2

Pogoń Siedlce

1

• Sędzia kończy spotkanie. Zagłębie zasłużenie wygrywa 2:1 z Pogonią Siedlce.

• Misztal rozpoczyna akcję od rzutu wolnego z połowy boiska, wybijają obrońcy gospodarzy.

• Uderzenie z ostrego kąta Wójcika w boczną siatkę.

• Długa piłka w p[ole karne zagłębia łapie pewnie Fabisiak.

• Sędzia przedłużył spotkanie o 4 minuty.

• Rzut wolny dla Zagłębia. Strzelał Matusiak, zablokowany.

• Dmowski ukarany żółtą kartką za faul na Tylcu.

• Po pierwszym rzucie rożnym dużo zamieszania pod bramką gospodarzy, następnie drugi rzut rożny i wybija piłkę Matusiak.

• Kilka szybkich podań w okolicach pola karnego Zagłębia, dośrodkowywał Wójcik, ale zablokowany i mamy rzut rożny.

• Na boisku pojawia się Łukasz Tumicz, który kończy dzisiaj karierę. Boisko opuszcza Jakub Arak.

• Sołowiej faulował Dmowskiego. Rzut wolny dla Pogoni. Rybicki dośrodkował w pole karne na głowę Dzięgielewskiego, fantastycznie obronił Fabisiak. Sędzia jeszcze podniusł chorągiewkę- spalony.

• Zembrowski strzelił z 35. metrów bardzo niecelnie.

• Sierczyński ukarany żółtą kartką za faul taktyczny.

• Krzysztof Bodziony opuścił boisko, a w jego miejsce Krystian Wójcik.

• Ożywili się kibice gospodarzy. Głośnie dopingując swoich ulubieńców.

• Fidizukiewicz popędził w pole karne Pogoni, oddał strzał, ale Misztal obronił, miał jeszcze szansę Arak, ale dobrze przyblokowany, lecz wydawało się, że ręką zagrał obrońca Pogoni.

• Dzięgielewski dogrywał w pole karne piłka odbiła się jeszcze od Markowskiego, ale pewnie złapał Fabisiak.

• Krawczyk zastąpił Dudę.

• Dmowski popędził z piłką w kierunku bramki Zagłębia, podał do Wrzesińskiego, ale dobrze interweniował Ninković.

• Pogoń znów nie widoczna przez dłuższy okres gry.

• Znowu dobra akcja gospodarzy. Ryndak zagrał do Fonfary, który przebiegł z piłką 15 metrów chciał prostopadle zagrać do Ryndaka, ale zagrał za mocno.

• Ależ okazja dla Zagłębia! Arak znalazł się sam na sam z Misztalem, który obronił strzał, następnie piłka trafiła do Ryndaka, który również nie zdołał pokonać bramkarza gości.

• Druga zmiana w Zagłębiu. Dudek opuszcza boisko, a w jego miejsce Fonfara.

• Dmowski zmienia Wójcika.

• Szykują się zmiany w obu zespołach.

• Ryndak miał znakomitą sytuację, by dograć w pole karne, ale zrobił to w taki sposób, aż trener Artur Derbin złapał się za głowę.

• Tylec próbował na lewej stron ie minąć Zembrowskiego, ale ten nie dał się nabrać na zwody piłkarza gospodarzy.

• Rybicki po przejęciu piłki próbował szybko uruchomić Dzięgielewskiego, ale ten faulował Sierczyńskiego.

• Rzut wolny dla Pogoni. Strzał z ok. 40 metrów Zembrowskiego prosto w mur.

• Matusiak ukarany żółtą kartką za faul.

• Bodziony uderza z 20 metrów, ponad bramką.

• Zagłębie przeprowadziło ładną akcję. Ryndak zgrał na "ścianę" do Fidziukiewicza, ten oddał Ryndakowi, który uderzył z pierwszej piłki ponad bramką.

• W przerwie Pribula zastąpiony przez Tylca.

• Sędzia rozpoczął drugą połowę spotkania.

• Sędzia kończy pierwszą połowę spotkania. Zagłębie zasłużenie prowadzi 2:1.

• Sędzia przedłużył pierwszą połowę o dwie minuty.

• Rybicki faulowany przez Sierczyńskiego.

• Żytko wyrzucił piłkę z autu w kierunku Dudy, ten podał do Rybickiego, ale ten powstrzymany.

• Dzięcioł ukarany za faul żółtą kartką.

• Rybicki uderzył z przed pola karnego, błąd popełnił Fabisiak przepuszczając piłkę pod rękami. 2:1!

• GOOOOL! Mariusz Rybicki!

• Rzut rożny dla Pogoni. Dośrodkowanie w pole karne na głowę Dudy, strzał ponad bramką.

• Pribula znowu dobrze się znalazł na lewej stronie dośrodkował w polę karne, gdzie był Arak, ale strzał za lekki, by zagrozić Misztalowi.

• Rzut wolny dla Zagłębia z okolicy 17 metra. Ninković uderzył, ale wysoko ponad bramką.

• Żółta kartka za zagranie ręką. Ukarany Żytko.

• Pribula ładnie minął dwóch zawodników Pogoni na lewej stronie, dośrodkował w pole karne, lecz piłkę wybili obrońcy gości.

• Ryndak popędził prawym skrzydłem, dobrze interweniował Żytko.

• Rybicki w szybkim ataku za mocno podaje w kierunku Dudy, ten jednak doszedł do piłki, ale strzał niedokładny.

• Żytko długą piłką próbował uruchomić Dudę, ale nieskutecznie.

• Przerwa na uzupełnienie płynów.

• Rybicki próbował akcji na lewym skrzydle, ale dobrze powstrzymany przez Sierczyńskiego.

• GOOOOOL! Sebastian Dudek! Misztal faulował Fidziukiewicza w sytuacji sam na sam. Do karnego podszedł Dudek i podwyższył wynik spotkania.

• Dudek pokonuje pewnie Misztala.

• Goście na razie bez pomysłu. Nie za bardzo wiedzą, w jaki sposób sforsować obronę gospodarzy.

• Rybicki próbował uderzać z przed pola karnego, lecz został zablokowany przez Sołowieja.

• Upał w Sosnowcu niesamowity. Wrzesień od wtorku, a na termometrach 33 stopnie Celsjusza!

• Dzięgielewski uderzał z narożnika pola karnego, ale Fabisiak łapie piłkę bez żadnego problemu.

• Pogoń jak na razie całkowicie zdominowana przez gospodarzy.

• Szybko zdobyty gol stawia w dobrej sytuacji gospodarzy. Panujący upał sprawia, że obu zespołom będzie grać się tylko gorzej.

• Dośrodkowanie Dudki z rzutu rożnego znalazło w polu bramkowym Markowskiego, który strzałem głową pokonał bramkarza gości

• Goooool! Markowski!

• Na lewej stronie dwójkowa akcja Pribula-Ninkovic, ale dośrodkowanie tego drugiego pozostawiało wiele do życzenia.

• Fidziukiewicz faulowany w okolicy środka boiska.

• Na prawej stronie znalazł się Arak, wycofał do Fidziukiewcza, ale ten strzelił wysoko ponad bramką.

• Już okazja dla Zagłębia, jednak Arak nie zdołał oddać mocnego strzału z pola karnego.