Zawisza Bydgoszcz 3 - 0 Olimpia Grudziądz

Zawisza Bydgoszcz

3

Olimpia Grudziądz

0

• KONIEC MECZU! Zawisza pokonał Olimpie Grudziądz 3:0! Za uwagę dziękuje - Krzysztof Wiosna.

• Bydgoszczanie cały czas atakują bramkę Michała Wróbla.

• Sędzia doliczył 3 minuty.

• 3:0!!! Zagranie z prawej strony Tomasza Ostalczyka i bramkarza gości pokonuje Kamil Drygas.

• Ostatnia zmiana w zespole Zawiszy. Tomasz Ostalczyk w miejsce Jakuba Wójcickiego.

• Olimpia miała rzut rożny, jednak grudziądzanie źle go rozegrali.

• Do gry przygotowany jest Tomasz Ostalczyk.

• Blokowany strzał gości tuż przed polem karnym.

• Okazja Zawiszy! W biegu strzał oddał Leśniewski, który instynktownie broni Wróbel. Było blisko trzeciej bramki!

• Ostatnia zmiana w zespole gości. Kontuzjowanego Marcina Smolińskiego na placu gry zastąpił Bartosz Fafiński.

• Żółta kartka dla Kryszaka.

• Ładne, długie zagranie do Leśniewskiego, ten bardzo ambitnie powalczył o piłkę i wybił ją sprzed nosa Wróblowi. Chwilę później Leśny wrzucił do Mąki, ten jednak strzelił ponad bramką.

• Marcin Smoliński jest opatrywany poza boczną linią. Zawodnik Olimpii ma problemy z prawą nogą.

• Na boisku leży jeden z piłkarzy Olimpii.

• Zawisza miał rzut rożny. W polu karnym o piłkę walczył Hermes, ta jednak spadła pod nogi Pawła Strąka. Obrońca niebiesko-czarnych dośrodkowywał miękko w pole karne, jednak dobrze obrońcy Olimpii. Chwilę później sprzed pola karnego huknął jeszcze któryś z bydgoszczan i piłka minęła bramkę Wróbla.

• Okazja dla Olimpii, jednak grudziądzanie mają dziś problemy z celnością.

• Pierwsze zagranie do Leśniewskiego, jednak zbyt mocne.

• I mamy drugą zmianę w ekipie Ryszarda Tarasiewicza. W miejsce strzelca drugiej bramki - Pawła Abbotta wchodzi Rafał Leśniweski.

• Do zmiany gotowy jest Rafał Leśniewski, który powraca na pierwszoligowe boisko po kontuzji.

• Zawisza - Olimpia

• Okazja gości i strzał w boczną siatkę bramki Kaczmarka. Było blisko kontaktowego trafienia.

• Na boisku dominują bydgoszczanie. Najpierw zawodnika gości ośmieszył Abbott, później Masłowski minął obrońcę i wycofał do Hermesa, który również z wielkim spokojem pozbył się krycia.

• Po rzucie rożnym dobrze obrońcy gości, którzy wybijają piłkę poza swoją połowę.

• Świetna akcja Zawiszy! Masłowski do Mąki, a ten strzelił wprost w bramkarza Olimpii! Rzut rożny dla bydgoszczan.

• A na trybunach trwa świetna zabawa kibiców Zawiszy.

• Długie zagranie w kierunku Abbotta, jednak napastnik Zawiszy nie miał szans, aby dojść do piłki szybciej niż Wróbel.

• Bardzo ładna interwencja Kaczmarka po strzale z dystansu jednego z zawodników z Grudziądza.

• Żółtą kartką ukarany został Daniel Mąka za brzydki wślizg w środku pola.

• Masłowski na prawo do Wójcickiego, ten dobiegł do tej mocno zagranej piłki dośrodkował. W polu karnym Olimpii było kilku zawodników w niebiesko-czarnych strojach, jednak jeden z nich główkował minimalnie niecelnie.

• Bardzo dobra interwencja Ciechanowskiego, który przerwał akcję gości.

• Zmiana w zespole Zawiszy. W miejsce Vahana Gevorgyana wchodzi Daniel Mąka.

• Dobra interwencja obrońców Olimpii i bez zagrożenia.

• Po rzucie rożnym wycofana piłka do Łukasza Skrzyńskiego, a ten po raz kolejny bardzo dobrze uderza na bramkę i kolejny raz z problemami na rzut rożny wybija Wróbel.

• Akcja dwóch Pawłów. Strąk zagrywał na lewo do Abbotta, a ten oddał strzał, po którym Wróbel wybija na rzut rożny.

• Kontra Zawiszy. Piłkę z prawej strony dostał Wójcicki, przełożył futbolówkę na lewą nogę i uderzył na bramkę - niecelnie.

• Spokojny początek drugiej części meczu. Goście z Grudziądza starają się przeprowadzić jakąś akcję, jednak jak na razie to zadanie się im nie udaje.

• Pierwsza akcja bydgoszczan w drugiej połowie. Wójcicki do Gevorgyana, a ten uderzył minimalnie niecelnie.

• Zaczynamy drugą połowę.

• Pawłowski w miejsce Pisarczuka

• Kokoszka w miejsce Banasiaka.

• Bydgoszczanie powrócili już na boisko.

• Zaw-Oli

• Arbiter zakończył pierwszą połowę. Do przerwy Zawisza prowadzi z Olimpią w derbowym pojedynku 2:0 po trafieniach Michała Masłowskiego, oraz Pawła Abbotta.

• Arbiter doliczył minutę.

• Z prawej strony Frańczak minął Petasza i dośrodkował, jednak zawodnik Olimpii główkował ponad bramką. To już nie pierwszy raz, gdy goście szukają okazji z prawej strony.

• Piłkę z lewej strony od Michała Masłowskiego dostał Jakub Wójcicki, który wbiegł w pole karne i dośrodkował wprost na głowę Pawła Abbotta. Ten dokonał tylko formalności i Zawisza prowadzi 2:0!

• Gooool!!!! 2:0

• Od kilku minut to goście przejęli inicjatywę. Umiejętnie bronią się jednak piłkarze Zawiszy.

• Lewą stroną goście, jednak wślizgiem na rzut rożny piłkę wybijał Ciechanowski.

• Petasz próbował dośrodkowywać, jednak wybijają obrońcy. Chwile później Petasz w roli obrońcy, dwukrotnie kiksował. Na szczęście dla bydgoszczan - bez zagrożenia pod bramką Kaczmarka.

• Zaw-Oli Sektor kibiców gości.

• Kolejna próba Olimpii - tym razem ponad bramką Kaczmarka.

• Zaw-Oli

• Przed momentem okazja gości, dośrodkowanie z prawej strony i wybijają bydgoszczanie.

• Zaw - Oli Całości towarzyszą okrzyki fanów Zawiszy oraz Olimpii: CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM!

• A kibice Zawiszy prezentują patriotyczną oprawę.

• Ładna akcja Olimpii. Dośrodkowanie z prawej strony i minimalnie niecelna główka zawodnika z Grudziądza.

• Pisarczuk w pojedynku biegowym z Petaszem i górą obrońca Zawiszy.

• Piłka na prawo do Pisarczuka, a ten zagrał... do nikogo. Od bramki Kaczmarek.

• Próba zagrania Petasza do Abbotta, jednak piłka była grana zbyt głęboko i bez problemów złapał ją Wróbel.

• Spokojniejszy fragment meczu.

• Ależ teraz próba kapitana Zawiszy Łukasza Skrzyńskiego. Skrzyński huknął prawie z połowy boiska minimalnie ponad bramką Wróbla. Kapitan Zawiszy nie pierwszy raz próbował tego typu zagrania. Tym razem było naprawdę blisko.

• @mkrab, @marcinos98-98: Widzów jest około 6 tysięcy. Dokładną liczbę podam, gdy poda ją spiker (prawdopodobnie w przerwie meczu).

• Piotr Petasz dostał piłkę na lewej flance. Obrońca Zawiszy czekał na partnerów jednak zawodnik Olimpii odebrał mu piłkę.

• Szczot zagrywał do Frańczaka, jednak bardzo dobrze podanie przecinał Petasz.

• Strzał gości i piłka poszybowała wysoko nad bramką Kaczmarka.

• Prawą stroną próbował Ciechanowski, jednak młody obrońca Zawiszy przegrał pojedynek z obrońcą Olimpii.

• Zespołowa akcja gości. Olimpia wymieniła kilka podań, jednak we wszystkie wmieszali się obrońcy Zawiszy.

• Próba zagrania do Roberta Szczota, jednak bardzo dobrze podanie przeciął Łukasz Skrzyński.

• Damian Ciechanowski wywalczył rzut rożny dla bydgoszczan. Z narożnika boiska dośrodkowywał Piotr Petasz, jednak piłkę posłał zbyt mocno i żaden z jego kolegów nie miał szans, aby tę piłkę przyjąć.

• Słabe dośrodkowanie i obrońcy wybijają piłkę. Chwilę później strzał jednego z piłkarzy Ryszarda Tarasiewicza minimalnie obok bramki Olimpii.

• I znowu na rzut rożny wybija Wróbel.

• Tym razem korner dla Zawiszy. Dośrodkowanie i na kolejny rzut rożny piąstkował Wróbel.

• Olimpia miała rzut rożny. Goście nie zagrozili jednak bramce Kaczmarka.

• Bliźniacza akcja z pierwszej minuty. Piłkę dostał Masłowski i pognał w kierunku bramki Wróbla. Masłowski minął obrońcę i uderzył, jednak tym razem jego strzał został zablokowany.

• Szansa dla Olimpii. Dośrodkowanie w pole karne z prawej strony i Wojciech Kaczmarek łapie piłkę.

• Piłkę przed polem karnym dostał Michał Masłowski, który podszedł bliżej bramki i pokonał Wróbla - wyprowadzając tym samym Zawiszę na prowadzenie!

• Pierwsza akcja meczu i mamy bramkę dla Zawiszy!!

• Zaczęli gospodarze!

• Zawisza na niebiesko-czarno, Olimpia na biało-zielono.

• Piłkarze Olimpiad Specjalnych wyprowadzają sędziów oraz piłkarzy obu ekip. Za chwilę zaczynamy!

• A kibiców śledzących naszą relację zachęcam do typowania wyniku spotkania.

• Kibice powoli zapełniają trybuny. Na stadionie obecna jest także grupka kibiców Olimpii.

• Rezerwowi Olimpii: Woźniak, Mazurkiewicz, Kościukiewicz, Kokoszka, Górka, Fafiński oraz Pawłowski.

• Rezerwowi Zawiszy: Witan, Mąka, Leśniewski, Płonka, Ziajka, Ostalczyk oraz Zieliński