0

• Koniec spotkania ! Zagłębie pokonuje Chrobrego 1-0!

• Arbiter główny doliczył 3 minuty do drugiej połowy.

• Na trybunach w Lubinie zasiadło dzisiaj 8 152 kibiców .

• Chrobry w końcu oddał strzał w kierunku bramki Forenca ale piłka przeleciała daleko obok słupka.

• Trener Stokowiec wprowadza świeżego napastnika, teraz w przodzie Zagłębia są sami młodzi zawodnicy.

• Damian Kowalczyk wchodzi w miejsce Michala Papadopulosa

• Krzysztof Piątek został ukarany żółtą kartką

• Rafał Figiel zastępuje Szczepaniaka

• Po chwilowych problemach z internetem wracamy do relacji !

• Krzysztof Piątek strzelił bramkę głową po dośrodkowaniu Adriana Błąda z rzutu rożnego!

• Jakub Chrzanowski w miejsce Dominika Kościelniaka!

• GOOLL!! Krzysztof Piątek daje prowadzenie Zagłębiu!!

• Papadopulos został ukarany żółtą kartką po faulu na Damianie Sędziaku.

• Damian Ałdaś w miejsce Krzysztofa Ulatowskiego.

• Kibicom Chrobrego zrobiło się gorąco i cały sektor jest teraz bez koszulek.

• Oprawa kibiców na meczu Zagłębie - Chrobry

• Krzysztof Piątek pojawia się w miejsce Olka Kwieka.

• Po raz kolejny Woźniak ! Tym razem próbował strzelić bramkę głową ale nie udało się

• Miedziowi ciągle w natarciu. Wożniak co raz uderza na bramkę Janickiego ale golkiper drużyny gości łapie te strzały.

• Sebastian Bonecki wchodzi w miejsce Łukasza Piątka. Opaskę kapitańską przejął Olek Kwiek.

• Adrian Błąd popędził niczym sprinter na bramkę Chrobrego ale piłka po jego strzale o milimetry minęła prawy słupek bramki

• Szczepaniak padł jak rażony piorunem w polu karnym ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną napastnika Chrobrego

• Miedziowi lepiej rozpoczęli drugą połowę i dłużej utrzymują się przy piłce. Mieli również swoje okazje ale po raz kolejny nie potrafią ich wykorzystać.

• Kolejna akcja Miedziowych i kolejny rzut rożny po strzale Tosika.

• Michał Michalec ukarany został żółtą kartką

• Odpowiedź Zagłębia! Woźniak obrócił się z piłą mając obrońcę na plecach i oddał celny strzał na bramkę Janickiego!

• Mocne otwarcie Chrobrego ! Od razu strzał na bramkę Zagłębia ale niestety niecelny.

• Zaczynamy drugą połowę !

• Są już również sędziowie oraz piłkarze Chrobrego!

• Drugą połowę rozpoczną w takim samym składzie jak pierwszą.

• Miedziowi już powrócili na boisko!

• Koniec pierwszej połowy! Po pierwszej części mamy remis 0-0.

• Pan Jarosław Przybył doliczył jedną minutę do pierwszej połowy

• Woźniak padł w polu karnym po ostrym wejściu jednego z obrońców Chrobrego , ale sędzia nie podyktował karnego.

• Piłka po strzale Papadopulosa trafiła w słupek! Miedziowi się rozkręcają!

• W 39 minucie żółtą kartką ukarany został Krzysztof Ulatowski.

• Na trybunach od kilku dobrych minut trwa obustronna wymiana "uprzejmości".

• Teraz szybciej piłkę rozgrywają głogowianie i co raz częśćiej są pod bramką Forenca.

• Dobra akcja prawą stroną Danielaka ale piłkę na rzut rożny wybił Guldan.

• Kolejny strzał na bramkę Janickiego. Tym razem z dystansu uderzał Błąd ale piłka wpadła prosto do koszyczka bramkarza.

• Z wolnego strzelał Aleksander Kwiek ale piłka przeleciała obok bramki.

• Olek Kwiek został sfaulowany na 22. metrze od bramki Chrobrego i będzie rzut wolny dla Zagłębia.

• Ulatowski w asyście lekarza opuszcza na chwilę boisko.

• Łukasz Piątek został ukarany jeszcze żółtą kartką.

• Łukasz Piątek zderzył się głową z Ulatowskim i zawodnik Chrobrego ucierpiał w tym starciu.

• Obie drużyny troszkę zwolniły i tempo meczu siadło. Zagłębie próbuje wysokim pressingiem odebrać piłkę ale Chrobry dobrze się broni.

• Żółtą kartką ukarany został dodatkowo Michał Ilków - Gołąb.

• Kolejna dobra akcja Miedziowych ale pędzącego Woźniaka zatrzymało dwóch obrońców Chrobrego i będzie rzut wolny dla Zagłębia.

• Groźnie pod bramką Zagłębia! Dwa bardzo dobre strzały zawodników Chrobrego ale na posterunku był Konrad Forenc.

• Miedziowi przejęli inicjatywę w meczu i co raz łatwiej rozgrywa im się piłkę. Chrobry jak już się przedostanie w okolice pola karnego Miedziowych to albo niecelnie dośrodkowuje albo po strzałach piłka ląduje na trybuach.

• Dośrodkowywał Cotra a do piłki dopadł Piątek jednak jego strzał wybronił Janicki.

• Będziemy mieli rzut rożny dla Zagłębia.

• Jak na razie mamy wyrównane spotkanie a gra toczy się głównie w środku pola.

• Damian Sędziak uderzał zza pola karnego ale po raz kolejny niecelnie.

• Ależ akcja Zagłębia! Cotra podał długą piłkę do Papadopulosa, który zgrał ją głową do Kwieka. Pomocnik Zagłębia wbiegł w pole karne ale strzelił obok bramki Janickiego.

• Pierwsza akcja Chrobrego ale piłka po strzale Danielaka wyleciała w trybuny

• Zagłębie ruszyło od początku ale piłkarze Chrobrego są jak na razie bardzo skoncentrowani i rozbijają szybko ataki Miedziowych

• W drużynie Zagłębia Jarosław Jach zastępuje wykartkowanego ostatnio Borisa Godala.

• Rozpoczynają Miedziowi !!

• Derby Zagłębia Miedziowego

• Już za chwilę początek meczu! Obie drużyny gotowe do rozpoczęcia spotkania !

• Przodek powoli się zapełnia a kibice Chrobrego już rozpoczęli doping!

• Miedziowi zagrają w jednolitych pomarańczowych strojach.

• Chrobry zagra dzisiaj na biało - czarno.

• Mecz derbowy to ważny punkt w kalendarzu każdego kibica, dlatego dzisiaj na trybunach będzie bardzo wielu fanów, a sektor gości jest wypełniony po brzegi.

• Witam serdecznie ze stadionu w Lubinie!! Przed nami długo wyczekiwane Derby Zagłębia Miedziowego. Zapraszam serdecznie na ten pojedynek !!