Zawisza Bydgoszcz już gra mecze. Sparingpartnerem były rezerwy ŁKS Łódź

Dariusz Knopik
Piłkarze Zawiszy Bydgoszcz od poniedziałku przygotowują się do rundy wiosennej
Piłkarze Zawiszy Bydgoszcz od poniedziałku przygotowują się do rundy wiosennej Arkadiusz Wojtasiewicz
Zawisza Bydgoszcz jest już po pierwszej grze kontrolnej. Rywalem były rezerwy ŁKS Łódź, które grają w II lidze.

ŁKS II Łódź - Zawisza Bydgoszcz 1:0 (0:0)
Zawisza (I połowa): Tkaczyk - Nowak, Urbański, Łydkowski, Sławek - Kona, Chachuła, Graczyk - Sacharuk, Rugowski, Leonowicz.
Zawisza (II połowa): Oczkowski - Jaskuła, Urbański, Paliwoda, Horvat - Kona (65. Graczyk), Chachuła (65. Sacharuk), Sobieralski - Serwach, Sanocki, Okuniewicz.

Zawiszanie od poniedziałku przygotowują się do rundy wiosennej w III lidze. W sobotę udali się do Łodzi na pierwszy sparing. Rywalem były rezerwy ŁKS. Bydgoszczanie przegrali 0:1, tracąc gola pod koniec spotkania.

Następny sparing niebiesko-czarni rozegrają w przyszłą sobotę. Rywalem będzie Chemik Bydgoszcz.