1

• Sędzia kończy spotkanie. GKS wygrywa z Zagłębiem 0:1. Dziękujemy za uwagę.

• Dośrodkowanie w pole karne wybijają obrońcy.

• Rzut wolny dla Zagłębia. Fabisiak w polu karnym.

• Rzut wolny dla Zagłębia. Dudek dośrodkowuje w pole karne, piłkę wybija zawodnik GKS-u.

• Rachwał faulował Paluchowskiego.

• Sędzia przedłużył spotkanie o 4 minuty.

• Flaszka ukarany żółtą kartką.

• Zmiana w zespole gości. Stanisławski opuścił boisko, a w jego miejsce Flaszka.

• Ryndak dośrodkował w pole karne na głowę Paluchowskiego, ale ten uderzył niedokładnie.

• Zmiana także w zespole gospodarzy. Na boisko wchodzi Szatan, a opuszcza je Ninković.

• Zmiana w zespole GKS-u. Opuszcza boisko Demianiuk, a w jego miejsce Gierszewski.

• Wroński ukarany żółtą kartką.

• Piłka z rzutu wolnego pośredniego zagrana do Matusiaka, który uderzył, ale piłka wyleciała na rzut rożny.

• Lenarcik ukarany żółtą kartką za zagranie ręką.

• Podanie Michalskiego do Lenarcika, który złapał piłkę. Rzut wolny pośredni.

• Rzut wolny dla Zagłębia. Dudek miękko w pole karne w kierunku Ryndaka, ale zorientował się w tym wszystkim Lenarcik.

• Pribula świetnie miną na lewej stronie obrońcę, wpadł w pole karne, wyłożył piłkę do Ryndaka, ale ten nie dokładnie uderzył.

• Świetna indywidualna akcja Ryndaka, minął trzech zawodników, ale czwarty wybił piłkę na aut.

• Ładna kontra Zagłębia. Prostopadła piłka do Pribuli ten popędził na bramkę Lenarcika, zagrał wzdłuż pola karnego w kierunku Paluchowskiego, ale szybszy Lenarcik.

• Zmiana także w zespole gości. Boisko opuszcza Bartosiak, a w jego miejsce Zięba.

• Boisko opuszcza Arak , a w jego miejsce Budek.

• Boisko opuszcza Fidziukiewicz , a w jego miejsce Paluchowski.

• Rzut rożny dla GKS-u. Bartosiak dośrodkował w pole karne wybijają obrońcy.

• Szykują się dwie zmiany w zespole Zagłębia.

• Bartosiak ukarany żółtą kartką za faul na Sierczyńskim.

• Kontrowersyjna decyzja sędziego o rzucie karnym po faulu Matusiaka na Demianiuku.

• GOOOOOL! Bartłomiej Bartosiak!

• Bartosiak podchodzi na jedenasty metr.

• Sędzia odgwizdał rzut karny.

• Ładna akcja gospodarzy. Wymiana piłki między Sierczyńskim, a Priubulą zakończyła się dośrodkowaniem tego drugiego, ale pewnie piłkę złapał Lenarcik.

• Rzut wolny dla GKS-u. Bartosiak dośrodkowywał w pole karne, wybił Fabisiak, piłka wróciła przed pole karne, strzał obok słupka.

• Zagłębie gra w dziesiątkę. Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną ukarany został Sołowiej.

• Groźnie pod bramką Fabisiaka. Piłka zagrana w kierunku Bartosiaka na rzut rożny wybił Sierczyński.

• Ryndak faulowany w okolicach środka boiska.

• Drugą połowę rozpoczynają goście.

• Koniec pierwszej połowy. Zapraszamy za ok. 15 minut.

• Sędzia przedłużył pierwszą połowę o jedną minutę.

• Klemenz już po za boiskiem. Gra wznowiona.

• Klemenz leży na murawie. Przerwa w grze.

• Rzut rożny dla GKS-u. W pole karne dośrodkowywał Wroński, pewnie łapie Fabisiak.

• Groźnie pod bramką Bełchatowa. Sierczyński zagrywał w pole karne do piłki dopadł Ryndak, ale uderzenie niecelne.

• Rzut wolny dla Zagłębia. Dudek dośrodkowuje na głowę Fidziukiewicza, lecz strzał minął poprzeczkę bramki Lenarcika.

• Wściekły Rafał Ulatowski po tym jak sędzia odgwizdał przewinienie jednego z jego podopiecznych.

• Sierczyński dośrodkowuje w pole karne w kierunku Pribuli, ale obrońcy GKS-u spisują się bezbłędnie.

• GKS cofnięty do defensywy. Zagłębie próbuje zagrozić bramce Lenarcika, ale jak na razie nieskutecznie.

• Rzut rożny dla Zagłębia. Dudek dośrodkował w pole karne w kierunku Araka, dobrze interweniował Lenarcik.

• Wroński minął dwóch zawodników, oddal strzał z przed pola karnego, ale końcówkami palców broni Fabisiak.

• Sołowiej ukarany żółtą kartką.

• Dwójkowa akcja na lewej stronie. Pribula zagrał piętą do Ninkovića, ten dośrodkował w pole karne w kierunku Ryndaka, ale ten nie doszedł do piłki.

• Po raz kolejny Bartosiak z narożnika boiska, ale tym razem dobrze interweniowali obrońcy gospodarzy.

• Drugi rzut rożny dla GKS-u. Bartosiak dośrodkował w pole karne piłka strącona w kierunku bramki, dopadł do niej Klemenz i z ok. 2 metrów nie potrafił pokonać Fabisiaka.

• Klemenz faulował Dudka. Obyło się bez kary indywidualnej.

• Rzut rożny dla GKS-u. Źle rozegrany przez zawodników trenera Ulatowskiego i nie było zagrożenia pod bramką Fabisiaka.

• Arak ukarany żółtą kartką za faul na Wrońskim.

• Groźna sytuacja GKS-u. Rachwał uderzał z ok. 25 metrów, lecz strzał minimalnie obok bramki Fabisiaka.

• Pribula w samodzielnej akcji na lewej stronie, lecz jego strzał zablokowany przez jednego z obrońców.

• GKS zamknięty od pierwszego gwizdka na własnej połowie.

• Znów groźnie przed bramką Bełchatowian. Pribula minął Witasika, wycofał piłkę do Matusiaka, ale jego strzał niecelny.

• Pierwsza groźna akcja gospodarzy na lewej stronie Ninković zagrywał w pole karne, piłka w kierunku Araka, ten przepuścił piłkę, ale zorientowali się obrońcy GKS-u.

• Sędzia rozpoczął spotkanie.

• Mecz poprzedziła minuta ciszy dla jednego z najbardziej zagorzałych kibiców Zagłębia Sosnowiec.

• Trwa przywitanie zawodników. Za chwilę początek spotkania.

• Piłkarze obu zespołów opuścili już murawę. Za chwilę na nią powrócą by walczyć o trzy punkty w tym spotkaniu.

• W drużynie gospodarzy szansę na debiut ma Adrian Paluchowski. Zagłębie sprowadziło tego zawodnika, ponieważ na zakończenie kariery zdecydował się Łukasz Tumicz.

• Rezerwowi GKS-u Bełchatów: Kamil Bruchajzer, Mateusz Szymorek, Szymon Zgarda, Paweł Zięba, Jakub Serafin, Dawid Flaszka, Hieronim Gierszewski.

• Rezerwowi Zagłębia Sosnowiec: Szymon Gąsiński, Grzegorz Fonfara, Tomasz Szatan, Tomasz Margol, Hubert Tylec, Konrad Budek, Adrian Paluchowski.

• Znamy już składy obu zespołów. Teraz czas na zawodników rezerwowych.

• Podopieczni trenera Artura Derbina nie będą mogli liczyć dzisiaj na zorganizowany doping, gdyż swoją działalność zawiesiła grupa ULTRAS. Wpłynie to na pewno na jakość widowiska, ale mamy nadzieję, że sportowo obie drużyny zapewnią nam wiele pozytywnych doznań.

• Trybuna na przeciwko której znajduje się nasze stanowisko jak na razie świeci pustkami. Inaczej wygląda sytuacja na trybunie krytej, która zapełnia się kibicami.

• Witam ze stadionu Ludowego w Sosnowcu, gdzie tutejsze Zagłębie podejmuje dzisiaj zespół GKS-u Bełchatów.