ROW 1964 Rybnik

0

Zagłębie Lubin

4

• Sędzia gwiżdże po raz ostatni! Zagłębie Lubin wygrywa z Energetykiem ROW Rybnik 4:0. Bramki dla zespołu z Lubina zdobywali Godal (16'), Kwiek(26'), Guldan (52') i Krzysztof Piątek (58'). To już koniec naszej dzisiejszej relacji. Zapraszamy do śledzenia kolejnych relacji LIVE w Ekstraklasa.net!

• Mandrysz dośrodkował w pole karne, tam piłkę próbował przyjmować Fonfara, jednak ostatecznie przejmują obrońcy Zagłębia.

• Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

• Daleko wypuszczona piłka do Przybeckiego. Zbyt mocne było to zagranie i od bramki Kajzer.

• Jeszcze rzut rożny mieli rybniczanie, ale nic z niego nie wynikło.

• Zawodnicy Zagłębia wybijają piłkę na uwolnienie.

• Próbują jeszcze zaatakować oba zespoły, ale chyba nic już się nie zmieni.

• Przed polem karnym zderzyli się Krotofil i Papadopulos. Sędzia nie odgwizdał faulu.

• Pogubili się teraz w podaniach "Miedziowi" i piłka opuściła plac gry.

• Muszalik dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego. Wybijają obrońcy Zagłębia.

• Mandrysz zacentrował płasko w pole karne. Piłkę łapie Forenc.

• Ostatnia zmiana w Energetyku. Schodzi Gojny, a zastąpi go Mandrysz.

• Obrońcy Zagłębia wybijają po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

• Borovicanin nabija jednego z obrońców i wywalcza rzut rożny dla Energetyka.

• Bonecki spróbował teraz szczęścia strzałem z dystansu. Kolejne niecelne uderzenie.

• Przybecki dośrodkował w pole karne do Bonecki, który nieczysto trafia w piłkę i uderza bardzo. ale to bardzo niecelnie..

• Cotra opatrywany na boisku. Mamy przerwę w grze.

• Druga zmiana w drużynie Energetyka. Bałuszyński zastąpił Musiolika.

• Ostatnia zmiana w zespole gości. Rakowski zastępuje na placu gry Guldana.

• Muszalik dostał piłkę w pole karne i uderzył bardzo niecelnie.

• Do wejścia na boisko gotowy jest już Rakowski, ale pierw rzut rożny dla Energetyka.

• Krotofil dośrodkował w pole karne z prawej strony, jednak żaden z kolegów nie doszedł do piłki i to Zagłębie jest teraz przy piłce.

• Forenc musiał teraz wyjść z bramki i wybić piłkę.

• Druga zmiana w drużynie Zagłębia. Na boisko wchodzi Papadopulos, a w stronę ławki kieruje się strzelec czwartej bramki, Krzysztof Piątek.

• GOOOOOL!!! 0:4! Przybecki dośrodkował w pole karne do Krzysztofa Piątka, który głową wpakował piłkę do bramki.

• Kolejne dośrodkowanie w pole karne, Tym razem z prawej strony dogrywał Muszalik. Piłka nie trafiła jednak na głowę żadnego z kolegów.

• Krotofil dośrodkował w pole karne z prawej strony. Tam do piłki wyskakiwał Musiolik, któremu jednak nie udało się skutecznie strącić futbolówki.

• Pierwsza zmiana w drużynie Energetyka. Gilewicza zmienił Borovicanin.

• GOOOOOL!!! 0:3! Cotra dograł w pole karne do Guldana, a ten bez problemów pokonał bramkarza Energetyka.

• Sobczak zszedł do środka z lewej strony i dograł do Płonki, który prostym strzałem próbował pokonać Forenca. Bramkarz Zagłębia broni bez problemów.

• Cotra uderzył na bramkę Kajzera bezpośrednio z rzutu wolnego. Piłka przelatuje nad poprzeczką.

• Ostro sfaulowany został teraz Łukasz Piątek. Żółtą kartką ukarany Muszalik.

• Krzysztof Piątek popędził lewą stroną i dograł głęboko w pole karne. Wybijają obrońcy Energetyka.

• Arbiter rozpoczyna drugą połowę! Tym razem od środka goście.

• W przerwie Bonecki zastępuje Kwieka.

• Zachęcamy do głosowania na piłkarza meczu w naszym plebiscycie.

• Zagłębie jak na razie gra zdecydowanie lepiej od Energetyka i zasłużenie prowadzi 2:0. Bramki dla zespołu z Lubina zdobywali Godal (16') i Kwiek (26').

• Sędzia kończy pierwszą część spotkania!

• Musiolik dograł na piaty metr z lewej strony. Zagrania nie przeciął jednak wbiegający Gilewicz i obyło się bez zagrożenia pod bramką Forenca.

• Fofnara próbował dośrodkować w pole karne do Sobczaka, ale wybijają obrońcy.

• Gilewicz uderzył na bramkę Forenca sprzed pola karnego. Bramkarz Zagłębia bez problemów łapie piłkę.

• Przybecki dostał zbyt mocne podanie na prawą stronę i nie zdołał do niej dobiec.

• Gospodarze "poklepali" teraz przed polem karnym rywala, ale po chwili stracili piłkę.

• Sobczak dostał podanie, wbiegł z futbolówką w pole karne, jednak po chwili ją stracił.

• Energetyk jak na razie nie potrafi zagrozić bramce rywala.

• Muszalik zbyt mocno wypuścił Musiolika w pole karne i piłkę łapie Forenc.

• Kwiek próbował wypuścić Przybeckiego z pierwszej piłki, jednak zrobił to zbyt mocno i ten nie doszedł do piłki.

• Rybniczanie próbowali wyjść z kontrą, ale jedno niedokładne podanie i przy piłce znów są goście.

• Kolejny rzut rożny dla zespołu Zagłębia.

• GOOOOOL!!! 0:2! Kwiek po podobnej akcji wbija piłkę do bramki Kajzera!

• Na murawie opatrywany jest faulowany przed momentem Przybecki.

• Rybniczanie naciskają, ale radzą sobie z tym goście.

• Przybecki po rajdzie prawą stroną próbował dogrywać w pole karne. W porę wybijają obrońcy Energetyka.

• Po dośrodkowaniu w pole karne do piłki najwyżej wyskoczył Krotofil, który jednak mimo wszystko nie zagroził bramce Forenca.

• Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy.

• Cotra dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego. Tam do piłki wyskoczył Godal, który głową uderzył prosto w interweniującego Kajzera. Bramkarz Energetyka wybija przed siebie.

• Z lewej strony pola karnego faulowany był Krzysztof Piątek. Rzut wolny dla Zagłębia.

• Od dłuższej chwili goście swobodnie rozgrywają piłkę na połowie rywala.

• GOOOOOL!!! 0:1! Kwiek wypuścił prawą stroną Przybeckiego, a ten dograł w pole karne do Godala, który pokonał Kajzera!

• Przybecki próbował płasko dograć w pole karne, ale nabił jednego z obrońców i mamy kolejny rzut rożny.

• Gojny zacentrował w pole karne sprzed pola karnego. Tam do piłki próbował doskoczyć Sobczak, jednak ta przeleciała mu tuż nad głową.

• Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie głową uderzał Woźniak.

• Kwiek uderzył sprzed pola karnego, ale piękną interwencją popisał się Kajzer!

• Janoszka próbował płasko centrować w pole karne, jednak trafił prosto w obrońcę, który wybił na rzut rożny.

• Janoszka uderzył sprzed pola karnego. Prosto w ręce golkipera Energetyka.

• Łukasz Piątek po rajdzie prawą stroną próbował dośrodkowywać w pole karne. Piłka znów opuszcza plac gry i od bramki rozpocznie Kajzer.

• Kwiek wypuścił Krzysztofa Piątka w pole karne. Piłkarz Zagłębia w momencie podania był jednak na pozycji spalonej.

• Rzut rożny mieli teraz goście. Obrońcy oddalają zagrożenie od własnej bramki, jednak mamy kolejny korner. Tym razem z drugiego narożnika.

• Sobczak poszedł lewą stroną, wbiegł w pole karne, a następnie uderzył. Piłka mija prawy słupek bramki.

• Przybecki popędził lewą stroną i próbował dośrodkowywać w pole karne. Niedokładna centra i piłka opuszcza boisko.

• Już na początku przed własną bramką faulowany Woźniak. Rzut wolny dla Zagłębia.

• Sędzia Mariusz Korpalski daje znak i od środka rozpoczęli gospodarze.

• Sędzia główny wraz z asystentami wyprowadza już obie jedenastki na murawę Stadionu MOSiR w Rybniku. Za chwilę zaczynamy!

• Do rozpoczęcia spotkania pozostało już tylko 10 minut. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji LIVE!

• Z kolei Zagłębie Lubin jak na razie ma na swoim koncie 15 punktów, które dają mu 6. miejsce w tabeli I ligi.

• Energetyk ROW Rybnik jest obecnie drugim zespołem II ligi. Rybniczanie mają na swoim koncie 18 punktów, a do lidera tracą tylko jedno "oczko".

• Rezerwowi Zagłębia Majchrowski, Błąd, Bonecki, Kowalski-Haberek, Papadopulos, Oleksy, Rakowski

• Rezerwowi Energetyka: Rybicki, Bałuszyński, Bedronka, Borovićanin, Dudziński, Mandrysz, Staniczek

• Poznaliśmy już wyjściowe jedenastki obu zespołów. Czas na rezerwowych.

• Energetyk ROW Rybnik w poprzedniej rundzie pokonał Siarkę Tarnobrzeg 2:1, natomiast Zagłębie Lubin, jako zespół z zaplecza ekstraklasy, rozpocznie walkę o puchar od dzisiejszego spotkania.

• Witamy prosto ze Stadionu MOSiR w Rybniku, gdzie o 18:30 Energetyk ROW Rybnik podejmie Zagłębie Lubin w meczu 1/16 finału Pucharu Polski.