Pogoń Siedlce

1

Zagłębie Lubin

2

• Koniec!! Wielkie emocje, dramat Pogoni i upragnione zwycięstwo Zagłębia! Zapraszam na kolejne relacje LIVE z Siedlec!

• Ratajczak! Znalazł się w sytuacji sam na sam, ale Forenc świetnie odbił piłkę!

• Arbiter doliczył trzy minuty.

• Ogrodnik ukarany za faul na Przybeckim.

• Pogoń z pełną determinacją dąży do wyrównania. Czy starczy im czasu?

• Kartka dla Cotry za faul taktyczny.

• Przybecki!!! Pomocnik Zagłębia samotnie pędził na bramkę, ale fatalnie spudłował!

• Nieskuteczny w dzisiejszym spotkaniu napastnik uderzył zza pola karnego, piłka po rykoszecie poleciała wysokim łukiem i wpadła za kołnierz Kozaczyńskiemu. Wielki pech siedleckiego golkipera, który mimo świetnej postawy już dwukrotnie wyciągał piłkę z siatki.

• GOOOOOLL!!! W końcu Papadopulos!!

• Ogrodnik!! W zamieszaniu po rzucie rożnym pomocnik Pogoni sytuacyjnie uderzył, ale minimalnie nad poprzeczką.

• Dziubiński faulowany przy próbie wyprowadzenia kontrataku. Tym razem arbiter nie zdecydował się na wyjęcie kartonika.

• Janoszka doznał lekkiego urazu bez kontaktu z przeciwnikiem, ale wygląda na to, że za chwilę będzie zdolny do dalszej gry,

• Ogrodnik z ogromnym zapałem zabrał się za rozpoczynanie kontrataku, jednak z roztargnienia wyjechał z piłką poza linię końcową.

• Cotra dokładnie wrzucił piłkę na głowę Papadopulosa, który wprawdzie przeskoczył obrońcę, ale uderzył niecelnie.

• Arbiter ukarał Janoszkę za brutalny wślizg w nogi Ogrodnika.

• Pogoń miała świetnie zapowiadającą się kontrę, Wójcik zagrał do Ogrodnika, a ten mając dwóch niekrytych partnerów, przerzucił piłkę nad polem karnym.

• Kolejne uderzenie głową Krzysztofa Piątka, tym razem znacznie słabsze, ląduje w rękawicach golkipera Pogoni.

• Ależ było blisko!! Piątek uderzył głową po dośrodkowaniu, a Kozaczyński czubkami palców zatrzymał piłkę na linii!

• "Wędka" trenera Purzyckiego - Marcel Gąsior, który wszedł na boisko w pierwszej połowie, opuścił plac gry. Zmienił go Adrian Dziubiński.

• GOOOOOLLLL!!!!! KWIEK!!!! Płaskie uderzenie z rzutu wolnego i Kozaczyński pokonany!

• Piątek zmienia Stolarskiego.

• Kwiek puścił sobie piłkę i wpadł w jednego z obrońców. Sędzia odgwizdał faul, co wybitnie nie przypadło do gustu fanom zgromadzonym na stadionie.

• Atmosfera coraz gorętsza.. Co chwilę dochodzi do spięć pomiędzy zawodnikami obu drużyn.

• Arbiter ukarał Gąsiora za zagranie ręką.

• Forenc starał się uruchomić Przybeckiego długim zagraniem, ale Kozaczyński wyszedł daleko poza pole karne i zażegnał niebezpieczeństwo.

• Demianiuk! Świetnie wyłuskał piłkę Cotrze i popędził w pole karne, ale przy próbie dogrania do niepilnowanego Krawczyka został zablokowany.

• Stolarski próbował wrzucić piłkę w pole karne, jednak został zablokowany na skrzydle.

• Trener Stokowiec reaguje na utratę bramki - Przybecki wchodzi w miejsce Błąda.

• Wrzutka Wójcika z rzutu wolnego do niepilnowanego Grudniewskiego, który lekkim strzałem pokonał bezradnego Forenca.

• GOOOOOOOOLLLLLLLLL!!!!! Grudniewski!!!!

• Jak dotychczas obraz gry nie uległ zmianie - Zagłębie częściej jest przy piłce, a Pogoń stara się wyprowadzać kontrataki.

• Cotra wrzucił piłkę z lewej flanki, doszedł do niej Papadopulos, jednak uderzył ponad poprzeczką.

• Demianiuk wychodził na czystą pozycję, jednak został złapany na spalonym.

• Indywidualna akcja Wójcika, zejście do środka i zablokowane uderzenie pomocnika Pogoni.

• Akcja skrzydłem Stolarskiego, strzał z ostrego kąta i kapitalna parada Kozaczyńskiego!

• Gramy!

• Spotkanie ogląda 2100 widzów.

• Zmiana w przerwie w drużynie Zagłębia - Janoszka pojawił się na placu gry w miejscu Kubickiego.

• Obie drużyny z powrotem na murawie. Jak zakończy się to spotkanie?

• Koniec pierwszej odsłony. Pasjonująca rywalizacja w Siedlcach - Zagłębie przeważa, ale Pogoń również stworzyła sobie dogodne sytuacje. Zapraszam po przerwie!

• Piękna interwencja! Po wrzutce Stolarskiego, Woźniak świetnie przymierzył z powietrza, ale Kozaczyński wyciągnął się jak struna i uchronił Pogoń przed stratą bramki!

• Błąd uderzył bezpośrednio ze stojącej piłki - piłka przeleciała kilka metrów nad poprzeczką.

• Faul Gąsiora tuż przed polem karnym. Będzie dobra okazja dla gości.

• Bardzo optymistyczny pomysł Ratajczaka, który zdecydował się na strzał z około czterdziestu metrów. Uderzył zbyt słabo i niecelnie aby choćby zmusić Forenca do interwencji.

• Nieprawdopodobne!!! To musi być bramka!! Demianiuk pociągnął lewą stroną, ograł obrońcę i wystawił "patelnię" Wójcikowi, który z pięciu metrów nie trafił w bramkę!!

• Kosiorowski nie wróci już na boisko. W jego miejsce pojawia się Marcel Gąsior.

• Kosiorowski podniósł rękę i padł na murawę. Najprawdopodobniej doznał uraz mięśnia.

• Gospodarze powoli zaczynają się odgryzać. Tym razem dobrze zapowiadającą się akcję Wójcika zaprzepaścił Krawczyk.

• Teraz szansa dla Pogoni! Krawczyk uwolnił się spod opieki obrony i dograł płasko w pole karne. W ostatniej chwili Guldan wybił piłkę na aut bramkowy.

• Kubicki ukarany za faul taktyczny w środku pola.

• Kolejna setka Zagłębia!! Świetne rozegranie Stolarskiego z Kwiekiem i podanie do niepilnowanego Papadopulosa, który anemicznym strzałem zaprzepaścił szanse gości na gola!

• Kibice

• Stolarski szarżował prawą flanką, jednak został skutecznie powstrzymany przez Ratajczaka.

• Wrzutka Wójcika, futbolówka wychodzi poza szesnastkę, dopada do niej Demianiuk, który uderzył z powietrza - mocno, ale niecelnie.

• Faul na Kosiorowskim z boku boiska.

• Z drugiego rzutu rożnego nie wynikło żadne zagrożenie. Pogoń próbowała wyjść z kontrą, ale w pewnym momencie Demianiuk posłał piłkę na aut.

• Korner dla Zagłębia zakończony strzałem Godala. Piłka po rykoszecie wyszła poza linię końcową - będzie powtórka.

• Teraz próba wyjścia z kontratakiem w wykonaniu Pogoni. Dośrodkowanie Kosiorowskiego zostało zablokowane i piłkę przejęli goście.

• Gospodarze są całkowicie bezradni, od kilku minut nie potrafią wydostać się z obrębu własnego pola karnego.

• Papadopulos! Grek dostał świetną piłkę na skraj szesnastki i tylko dzięki refleksowi golkipera Pogoni wciąż utrzymuje się wynik bezbramkowy!

• Ponownie w ataku Zagłębie! Niegroźne wydawałoby się dośrodkowanie dotarło do Woźniaka, który z ostrego kąta uderzył tuż obok słupka!

• Miedziowi powoli przejmują inicjatywę nad wydarzeniami na boisku. Wyraźnie widoczne jest doświadczenie na poziomie ekstraklasy u zawodników drużyny przyjezdnej.

• Tym razem blisko strzelenia bramki byli gospodarze, jednak dobry refleksem wykazał się Forenc.

• To powinien być gol!!! Kapitalna akcja, kilka szybkich podań na klepkę i Papadopulos w sytuacji jeden na jednego został pokonany przez świetnie interweniującego Kozaczyńskiego!

• Krótkie rozegranie rzutu rożnego i wrzutka w pole karne. Do piłki ruszał Woźniak, jednak uprzedził go Kozaczyński.

• TG: Jak się przyjrzeć, to widać kibica Zagłębia.