• Stomil nadal niepokonany w tym sezonie! Zagłębie - Stomil 1-1 !

• Miedziowi bronią się we własnym polu karnym aby nie stracić choćby tego punktu.

• Rzut rożny dla Stomilu w końcówce spotkania.

• Pan Tomasz Radkiewicz przedłużył to spotkania o co najmniej trzy minuty.

• Na boisku leży Janusz Bucholc, który narzeka na drobny uraz wynikający ze zmęczenia.

• Ostatnie fragmenty meczu to przewaga Stomilu, która w końcu została udokumentowana zdobyciem bramki. Miedziowi całą drugą połowę grają o jednego zawodnika mniej.

• Stomil Olsztyn wyrównuje! Bramkę po składnej akcji zdobył Koval

• GOOOL !

• Obaj trenerzy wykorzystali już limit zmian w tym meczu.

• Piotr Azikiewicz zastępuje bardzo zmęczonego Adriana Błąda.

• Adrian Błąd pomknął niczym Usain Bolt na bramkę Stomilu ale brakło już mu sił na wykończenie akcji.

• Składna akcja Stomilu zakończona bardzo niecelnym strzałem Mroczkowskiego.

• Stomil jest co raz groźniejszy w swoich poczynaniach. Co róż przedostaje się pod bramkę Zagłębia.

• Arkadiusz Mroczkowski wchodzi za Szymonowicza

• Zagłębie kasuje akcje Stomilu prostymi środkami i skupia się teraz na defensywie. Gra w 10 przez 45 minut na pewno kosztuje wiele sił.

• Witalij Berezowski powinien wylecieć z boiska po tym jak sfaulował wbiegającego w pole karne Przybeckiego ale sędzia ukarał go tylko żółtą kartką

• Stomil zepchnął teraz piłkarzy Zagłębia do defensywy ale jak na razie Miedziowi bronią się bardzo dobrze.

• Groźna sytuacja pod bramką Zagłębia. Najwyżej do dośrodkowywanej piłki wyskoczył Czarnecki ale przeniósł piłkę nad poprzeczką.

• Żółtą kartką ukarany został Jakub Tosik.

• Miedziowi po zdobyciu bramki troszkę zwolnili tempo i częściej do głosu dochodzą piłkarze Stomilu.

• Kibice Stomilu w drugiej połowie zaprzestali dopingu swojej drużyny.

• Jeden Głowacki musi zostać na boisku. W miejsce Pawła pojawił się Piotr Głowacki.

• Miłosz Przybecki zajął miejsce Papadopulosa i to on jest na razie najdalej wysuniętym zawodnikiem Zagłębia

• Strzał Cotry wylądował na poprzeczce!

• Rzut wolny dla Zagłębia z ok. 17 metrów

• Stomil Olszyn wypada dzisiaj bardzo słabo na tle Zagłębia. Miedziowi pokazują kawał dobrej piłki.

• Zagłębie w końcu dopięło swego! Bardzo składna akcja Miedziowych, piłka wędrowała jak po sznurku aż doszła do Papadopulosa, który nie miał problemów z pokonaniem Piotra Skiby !

• GOOOOOOOOL !!!!!

• Do wejścia szykowany jest bardzo szybki Miłosz Przybecki, który już się grzeje w narożniku boiska

• Po mimo gry w osłabieniu, Zagłębie lepiej weszło w tą drugą połowę.

• Miedziowi chcą bardzo szybko strzelić bramkę aby uspokoić ten mecz. Składne akcje, szybka wymiana piłki to może być klucz do sukcesu.

• Aleksander Kwiek wg. sędziego zasłużył na żółtą kartkę za faul w środku pola.

• Przypomnę, że Zagłębie całą drugą połowę gra o jednego zawodnika mniej.

• Tomasz Wełna z miejsce Naoya Shibamury.

• Jarosław Kubicki zastąpił Krzysztofa Piątka.

• Zaczynamy drugą połowę spotkania!

• Trener Stokowiec szybko zareaguje na czerwoną kartkę Godala. Po przerwie na boisku pojawi się Jarosław Kubicki, wkrótce zobaczymy kogo zmieni.

• Zagłębie Lubin przeważało w każdym aspekcie gry jednak tak dużo niewykorzystanych sytuacji powoduje, że w Lubinie nadal mecz bez bramek. Stomil po mocnych pierwszych minutach został zepchnięty do defensywy i musiał odpierać ataki Miedziowych. Kto wygra, kiedy zobaczymy pierwszą bramkę? Dowiemy się po krótkiej przerwie.

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy 0-0. Zagłębie gra dużo lepiej ale drugie 45 minut będzie musiało grać w osłabieniu.

• Godal zatrzymał akcję Stomilu przed polem karnym Zagłębia.

• Druga żółta kartka dla Borisa Godala i w konsekwencji czerwona!

• Stomil cofnięty całą jedenastką na własnej połowie. Hokejowy zamek w wykonaniu Miedziowych.

• Zagłębie spokojnie konstruuje swoje akcje. Teraz będzie rzut wolny z ok. 25 metrów od bramki Skiby

• Adrian Błąd po raz kolejny strzelał na bramkę Skiby ale piłka wyszła tylko na rzut rożny, po którym nie było już zagrożenia.

• Brutalny faul Kovala na Łukaszu Piątku, za co zawodnik Stomilu został ukarany żółtą kartką.

• Kolejny stały fragment dla Zagłębia. Z wolnego strzelał Kwiek ale prosto w mur czym powalił jednego z zawodników Stomilu.

• Kolejna szansa dla Miedziowych! Z rzutu rożnego dośrodkowywał Kwiek a do piłki najwyżej wyskoczył Lubomir Guldan, jednak jego strzał złapał Skiba.

• Zagłębie w ataku! Najpierw Cotra zwiódł pięknym zwodem jednego z obrońców Stomilu a późńiej Woźniak oddał ładny strzał z 16. metrów ale piłka przeleciała obok słupka.

• Miedziowi co chwilę oddają groźne strzały na bramkę Stomilu ale nie potrafią znaleźć sposobu na pokonanie Piotra Skiby.

• Kibice Stomilu w ostatnim czasie przycichli , z kolei sektor G się dopełnił.

• Na strzał z dystansu zdecydował się Olek Kwiek ale piłka wyleciała w trybuny.

• Dośrodkowanie w pole karne, strzałem głową zakończył Papadopulos ale na raty piłkę złapał Skiba.

• Rzut rożny dla Zagłębia po kolejnej akcji skrzydłem.

• Stomil jak na razie musi się tylko bronić bo na wiele nie pozwalają mu zawodnicy Zagłębia.

• !!!!! Piłka wpadła do siatki po strzale Adriana Błąda, ale pomocnik Zagłębia był na spalonym.

• Bardzo ładna akcja Zagłębia. Z prawej strony piłkę dośrodkowywał Jakub Tosik a w polu karnym na strzał zdecydował się Adrian Błąd, jednak po raz kolejny Skiba był na posterunku.

• U Jakuba Tosika widać dzisiaj brak rytmu meczowego

• Jak na razie oba zespoły pokazują wielką ochotę do gry i mamy dobry mecz w Lubinie.

• Żółtą kartką za faul ukarany został zawodnik Zagłębia Lubin - Boris Godal.

• Adrian Błąd dośrodkował w pole karne Stomilu do Krzysztofa Piątka. Napastnik Miedziowych strącił piłkę w kierunku bramki ale na posterunku był Piotr Skiba.

• Kontrowersja w Lubinie! Sędzia główny wycofał się ze swojej decyzji i od bramki rozpoczął Stomil!

• W polu karnym Piotr Skiba sfaulował Adriana Błąda

• Karny dla Zagłębia

• W Zagłębiu na prawej obronie debiutuje dzisiaj Jakub Tosik, który dołączył w tygodniu do Miedziowych.

• Ależ rozpoczęcie Stomilu! Szybka akcja gości ale strzał Kovala zablokował Cotra.

• Rozpoczynają gospodarze! Przed nami ciekawe spotkanie zarówno na murawie jak i na trybunach !

• Obie drużyny są już na murawie.

• Dzisiaj jest światowy dzień zasad fair play. Przed meczem kapitanowi obu drużyn odczytają specjalne oświadczenia.

• Stomil Olsztyn zagra na biało-niebiesko.

• Miedziowi zagrają dzisiaj w strojach pomarańczowo-czarno-pomarańczowych.

• Na trybunach w Lubinie są również fanatycy Stomilu Olsztyn, którzy już teraz głośno dają o sobie znać.

• Głównym sędzią w dzisiejszym meczu będzie Pan Tomasz Radkiewicz z ŁZPN.

• Goście dotychczas jeszcze nie doznali porażki a w sześciu kolejkach odnieśli trzy zwycięstwa oraz trzy razy padł remis.

• Zagłębie po ostatnim zwycięstwie z Pogonią w Siedlcach będzie chciało podtrzymać serię zwycięstw i przerwać passę Stomilu Olsztyn.

• Stomil Olsztyn : Piotr Skiba – Vitaliy Berezovskyy, Janusz Bucholc, Arkadiusz Czarnecki, Naoya Shibamura, Dawid Szymonowicz, Piotr Darmochwał, Paweł Głowacki, Łukasz Jegliński, Roman Machulenko, Volodymyr Koval.

Rezerwowi Stomil : Dawid Miecznikowski, Arkadiusz Mroczkowski, Tomasz Wełna, Piotr Głowacki, Michał Trzeciakiewicz, Karol Żwir.

• Zagłębie Lubin : Konrad Forenc – Jakub Tosik, Boris Godal, Lubomir Guldan, Dorde Cotra, Krzysztof Piątek, Adrian Błąd, Łukasz Piątek, Arkadiusz Woźniak, Michal Papadopulos.

Rezerwowi Zagłębie : Dominik Hładun, Piotr Azikiewicz, Damian Kowalczyk, Jarosław Kubicki, Łukasz Janoszka, Miłosz Przybecki, Paweł Oleksy.

• Witam serdecznie ze stadionu w Lubinie ! Przed nami jedno z najciekawszych spotkań tej kolejki 1. ligi. Zapraszam na relację LIVE z tego meczu!