Zawisza Bydgoszcz

3

Arka Gdynia

0

• Sędzia kończy spotkanie! Zawisza - Arka 3:0!!! Niebiesko-czarni w dalszym ciągu liczą się w walce o awans do T-Mobile Ekstraklasy! Za uwagę dziękują Krzysztof Wiosna oraz Radek Kliszewski.!

• Akcja Arki w polu karnym Zawiszy rozpracowana przez obrońców Niebiesko-czarnych.

• Kukol traci piłkę i Szlaga rozpocznie od własnej bramki.

• Kuklis z dystansu, wysoko nad poprzeczką bramki Witana.

• Sędzia dolicza 4 minuty.

• Kibice Zawiszy świętują wywalczenie przez piłkarzy trzech punktów.

• Akcja Nwaogu wycofuję piłkę na 16 metr, uderza Benat jednak pewnie Witan w bramce.

• Zawisza atakował lewą stroną. Dośrodkowania Błąda nie sięgnął Leśniewski, ale piłkę przejął Kukol, który podał, ale do nikogo.

• Żółta kartka dla Ilkówa-Gołębia za faul przy linii bocznej boiska.

• Po raz kolejny na trybunach dochodzi do wymiany "pozdrowień" między kibicami obu drużyn.

• Zawisza - Arka

• Arka nieco przycisnęła gospodarzy.

• ...a Piętka za Masłowskiego.

• Benat za Kowalskiego...

• Jędrzejowski zmienia Flisa.

• Fantastyczne podaniem nad obrońcami popisał się Skrzyński, sam na sam wyszedł Adrian Błąd i po długim rogu umieścił piłkę w siatce gości.

• Na boisku w miejsce Wójcickiego wchodzi Kukol.

• Kolejna szansa Zawiszy! Lewą stroną biegł Błąd, który po ziemi zagrał za plecy Leśniewskiemu.

• 3:0 !!! Adrian Błąd!!

• Na boisku w miejsce utykającego Stefańczyka wchodzi Michał Ilków-Gołąb.

• Kibice Arki wyrzucili na boisko kilkanaście rac.

• Rzut rożny dla Zawiszy, Zawistowski dośrodkowuje zamieszanie w polu karnym piłka wybita na 16 metr, z pierwszej piłki kapitalny strzał oddał Leśniewski w prawy bok bramki i Zawisza prowadzi 2-0!!!!

• GOOOL! Zawisza podwyższa na 2:0

• Zawisza wywalczył rzut rożny. Główkował Oleksy i wywalczył kolejny korner.

• Zawisza Bydgoszcz - Arka Gdynia

• Kolejna groźna akcja niebiesko-czarnych, obrońców dwóch minął Leśniewski wyłożył na 16 metrów Masłowskiemu, ten po raz kolejny minimalnie niecelnie.

• Zawisza - Arka Oprawa kibiców Arki.

• Rzut wolny z pod linii autowej dorzuca Zawistowski, głową przedłuża ją Wójcicki nogę dołożył Masłowski, jednak tym razem minimalnie obok bramki Szlagi.

• Obrońcą Zawiszy uciekł Nwaogu, tuż przed polem karnym piłkę z pod jego nóg wślizgiem wybija Drzymont. Przy piłce już gospodarze.

• Wójcicki wrócił już do gry.

• Żółtą kartką ukarany został Paweł Zawistowski za faul w środku pola na Pruchniku.

• Groźna akcja lewą stroną Kuklisa po stracie bydgoszczan, jednak umiejętnie jego dośrodkowanie zatrzymuje Stefańczyk i Zawisza zaczął od bramki.

• Na boisku leży Jakub Wójcicki.

• Ładna indywidualna akcja Adriana Błąda. Mógł zagrywać do Leśniewskiego, jednak przeszedł jednego obrońcę Arki i zdecydował się uderzyć na bramkę Szlagi. Strzał pomocnika Zawiszy był minimalnie niecelny.

• Cezary Stefańczyk wywalczył rzut rożny. Piłkę ustawił sobie Zawistowski jednak piłkę wybili Arkowcy. Ponownie przejął ją Błąd i zagrał do Zawiasa. Tym razem zagrał nieco za wysoko i nikt nie przejął piłki.

• Drugą połowę rozpoczęli podopieczni Jurija Szatałowa.

• Na murawie są już także piłkarze bydgoskiego Zawiszy. Za moment rozpoczęcie drugiej połowy meczu.

• Na murawie pojawiają się już piłkarze Arki.

• Natomiast na ławce rezerwowych Arki są: Szromnik, Benat, Bochenek, Brodziński, Szwoch, Tomasik oraz Jędrzejowski.

• Na ławce rezerwowych Zawiszy znajdują się: Pejkow, Ilków-Gołąb, Cuper, Hrymowicz, Ekwueme, Piętka, Kukol.

• Sędzia zakończył pierwszą połowę meczu. Zawisza prowadzi z Arką 1:0 po bramce Michała Masłowskiego.

• Pierwsza połowa została przedłużona o 2 minuty.

• Ostre starcie po rzucie rożnym w polu karny, na boisku leży strzelec bramki dla Zawiszy - Michał Masłowski.

• Arka miała szansę z rzutu wolnego. Uderzał Kowalski jednak piękną interwencją popisał się Andrzej Witan.

• Zapowiadało się na dość groźną akcję gości, jednak piłka wybita na aut.

• Dynamiczne wyjście z kontrą Strąka zatrzymane w środku pola.

• Nieporozumienie Masłowskiego z Błądem i po szansie dla Niebiesko-czarnych.

• Prawą stroną urwał się Błąd, który zagrał za lekko do będącego przed bramką Wójcickiego. Szansa na poprawę i Błąd strzela minimalnie obok bramki!

• Jarzębowski dośrodkowuje w pole karne Zawiszy, jednak na posterunku był Marcin Drzymont, który wybił piłkę.

• Piękna akcja bydgoszczan przerwana wybiciem na rzut rożny. Do narożnika rzutu wolnego podszedł Zawistowski, dorzucił kapitalną piłkę na 5 metr, Masłowski urwał się z pod opieki obrońców i pokonuje Szlagę uderzeniem z prawej nogi.

• GOOOL! Zawisza prowadzi!

• Z boiska znoszony na noszach jest jeden z zawodników gości.

• Nwaogu naciskał na Skrzyńskiego i wywalczył rzut rożny. Do piłki podszedł Radzewicz jednak Arkowcy nie stworzyli zagrożenia pod bramką Witana.

• Kibice "pozdrawiają się" nie cenzuralnymi słowami.

• Kontra Zawiszy zakończona za mocnym podaniem do Adriana Błąda.

• Akcja z lewej strony Nwaogu, dośrodkowuje wzdłuż bramki piłka zatrzymana przez jednego z obrońców. Napastnik Arki domagał się w tej sytuacji rzutu karnego, gdyż twierdził, że piłka była zatrzymana przez defensora Zawiszy ręką.

• Na stadionie w Bydgoszczy zasiada ok. 8000 widzów.

• Z wielkim spokojem Skrzyński powstrzymał wybiegającego na pozycję napastnika Arki odbierając mu piłkę.

• Zawisza miał rzut wolny jednak wrzucana w pole karne piłka nie trafiła do żadnego z piłkarzy Zawiszy.

• Akcja Arki zatrzymana na Oleksym.

• Dobre odebranie piłki przez Arkowców i prostopadłe zagranie do Nwaogu, który wychodził sam na sam z Witanem! W tym pojedynku górą był jednak bramkarz Zaiwszy.

• Goście w swoim sektorze używają środki pirotechniczne.

• Szansa Zawiszy. Wysoka piłka została zagrana w pole karne Arki, jednak nie sięgnął jej Wójcicki.

• Drzymont przerywa wrzutkę Kowalskiego.