków Zagłębia jest okazalszy liczbowo i już Miedziowi są wspierani gorącym dopingiem swoich fanów.

• Pierwsza akcja Zagłębia Lubin. Z prawej strony dogrywał Todorovski ale strzał Krzysztofa Piątka był bardzo niecelny.

• Zaczynamy!

• Pamiątkowe zdjęcie kapitanów z trójką sędziowską i za chwilę zaczynamy to spotkanie.

• Rozpoczną piłkarze Olimpii Grudziądz.

• Miedziowi na pomarańczowo a Olimpia Na biało- zielono.

• Zawodników wyprowadzać będą młodzi adepci piłki nożnej ze Świdnicy.

• Obie jedenastki są już w tunelu! Za chwilę początek spotkania !

• Początek spotkania już za ok 7 minut, a na trybunach stadionu w Lubinie niestety pustki.

• Olimpia Grudziądz przyjeżdża do Lubina po niespodziewanej porażce na własnym stadionie z Pogonią Siedlce 0:1. Dariusz Kubicki powiedział po tym spotkaniu, że atmosfera w zespole nie jest ciekawa, ale mecze z liderem rozgrywek zawsze wywołują dodatkowe emocje i specjalnie nie musi motywować swoich zawodników.

• Miedziowi są niepokonani w tym roku w lidze i dzięki dobrej postawie zajmują pierwsze miejsce w tabeli. Podopieczni Piotra Stokowca prezentują futbol, który jakością przewyższa resztę zespołów w 1. lidze.

• Spotkanie po między Zagłębiem a Olimpią będzie drugim pojedynkiem o punkty w historii. Pierwszy mecz w rundzie jesiennej zakończył się remisem 2:2, choć Olimpia od 51. minuty prowadziła 2:0. Bramki w tamtym spotkaniu dla Olimpii zdobywali Bartosz Jaroch oraz Marcin Kaczmarek, natomiast remis Zagłębiu uratowały trafienia Aleksandra Kwieka oraz Arkadiusza Woźniaka.

• Rezerwowi Olimpia Grudziądz : Bartosz Fabiniak – Sebastian Zalepa, Kamil Kurowski, Adrian Bielawski, Marcin Smoliński, Patryk Szymański, Arkadiusz Aleksander.

• Rezerwowi Zagłębie Lubin : Dominik Hładun – Sebastian Bonecki, Jarosław Jach, Michal Papadopulos, Miłosz Przybecki, Paweł Stolarski, Arkadiusz Woźniak.

• Witamy prosto ze stadionu w Lubinie! Zagłębie podejmie dzisiaj Olimpię Grudziądz . Zapraszam na relację LIVE z tego pojedynku!

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA ZAGŁĘBIE LUBIN - OLIMPIA GRUDZIĄDZ

Wisła Płock - Zagłębie Lubin 07.03.2015

Zagłębie Lubin, które wiosną nie przegrało jeszcze żadnego spotkania, zmierzy się z Olimpią Grudziądz. Po 25 ligowych kolejkach gospodarze spotkania mają na koncie 52 punkty, są liderami i wszystko wskazuje na to, że po roku przerwy wrócą do Ekstraklasy. Na ten moment najpoważniejszym rywalem podopiecznych Piotra Stokowca jest Wisła Płock, która ma "oczko" mniej.

Rywalem Zagłębia będzie Olimpia Grudziądz, która jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywek była jednym z faworytów do awansu do Ekstraklasy, ale obecnie do "Miedziowych" traci już trzynaście punktów. Wszystko wskazuje więc na to, że biało-zieloni będą musieli obejść się smakiem i awans do wyższej ligi powalczyć za rok.

Jesienią mecz tych drużyn zakończył się wynikiem 2:2.