Piłkarze Zagłębia po porażce z Wisłą Płock: Druga część spotkania to był koszmar

Piotr Ziemiański
Arkadiusz Woźniak
Arkadiusz Woźniak Paweł Relikowski/Polskapresse
Zagłębie Lubin niespodziewanie uległo Wiśle Płock 1:3. Piłkarze Miedziowych po meczu nie ukrywali rozczarowania ze swojej postawy w drugiej połowie. - Wisła wykorzystała nasze błędy i zasłużenie wygrała to spotkanie - przyznał Arkadiusz Woźniak.

Arkadiusz Woźniak - Bardzo chcieliśmy to spotkanie wygrać, aby podtrzymać dobrą passę na początku sezonu, ale na własne życzenie przegraliśmy z Wisłą. W pierwszej połowie graliśmy dobrze w piłkę, utrzymując przewagę nad drużyną gości, ale brakło w naszych działaniach konsekwencji i lepszej skuteczności. Druga część spotkania to istny koszmar. Szybko straciliśmy bramkę z rzutu karnego i coś się w nas posypało, bo nie potrafiliśmy się zebrać i ruszyć do odrabiania strat. Wisła wykorzystała nasze błędy i zasłużenie wygrała to spotkanie. Musimy się teraz skupić na kolejnym meczu, bo nie możemy sobie pozwolić na taką grę, mając w głowach cel postawiony przez sezonem.

Aleksander Kwiek - Po dobrej pierwszej połowie, szybka stracona bramka źle na nas wpłynęła. W naszą grę wkradł się chaos i nie potrafiliśmy uspokoić meczu, aby spokojnie wziąć się za odrabianie strat. Wiemy o co gramy w tej lidze, dlatego w kolejnym spotkaniu musimy odrobić to, co dzisiaj straciliśmy. Na pewno nie będzie łatwo, bo czeka nas daleki wyjazd do Suwałk.