Zagłębie Lubin

1

Wisła Płock

3

• Niespodzianka w Lubinie ! Wisła Płock wygrywa z Zagłębiem 3-1 po bardzo dobrej drugiej połowie.

• Arbiter główny doliczył 3 minuty do drugiej części spotkania.

• Piłkarzom Zagłębia brakuje już sił w końcówce meczu. Piłkarze z Płocka prezentują się dużo lepiej.

• Dawid Jabłoński w miejsce Łukasza Kacprzyckiego.

• Zagłębie próbuje ale konsekwentna gra Nafciarzy sprawia, że Miedziowi nie stwarzają sobie dogodnych sytuacji.

• Łukasz Kacprzycki pokonał Konrada Forenca !! Wisła Płock prowadzi w Lubinie 3-1.

• GOOOOL!!!!

• Krzysztof Janus zabawił się z obrońcami Zagłębia w polu karnym ale z kilku metrów nie potrafił pokonać Forenca.

• Aleksander Kwiek strzelał z rzutu wolnego ale piłka przeleciała minimalnie nad poprzeczką.

• Żółtą kartką za faul ukarany został Cezary Stefańczyk

• Piotr Wlazło zastępuje najlepszego w Wiśle - Filipa Burkhardta.

• Niespodziewana zmiana trenera Stokowca. Janoszka wszedł na boisko w 39 minucie i opuścił je już w 75.

• Krzysztof Piątek za Janoszke.

• Jagiełło za Adriana Błąda

• Adrian Błąd ukarany żółtą kartką

• Boris Godal ukarany zółtą kartką.

• Podwójna zmiana w Zagłębiu. Do wejścia szykują się Jagiełło oraz Piątek

• Marko Radić strzałem z najbliższej odległości pokonał Konrada Forenca.

• GOOOOL 1-2 Marko Radić wyprowadza Wisłę na prowadzenie

• Po raz kolejny Filip Burkhardt strzelał na bramkę Forenca. Ale bramkarz Miedziowych stanął na wysokości zadania i wybił piłkę.

• Piotr Ruszkul wchodzi w miejsce Marcina Krzywickiego.

• Do wejścia na boisko szykuje się Ruszkul - Wisła Płock.

• Seweryn Kiełpin wyrasta powoli na bohatera Wisły. Tym razem obronił groźny strzał Łukasza Piątka zza pola karnego.

• Zagłębie zaczyna grać kombinacyjnie czym zaskakują piłkarzy Wisły.

• Adrian Błąd oddał techniczny strzał zza pola karnego ale przepiękną interwencją popisał się Kiełpin, łapiąc piłkę w locie.

• Miedziowi powoli powracają do swojego rytmu gry. Co raz składniejsze akcje pozwalające zbliżyć się do pola karnego Wisły.

• Janoszka marnuje doskonałą okazję do zmiany rezultatu. Kiełpin wybił piłkę zmierzającą do bramki.

• Janus pewnie pokonał Forenca z karnego.

• Jacek Góralski przełożył sobie dwóch zawodników Zagłębia i oddał niecelny strzał zza pola karnego.

• Miedziowi są chyba nadal w szoku po straconej bramce bo popełniają masę błędów.

• Wisła poczuła się pewniej i agresywniej atakuje teraz piłkarzy Zagłębia.

• Marcin Krzywicki pewnie wykonał jedenastkę podyktowaną po zagraniu ręką jednego z zawodników Zagłębia.

• Rozpoczynamy drugą połowę spotkania !

• Powracają również Miedziowi.

• Piłkarze Wisły Płock wrócili już na boisko

• Koniec pierwszej połowy. Zagłębie prowadzi zasłużenie 1-0 .

• Pan Łukasz Bednarek doliczył jedną minutę do pierwszej części spotkania.

• Zagłębie przez całą pierwszą połowę prezentuje się lepiej od Wisły. Jedynym "zagrożniem" dla Miedziowych są niecelne strzały Filipa Burkhardta.

• Były piłkarz Ruchu Chorzów miał być wzmocnieniem Zagłębia w poprzednim sezonie ale poważna kontuzja wykluczyła go z gry.

• Janoszka za Przybeckiego od 39 minuty.

• Miłosz Przybecki opuści boisko jeszcze przed przerwą. W jego miejsce pojawi się Łukasz Janoszka.

• Na drobny uraz narzeka Miłosz Przybecki i jego występ po przerwie stoi pod znakiem zapytania.

• Dobra akcja Wisły. Prawą stroną pociągnął Janus ale jego dośrodkowanie na rzut rożny wybił Paweł Oleksy. Stały fragment gry nie przyniósł korzyści Nafciarzom i kolejną akcję rozpoczynają piłkarze Zagłębia.

• Adrian Błąd dośrodkował na głowę Arka Woźniaka ale ten będąc w trudnej pozycji strzelił niecelnie.

• Kolejny rzut wolny dla Zagłębia. Przybecki był przytrzymywany za koszulkę i Pan Bednarek odgwizdał faul.

• Najlepiej w drużynie Nafciarzy prezentuje się dzisiaj Filip Burkhardt, który cały czas szuka gry i mądrze rozgrywa piłkę.

• Rzut wolny dla Zagłębia. W pole karne dośrodkowywał Błąd, ale najwyżej wyskoczył Paweł Magdoń i głową wybił piłkę za pole karne.

• Spokojniejszy fragment meczu. Obie drużyny próbują spokojnie rozgrywać piłkę krótkimi podaniami.

• Miedziowi popełniają dzisiaj sporo błędów, z których próbują korzystać piłkarze Wisły. Tym razem, po jednym z nich na strzał zdecydował się Burkhardt ale uderzył niecelnie.

• Rzut rożny dla Wisły Płock

• Na strzał z dystansy zdecydował się Kwiek, ale piłka przeleciała wysoko nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Kiełpina.

• Dobra gra Zagłębia w pierwszym kwadransie meczu została zwieńczona zdobyciem bramki. Wisła Płock wyraźnie odstaje dzisiaj od zawodników z Lubina.

• Szybka kontra Miedziowych. Miłosz Przybecki idealnie dograł do Papadopulosa któremu pozostało strzelić bramkę.

• GOOOOOL 1-0 dla Zagłębia po strzale Papadopulosa

• W końcu dobra akcja Nafciarzy. Filip Burkhardt zagrał do wychodzącego Kostrzewy ale ten nie dograł już tak celnie do kolegi w polu karnym.

• Zagłębie zdobyło przewagę na boisku i bardzo łatwo przedostaje się w pobliże pola karnego Wisły Płock.

• Bardzo dobrze w spotkanie wszedł Kubicki i wraz z Piątkiem robią przewagę w środku pola.

• Trener Stokowiec po raz pierwszy wstał z ławki bo jego zawodnicy notować niepotrzebne straty.

• Miedziowi próbują narzucić swój styl gry, spokojnie rozgrywając piłkę w środku boiska.

• Pierwsza groźna sytuacja pod bramką Zagłębia. Głową z 6 metrów strzelał Janus ale nad poprzeczką.

• Miedziowi szybko przejęli piłkę i na strzał zza pola karnego zdecydował się Papadopulos ale uderzył bardzo niecelnie.

• Rozpoczynają goście !! Ruszamy!

• Piłkarz już na murawie ! Pierwszy gwizdek już za chwilę !

• Zawodnicy obu drużyn są już w tunelu. Za chwilę początek meczu Zagłębie Lubin - Wisła Płock.

• Trybuny stadionu w Lubinie świecą dzisiaj pustkami, ale spodziewani są jeszcze kibice Wisły Płock.

• Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Pan Łukasz Bednarek z Zachodniopomorskiego ZPN.

• Piłkarze obu drużyn wyjdą dzisiaj w eskorcie młodych zawodników z akademii piłkarskiej Żaczek.

• Miedziowi zagrają dzisiaj w strojach pomarańczowo - czarnych , natomiast piłkarze Wisły wyjdą na niebiesko.

• W zgoła odmiennych nastrojach przyjechali do Lubina "Nafciarze". Dwie kolejki zmagań za nimi, a na koncie mają tylko jeden punkt po remisie z Pogonią Siedlce. Wisła w tym sezonie będzie raczej grała o pewne utrzymanie w I lidze, bo o awansie w tym klubie raczej się nie myśli.

• Dla Zagłębia mecz z Wisłą to kolejny krok do awansu. Miedziowi dobrze rozpoczęli pierwszoligowe zmagania, wygrywając oba mecze. Dziś zagrają pierwszy raz przy lubińskiej publiczności, gdyż spotkanie w I kolejce odbyło się bez kibiców.

• A o to wybrańcy trenera Wisły Płock:

Wisła Płock : Seweryn Kiełpin - Cezary Stefańczyk, Paweł Magdoń, Marko Radić, Fabian Hiszpański, Jacek Góralski, Maciej Kostrzewa, Krzysztof Janus, Łukasz Kacprzycki, Filip Burkhardt, Marcin Krzywicki

Rezerwowi Wisła : Daniel Szczepankiewicz - Dimitar Iliev, Piotr Ruszkul, Bartłomiej Sielewski, Dawid Jabłoński, Kamil Hampel, Piotr Wlazło

• Tak prezentuje się skład Miedziowych na to spotkanie :

Zagłębie Lubin : Konrad Forenc - Paweł Oleksy, Jarosław Jach, Boris Godal, Arkadiusz Woźniak, Aleksander Kwiek, Łukasz Piątek, Jarosław Kubicki, Adrian Błąd, Miłosz Przybecki, Michal Papadopulos

Rezerwowi Zagłębie: Dominik Hładun - Piotr Azikiewicz, Łukasz Janoszka, Filip Jagiełło, Maciej Kowalski-Haberek, Krzysztof Piątek, Adrian Rakowski

• Witam ze stadionu w Lubinie ! W 3 kolejce I ligi Zagłębie Lubin podejmie dzisiaj Wisłę Płock. Zapraszam serdecznie na relację live z tego meczu!