• KONIEC MECZU! ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC PRZEGRYWA Z WIGRAMI SUWAŁKI!

• Michał Fidziukiewicz nie wykorzystał rzutu karnego!

• Mateusz Żebrowski został ukarany żółtą kartką.

• Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany Marcin Sierczyński.

• Sędzia przedłużył mecz o cztery minuty.

• GOOOL! TOMASZ JARZĘBOWSKI!!!

• Zagłębie doprowadza do wyrównania! Świetna wrzutka w pole karne Konrada Dudka. Do piłki dopadł Fidziukiewicz i strzałem głową pokonał golkipera Wigier.

• GOOOL! FIDZIUKIEWICZ TRAFIA PO RAZ DRUGI!!

• Żółtą kartką ukarany także Dawid Ryndak.

• Marcin Sierczyński został ukarany żółtą kartką.

• Ostatnia zmiana w Wigrach, plac gry opuszcza Ruszkul, zastąpi go Atanacković.

• Łukasz Matusiak dośrodkował do Jakuba Araka, ale ten niecelnie uderzał głową.

• Druga zmiana w Wigrach, Robert Hirsz wejdzie za Kamila Adamka.

• Zmiana także w Wigrach, Biel pojawi się w miejsce Monety.

• Ostatnia zmiana w Zagłębiu, za Ninkovica wejdzie Szatan.

• Krzysztof Markowski został ukarany żółtą kartką.

• Gospodarze strzelają gola kontaktowego! Michał Fidziukiewicz dobrze przyjął piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i uderzył przy słupku.

• GOOOL! FIDZIUKIEWICZ!!

• Adrian Karankiewicz został ukarany żółtą kartką.

• Fidziukiewicz zbyt mocno zagrywał piłkę do Sierczyńskiego.

• Kolejna przerwa na uzupełnienie płynów.

• Hubert Tylec dopiero co pojawił się na boisku, a już mógł strzelic gola. Rezerwowy przyjął piłkę od Matusiaka i oddał strzał w krótki róg. W tej sytuacji skuteczniejszy okazał się Hieronim Zoch, który skierował futbolówkę na rzut rożny.

• Kolejna zmiana w Zagłębiu, za Pribulę pojawi się Tylec.

• Groźna akcja Zagłębia! Matusiak strzelał z linii pola karnego, jednak piłka minęła tylko słupek bramki Wigier.

• Faul Budka na Adamku.

• Znów Ruszkul mocno uderzał z dystansu, ale tak jak poprzednim razem, zabrakło odrobinę więcej precyzji.

• Strzał Ruszkula sprzed pola karnego, ale piłka powędrowała wysoko ponad poprzeczkę.

• Sebastian Dudek zagrał do Krzysztofa Markowskiego, ten zaś chciał odegrac do lepiej ustawionego kolegi, ale nieczysto uderzał w piłkę.

• Mateusz Żebrowski nie podnosi się z murawy. Doznał jakiegoś urazu.

• Sierczyński dośrodkował do Fidziukiewicza, który uderzył piłkę wysoko nad poprzeczkę.

• Maksims Rafalskis został ukarany żółtą kartką.

• Groźne rozegranie rzutu rożnego przez piłkarzy Wigier, jednak Gąsiński skutecznie interweniował.

• Łukasz Moneta zagrywał piłkę z rzutu rożnego, ale defensorzy Zagłębia dobrze spisywali się w tej sytuacji.

• Konrad Budek został ukarany żółtą kartką.

• Niedokładne dośrodkowanie Matusiaka do Araka.

• Pierwsza zmiana w Zagłębiu, z boiska schodzi Mizgała, zastąpi go Arak.

• Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

• Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Zagłębie Sosnowiec przegrywa z Wigrami Suwałki 0:2.

• Sędzia przedłużył pierwszą połowę o minutę.

• Świetna interwencja Konrada Buka, który ofiarnie odebrał piłkę niemal spod nóg Kamila Adamka, Gdyby nie to, zawodnik ten znalazłby się w sytuacji sam na sam z Szymonem Gąsińskim.

• Kalinkowski uderzał z rzutu rożnego, ale piłkę pewnie wyłapał Gąsiński.

• Świetna okazja Zagłębia! Łukasz Matusiak potężnie uderzał z dystansu, piłka już wędrowała w światło bramki, ale Hieronim Zoch popisał się fantastyczną interwencją.

• Jakub Bartkowski za mocno zagrywał piłkę do Łukasza Monety, który wbiegał w pole karne Zagłębia.

• Piotr Ruszkul uderzał sprzed linii pola karnego, ale piłkę zablokował Konrad Budek.

• Fidziukiewicz zdecydował się na oddanie strzału z dystansu, ale jego próba była bardzo nieudana.

• Fantastyczny strzał z dystansu Bartłomieja Kalinkowskiego, który pewnym uderzeniem pokonał Szymona Gąsińskiego. Golkiper Zagłębia Sosnowiec był w tej sytuacji bez szans.

• GOOOL! KALINKOWSKI!!

• Michał Fidziukiewicz został ukarany żółtą kartką.

• Michał Fidziukiewicz dośrodkowywał do Dawida Ryndaka. Zrobił to jednak zbyt mocna i w porę piłkę przejął Hieronim Zoch.

• Krótka przerwa na uzupełnienie płynów.

• Groźna akcja Wigier powstrzymana faulem Dudka na Adrianie Karankiewiczu.

• Piotr Ruszkul sfaulował Łukasza Matusiaka.

• Piłkarze Zagłębia tracą mnóstwo piłek w środku pola. Sosnowiczanie jak najprędzej muszą się pozbierac, jeśli nie chcą stracic cennych ligowych punktów.

• Mocny strzał Łukasza Monety na bramkę Zagłębia, ale Szymon Gąsiński pewnie wyłapał futbolówkę.

• Dawid Ryndak przewracany w polu karnym, mimo protestów piłkarzy Zagłębia sędzia nie podyktował rzutu karnego.

• Początek spotkania zdecydowanie lepszy w wykonaniu Wigier. Sosnowiczanie sprawiają wrażenie zagubionych i jak na razie niewiele wychodzi im na boisku.

• Jovan Ninkovic dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale piłkę pewnie wybił Artur Bogusz.

• Kamil Adamek z impetem wpadł w pole karne gospodarzy. Strzelec pierwszej bramki szukał okazji na podwyższenie wyniku dla Wigier, ale koniec końców został zatrzymany przez Konrada Budka.

• Przemysław Mizgała sfaulowany w środku pola. Piłkarz Zagłębia jest opatrywany poza boiskiem.

• Łukasz Moneta będący na linii pola karnego uderzał na bramkę Zagłębia, ale piłka odbiła się od poprzeczki. Spadła jednak w pole karne, skąd Kamil Adamek trafił do siatki rywali. Wigry obejmują w Sosnowcu prowadzenie!

• GOOOL! KAMIL ADAMEK!!

• Bartłomiej Kalinowski zagrywał piłkę z rzutu wolnego. Futbolówka powędrowała w pole karne gospodarzy, ale w odpowiednim momencie głową wybił ją Łukasz Matusiak.

• Łukasz Matusik nieprzepisowo zatrzymał Kamila Adamka. Sędzia podyktował rzut wolny dla Wigier.

• Gospodarze występują dziś w białych, zaś goście w niebieskich trykotach.

• Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy!

• Do rozpoczęcia meczu zostało tylko kilka minut. Piłkarze powoli pojawiają się na placu gry. Chociaż pogoda wciąż nie rozpieszcza, dziś w Sosnowcu nie panuje już tak wielki upał jak jeszcze kilka dni temu.

• Przed rozpoczęciem meczu zachęcamy do zapoznania się z jego zapowiedzią: Zagłębie Sosnowiec - Wigry LIVE! Sosnowiczanie chcą potwierdzić wysoką formę.

• Rezerwowi Wigier Suwałki: Salik, Atanacković, Makaradze, Biel, Wichtowski, Gąska, Hirsz.

• Rezerwowi Zagłębia Sosnowiec: Fabisiak, Sołowiej, Fonfara, Szatan, Arak, Margol, Tylec.

• Serdecznie witamy i zapraszamy na relację na żywo z meczu Zagłębie Sosnowiec - Wigry Suwałki!

• ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - WIGRY SUWAŁKI

Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 3:1

Dobrze spisujące się w ostatnim czasie Zagłębie Sosnowiec zagra w sobotę z Wigrami Suwałki. Beniaminek 1. ligi po porażce z Wisłą Płock na inaugurację sezonu nabrał wiatru w żagle. W sobotę pokonał w ligowym meczu GKS Katowice, zaś w środę wyrzucił z Pucharu Polski Górnika Zabrze.

Suwalczanie tydzień temu przywieźli z Katowic hokejowy wynik, pokonując miejscowy Rozwój 4:0. Jednak pozostałe pojedynki – i w lidze i w Pucharze Polski, z inną katowicką drużyną, GKS nie zakończyły się już tak pomyślnie, bowiem oba Wigry przegrały.