Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Zagłębie Lubin

Chojniczanka Chojnice

0

Zagłębie Lubin

1

• KONIEC! Zagłębie Lubin wygrywa w 2. kolejce 1. ligi z Chojniczanką Chojnice 1:0. Strzelcem gola Adrian Błąd.

• Azikiewicz źle wykonał stały fragment gry, od bramki zaczyna Misztal.

• Goście mają szanse na podwyższenie wyniku, rzut wolny dla Zagłębia.

• Chojniczanka bez pomysłu na grę. Wszystko wskazuje na to, że mecz zakończy się zwycięstwem "Miedziowych".

• Sędzia dolicza pięć minut do regulaminowego czasu gry.

• Ostatnia zmiana Zagłęia, Przybeckiego zastąpi Janoszka.

• Łukasz Piątek ukarany żółtą kartką.

• To mógł być gol! Rafał Siemaszko wślizgiem nie trafił do pustej bramki! Piłkarz może sobie pluć w brodę, miał świetną okazję by doprowadzić do wyrównania.

• Chojniczanka miała w tym meczu swój moment, w którym atakowała ze zdwojoną siłą, ale teraz gospodarze nie potrafią nawet wyjść z piłką z własnej połowy.

• Kolejnej zmiany dokonuje Piotr Stokowiec, za Kwieka na boisko wejdzie Piątek.

• Żółtą kartką ukarany Arkadiusz Woźniak.

• Rzut rożny dla Zagłębia po dośrodkowaniu Azikiewicza, bez zagrożenia pod bramką Chojniczanki.

• Pietruszka nie był przez nikogo atakowany, ale mimo to wybił piłkę na rzut rożny.

• Zmiana w Zagłęiu Lubin, z boiska schodzi Błąd, w jego miejsce pojawia się Azikiewicz.

• Ostatnia zmiana w szeregach Chojniczanki, za Gancarczyka pojawi się Siemaszko.

• Kolejny rzut rożny dla Chojniczanki, Zagłębie zepchnięte pod bramkę Forenca i zamknięte na własnej połowie.

• Piłkarze Chojniczanki w natarciu, jak na razie ich ataki są bezskuteczne.

• Tomasz Mikołajczak strzelał z ostrego kąta, ale piłka przeleciała obok linii bramkowej.

• Konrad Forenc także zobaczył żółty kartonik.

• Żółtą kartką ukarany Leśniewski za dyskusję z arbitrem.

• Nie popisał się w tej sytuacji Adrian Błąd, którego dośrodkowanie przeleciało przez całą szerokość boiska i nie trafiło do żadnego z piłkarzy Zagłębia.

• Z niezbyt groźną centrą Feciucha poradził sobie Konrad Forenc.

• Iwanicki z łatwością rywala w narożniku boiska, więc obrońcy Zagłębia nie pozostało nic innego jak ratowanie się faulem. Rzut wolny dla Chojniczanki.

• Adrian Błąd znów zaskoczył strzałem Rafała Misztala, ale ten znów nie dał się pokonać i wybronił jego strzał.

• Kolejna zmiana w Chojniczance, Leśniewski pojawi się za Rybskiego.

• Zmiana w drużynie Chojniczanki, z boiska schodzi Piechowiak, w jego miejsce Laskowski.

• Piłkarze Chojniczanki ewidentnie są rozdrażnieni stratą gola i próbują rzucić się z atakiem na rywali, ale jak na razie nie wychodzi im to zbyt dobrze.

• Błąd oddał strzał sprzed pola karnego, ale nie pokonał tym razem Misztala, który pewnie wybronił jego uderzenie.

• Błąd Iwanickiego, który zbyt łatwo przepuścił piłkę, w tej sytuacji próbował jeszcze coś zdziałać Rafał Misztal, ale nie uchronił swojej drużyny przed stratą gola, a Adrian Błąd trafił do pustej siatki.

• GOOOOOL!! ADRIAN BŁĄD!!!!

• Lisowski chciał dośrodkowywać w pole karne, ale piłka po jego strzale została wybita na rzut rożny.

• To mógł być gol! Miłosz Przybecki wygrał pojedynek biegowy z Pietruszką, ale trafił w słupek!

• Łukasz Piątek zdecydował się na strzał z dystansu, ale nie przyniósł on żadnego zagrożenia pod bramką gospodarzy. Grę wznowi Misztal.

• Aleksander Kwiek faulowany przez Feciucha.

• Przy piłce Chojniczanka, Mikołajczak miał dobry pomysł na rozegranie piłki, chciał płaskim podaniem uruchomić Rybskiego, jednak ten był kryty przez obrońców Zagłębia i z całej akcji nic nie wyszło.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy. W Chojnicach do przerwy 0:0!

• Pojedynek biegowy Forenca z Iwanickim. Górą bramkarz Zagłębia.

• Dwie minuty dłużej potrwa pierwsza połowa.

• Najlepsza okazja Zagłębia! Po dośrodkowaniu Błąda głową uderzał Papadopoulos, ale nie trafił w bramkę!

• W odpowiedzi groźna okazja gości! Strzał Papadopoulosa został odbity, piłka trafiła do Błąda, który uderzył poza zasięgiem bramkarza, ale również obok słupka!

• Okazja dla gospodarzy! Po wrzutce w pole karne z bliska na bramkę nie trafił Rybski!

• Zagłębie długo rozgrywa piłkę, ale nie potrafi zakończyć akcji groźną sytuacją.

• Gospodarze domagali się rzutu karnego, po tym jak w polu karnym padł Piechowiak. Tomasz Wajda nakazał grać dalej.

• Akcja Gancarczyka skończyła się złym dośrodkowaniem. Od bramki golkiper Zagłębia.

• Rzut wolny dla Zagłębia, ale po wrzutce nikt nie zdołał przeciąć dośrodkowania.

• Rzut rożny dla gospodarzy. Po dośrodkowaniu kolejny korner. Po nim nie było zagrożenia dla Zagłębia.

• Jest gorąco. Mamy pierwszą przerwę na uzupełnienie płynów.

• Sporo pola miał teraz Mikołajczak, który zdołał oddać strzał na bramkę gości. Pewnie broni jednak Forenc.

• W ataku ciągle goście. Kolejny strzał, tym razem głową, wyłapał Misztal.

• Przybecki wygrał pojedynek biegowy i uwolnił się spod krycia, ale w pełnym biegu wpadł w pole karne i uderzył obok bramki.

• Próbuje się wstrzelić na bramkę Błąd, ale ponownie dobrze broni Misztal.

• Błąd uderzył z rzutu wolnego, ale piłkę bez większych problemów złapał bramkarz Chojniczanki.

• Rzut rożny dla Zagłębia po strzale Przybeckiego i interwencji Misztala!

• Na strzał z dystansu zdecydował się Przybecki, ale nie trafił w bramkę!

• Ależ okazja Chojniczanki po składnej akcji! Piłka trafiła do Mikołajczyka, który nie zdołał z kilku metrów pokonać Forenca!

• W pole karne zagrywał Mikołajczyk i Forenc miał pierwszą okazję na interwencję. Pewnie złapał piłkę.

• Rzut wolny dla Chojniczanki po faulu Jacha

• Przedzierał się lewą stroną Olesky. Najpierw sam faulował, po chwili był powstrzymywany nieprzepisowo.

• Sporo walki w pierwszych minutach, często kończy się to faulem.

• Rzut rożny dla gospodarzy po strzale Mikołajczaka!

• Od środka Zagłębie. Gramy!

• Znamy już składy obu zespołów. Rezerwowi Zagłębia: Michał Dumieński, Daniel Chyła, Przemysław Czerwiński, Przemysław Laskowski, Rafał Siemaszko, Rafał Leśniewski i Piotr Kieruzel. Rezerwowi Chojniczanki: Dominik Hładun, Piotr Azikiewicz, Sebastian Bonecki, Łukasz Janoszka, Maciej Kowalski-Haberek, Adrian Rakowski i Michal Papadopulos.

• Zagłębie to pierwsza drużyna z grona spadkowiczów Ekstraklasy, z którym zmierzy się Chojniczanka. Celem Miedziowych jest jak najszybszy powrót na ekstraklasowe boiska, ich ambicje odzwierciedlają notowania bukmacherów, którzy w każdym meczu przypisują im miano faworyta. Dla chojniczan jest to drugi sezon na zapleczu ekstraklasy, w którym chcą pokazać, że stać ich na to, aby uczynić krok naprzód i nie drżeć o ligowy byt do końca rozgrywek.

• Witamy w relacji na żywo ze spotkania w Chojnicach, w którym miejscowa Chojniczanka podejmie Zagłębie Lubin.