Zagłębie Lubin 1 - 1 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Zagłębie Lubin

1

Bruk-Bet Termalica Nieciecza

1

• W Lubinie odbędzie się teraz feta z okazji awansu do Ekstraklasy. Za śledzenie relacji z meczów Zagłębia Lubin dziękuje Piotr Ziemiański. Do usłyszenia już w Ekstraklasie!

• Koniec spotkania ! Zagłebie ostatecznie remisuje z Termalicą 1-1. Oba zespoły w przyszłym sezonie będziemy oglądać w Ekstraklasie. Zagłębie pozostało niepokonane w rundzie wiosennej 1.ligi.

• Na trybunach trwa już feta, bo Zagłębie już zs chwilę powróci do Ekstraklasy wraz z debiutującą w niej drużyną z Niecieczy.

• Papadopulos stanął przed szansą na zdobycie zwycięskiej bramki ale po jego główce piłka przeleciała nad poprzeczką.

• Trwa doliczony czas gry, do końca spotkania pozostało około dwóch minut.

• Wydawało się, że w końcu jakiś zespół pokona Zagłębie ale Miedziowi pokazują, że zawsze trzeba walczyć do końca.

• Aleksandar Todorovski został ukarany żółtą kartką

• Ależ mecz w Lubinie! Zagłębie przez całe spotkanie przeważało i dopiero w doliczonym czasie gry zdołało wyrównać.

• Michal Papadopulos doprowadza do wyrównania!

• GOOOOOL!!!

• Do regulaminowego czasu gry Pan Tomasz Wajda doliczył aż 8. Jest związane z przerwą jaka miała miejsce po odpaleniu środków pirotechnicznych przez kibiców Zagłębia!

• Teraz w akcje ofencywne włącza się nawet Maciej Dąbrowski.

• Spotkanie zostaje wznowione! Pan Tomasz Wajda na pewno doliczy kilka minut.

• W tym momencie spotkanie jest przerwane i trwa narada czy zostanie wznowione.

• Nad murawą unosi się smuga pomarańczowo-czarnego dymu z odpalonych wcześniej rac.

• Kibice Zagłębia rzucili peterdą hukową na murawę i wybuchła ona przy Michalu Papadopulosie.

• W końcu akcja Termalici. Dośrodkowanie Janaczeki w pole karne wykańczał Plizga ale jego strzał nie znalazł drogi do bramki.

• Jakub Tosik za faul na Kaczmarczyku zobaczył zółtą kartkę.

• Trzecia zmiana w drużynie Termalici. Z boiska schodzi Drozdowicz a pojawia się na nim Krzysztof Kaczmarczyk.

• Kolejny raz po zamieszaniu w polu karnym piłka trafiła w poprzeczkę bramki strzeżonej przez Nowaka.

• Ostatnia zmiana w Zagłebiu. Boisko opuszcza Arek Woźniak a pojawia się na nim Konrad Andrzejczak.

• 68' gry . Kolejna przerwa na uzupełnienie płynów. Termalica od 32 minuty prowadzi w Lubinie 1-0 po bramce Dalibora Plevy.

• Na trybunach wyczuwalna jest irytacja bo Zagłębie zbyt długo rozgrywa piłkę i jak na razie nie przynosi to pożądanych efektów

• Miedziowi są cały czas w gazie. Teraz strzał Tosika zatrzymał się na bocznej siatce.

• Na murawię pojawi się Dawid Plizga a zajmie miejsce Tomasza Foszmańczyka.

• Od razu po wejściu na murawę Błąd mógł zdobyć bramkę ale z pięciu metrów nie trafił.

• Jakub Tosik zajął miejsce Adrian Rakowskiego.

• Adrian Błąd wchodzi za Boneckiego.

• W Zagłębiu szukuje się podwójna zmiana. Na boisko wejdą Błąd oraz Tosik.

• Termalica wyszła z błyskawiczną kontrą ale nie zwieńczyła jej nawet celnym strzałem.

• Najgroźniejsza szansa dla Zagłębia! Woźniak oddał strzał z dziesięciu metrów na bramkę Nowaka ale bramkarz z Niecieczy wybił piłkę na rzut rożny.

• Dorde Cotra został ukarany żółtą kartką za kwestionowanie decyzji sędziego.

• Miedziowi nie tracąc czasu ruszyli do odrabiania strat. Tym razem na strzał zdecydował się Jagiełło ale piłkę pewnie złapał Sebastian Nowak.

• Pierwszy strzał w drugiej połowie na bramkę Nowaka oddał Janoszka, ale golkiper Termalici bez problemu złapał futbolówkę.

• Kibice Zagłębia po raz kolejny odnieśli się do spekulacji na temat przejęcia klubu przez miasto. Wywiesili transparent o treści : Jak klub przejmieci to życia w Lubinie mieć nie będziecie !

• Zagłębie rozpoczęło drugą część spotkania w takim samym zestawieniu. Natomiast w Termalice w miejsce Szczepana Koguta pojawia się Mateusz Janeczko.

• Rozpoczynamy drugą połowę!

• Już za chwilę początek drugiej części spotkania!

• Koniec pierwszej części spotkania. Termalica dość niespodziewanie prowadzi w Lubinie 1-0 po bramce Dalibora Plevy!

• Piłka po strzale Guldana trafiła w poprzeczkę!

• Miedziowi będą mieli ostatnią szansę na wyrównanie po rzucie rożnym

• Pierwsza połowa spotkania potrwa conajmniej 60 sekund dłużej.

• Składna akcja Jagiełły z Janoszką. Zawodnicy Zagłębia rozgrywali piłkę między obrońcami Termalici a na strzał w końcu zdecydował się Filip Jagiełło, jednak był on niecelny.

• Dawid Sołdecki skutecznie zatrzymał wbiegającego w pole karne Cotrę, który padł później jak rażony piorunem ale gwizdek Pana Wajdy milczał.

• Guldan został ukarany zółtą kartką przez Tomasz Wajdę.

• Przed szansą na wyrównanie stanął Bonecki, ale piłka po jego strzale z rzutu wolnego przeleciała obok słupka bramki strzeżonej przez Sebastiana Nowaka.

• Nic nie zapowiadło na taki rozwój sytuacji. Dodam jeszcze, że jest to dopiero druga stracona bramka przez Zagłębie w 2015 roku w 1.lidze.

• Dalibor Pleva fantastycznym strzałem z dystansu pokonał Forenca.

• GOOOOLLL!!!

• Termalica po dłuższym czasie zameldowała się w okolicach pola karnego Zagłębia, jednak nie stworzyła zagrożenia pod bramką Forenca.

• W grze Zagłębia widać mądrość, która może zaprocentować na boiskach Ekstraklasy.

• I już mecz został wznowiony, miejmy nadzieję, że dostawa płynów da również nam większa dawkę emocji.

• 23 minuta meczu. Pan Tomasz Wajda zarządził przerwę na uzupełnienie płynów przez obie drużyny.

• Gdy fani Zagłębia mają przerwę w dopingu to gdzieś przebija się doping kibiców z Niecieczy :)

• Miedziowi powoli budują swoją przewagę. Termalica skupia się teraz tylko na defensywie.

• Kolejny stały fragment gry dla Zagłębia. Z rzutu rożnego dośrodkowywał bedzie Bonecki.

• Bardzo dobrze w drużynie Zagłębia prezentuje się Jagiełło, który umiejętnie rozgrywa akcje swojego zespołu.

• Piłka po raz pierwszy ląduje w siatce bramki Termaliki. Niestety Maciej Dąbrowski był na pozycji spalonej i gol nie został uznany.

• Groźnie pod bramką Zagłębia. Z lewej strony Todorovski sfaulował Biskupa i Termalica miała rzut wolny . Strzał ze stałego fragmentu pewnie wypiąstkował Forenc.

• Zagłębie próbuje wysokim pressingiem od początku spotkania narzucić swó styl gry.

• Pierwszy strzał w meczu oddaje Arkadiusz Woźniak ale był on bardzo niecelny.

• Rozpoczynamy pożegnalny dla obu drużyn mecz w 1.lidze !

• Dzisiejsze spotkanie będzie przebiegało w fantastycznej atmosferze. Trybuny stadionu wypełniły się już bardzo konkretnie.

• Władze Zagłębie wręczyli kapitanowi Termalici pamiątkę z okazji awansu do Ekstraklasy.

• Oba zespoły powoli zbierają się w tunelu. Już za chwilę pojawią się na murawie!

• Zagłębie zakończy rozgrywki ligowe na pierwszym miejscu niezależnie od wyniku dzisiejszego meczu. Jest to triumfalny powrót Miedziowych do Ekstraklasy.

• Stadion Zagłębie powoli zapełnia się a na trybunach obecni są rónież fani Termalici, jest ich dwunastu.

• Witam serdecznie z Lubina! Dzisiaj Zagłębie podejmie na pożegnanie z pierwszą ligą Termialicę Bruk-Bet Niecieczę. Oba zespoły mają zapewniony awans do Ekstraklasy ale mam nadzieję, że emocji w tym meczu nie zabraknie !

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA ZAGŁĘBIE LUBIN - TERMALICA BRUK-BET NIECIECZA

Termalica pokonała Pogoń Siedlce i awansowała do Ekstraklasy

Za kilkanaście tygodni takie mecze będziemy mogli oglądać już w Ekstraklasie. W Lubinie symbolicznie zakończą się pierwszoligowe rozgrywki, bowiem zagrają ze sobą obie drużyny, które w tym sezonie wywalczyły sobie awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Wiadomo już, że pierwsze miejsce padło łupem "Miedziowych", którzy na ten moment mają cztery punkty przewagi. Warto jednak zwrócić uwagę na formę, jaką oba zespoły prezentują w ostatnim czasie. Zarówno Zagłębie, jak i Termalica zdobyły komplet punktów w ośmiu ostatnich meczach.