Zawisza Bydgoszcz

1

Piast Gliwice

1

• Sędzia zakończył spotkanie. Zawisza zremisował z Piastem 1:1. Za uwagę dziękują: Radek Kliszewski i Krzysztof Wiosna.

• Cały czas Zawisza atakuje bramkę Piasta

• Masłowski uderzył z dystansu i Zawisza ma jeszcze szansę na wygranie tego meczu!

• 1:1 !!!!!!!

• Ilków-Gołąb z 25 metrów, fenomenalnie Trela!

• Strzał Masłowskiego broni Trela.

• Rzut rożny dla Zawiszy.

• Żółtą kartką ukarany został Zawistowski.

• Szansę miał Leśniewski. Uderzył minimalnie niecelnie.

• Za faul w środku pola ukarany żółta kartką Pietroń.

• Kolejna pozycja spalona zawodnika Zawiszy.

• Ostatnia zmiana w zespole gości, Buryan za Cicmana.

• Z narożnika boiska dośrodkowywał Zawistowski. Po raz kolejny nikt nie dosięgnął piłki.

• Tempo meczu opadło.

• Masłowski strzela bardzo niecelnie.

• Z rzutu wolnego wznawiali Niebiesko-czarni. Piłkę tuż przy słupku otrzymał Skrzyński, który nie sięgnął piłki.

• Na boisku w zespole gości pojawia się Pietroń, w miejsce Bzdęgi.

• Piłkarze Zawiszy cały czas atakują. Goście są zamknięci we własny polu karnym.

• Z rzutu rożnego wznawiał Zawisza. Po zamieszaniu w polu karnym piłkę wybili obrońcy Piasta. Wkrótce Ekwueme wrzucał w pole karne Zawiszy, a piłki do siatki nie skierował Leśniewski.

• W miejsce Jackiewicza pojawia się Michał Masłowski.

• Ilków-Gołąb dośrodkowywał z prawej strony.. piłka leciała za kołnierz Treli, końcami palców na rzut rożny.

• Piłkarze Zawiszy starają się doprowadzić do do wyrównania. Brakuje im jednak szczęścia.

• Niecelne uderzenie Błąda.

• Za mocne podanie do Jackiewicza.

• Lewą stroną pognał Błąd, wstrzelił piłkę w pole karne. Piłkę z 3 metrów nie potrafił skierować Leśniewski, który ledwo ją dotyka.

• Kontrę Zawiszy wyprowadzał Ilków-Gołąb. Biegnąc wzdłuż linii bocznej wypuścił piłkę w aut.

• Sprzed pola karnego uderzył Zawistowski. Trela bez problemu obronił ten strzał.

• Piłkarze Zawiszy nie mogą sobie poradzić z drużyną Piasta Gliwice, która gra w "10".

• Złe zagranie Jackiewicza do Wójcickiego i Zawisza stracił szansę na udaną kontrę.

• Uderza Bzdęga, po rękach Witana piłka ląduje w bocznej siatce.

• Matras przecina podanie do Leśniewskiego.

• Groźna sytuacja Piasta, Cicman zwiódł Wójcickiego uderzał po krótki rogu. Kapitalnie broni Witan!

• Na dzisiejszy mecz sprzedano 3850 - poinformował spiker.

• Dośrodkowywał w pole karne Wójcicki. Piłki nie sięgnął żaden z Zawiszaków.

• Piłkę w pole karne wrzucał Ekwueme, na nieszczęście dla Bydgoszczan dobrze interweniowali obrońcy. Chwilę później rzut rożny wywalczył Paweł Oleksy.

• Zawistowski uderzył z rzutu wolnego w boczną siatkę bramki Piasta.

• Za faul przed polem karnym żółtym kartką został ukarany Łukasz Skrzyński.

• Piłkarze rozpoczęli drugą połowę meczu.

• Na boisku pojawia się Leśniewski, a zastąpi on Patryka Klofika.

• Piłkarze obu drużyn pojawiają się na murawie.

• Sędzia zakończył pierwszą połowę meczu. Do przerwy Zawiszy Bydgoszcz przegrywa z Piastem 0:1, ale goście mecz ten kończyć będą w dziesiątkę. Emocji przy Gdańskiej z pewnością nie zabraknie! Zapraszamy na drugą połowę meczu za około 15 minut.

• Ekwueme z 20 metrów minimalnie obok.

• Z rzutu wolnego uderzał Skrzyński. Strzał kapitana Zawiszy broni Trela. Korner dla Zawiszy.

• Sędzia dolicza 2 minuty.

• Na czystą pozycję wychodził Wójcicki.... fauluje go Krzycki i za to otrzymuje czerwoną kartkę.

• Sprzed pole karnego uderzał Wójcicki. Strzał napastnika Zawiszy wybił obrońca dobijał Jacieiwicz - niecelnie.

• Zawodnicy Piasta dominują na boisku.

• Kędziora faulowany przez Skrzyńskiego.

• Z rzutu wolnego Piast. Posłaną piłkę w szesnastkę Zawiszy wybił Witan.

• Żółty kartonik dla Klepczyńskiego.

• Z dystansu Zawistowski, obok bramki Piasta.

• Na spalonym po raz kolejny Jakub Wójcicki.

• Podopieczni Janusza Kubota z pewnością nie poddadzą się, ponieważ w przypadku zwycięstwa Zawisza zostanie Mistrzem Jesieni.

• Prostopadłe podanie Błąd, w sytuacji sam na sam Jackiewicz trafia w nogi Trelii.

• Z narożnika boiska wznawiał Piast. W polu karnym najlepiej odnalazł się Paulauskas i umieścił piłkę w siatce.

• 0:1 dla Piasta

• Z dystansu Klofik, wysoko nad bramką.

• Mati: Kibiców na stadionie jest około 5000.

• Kontra Zawiszy. Piłkę otrzymał Błąd, który popędził w kierunku bramki Piasta. Powstrzymywany był nieprzepisowo przez obrońcę Piasta i po szansie dla Niebiesko-czarnych.

• Bodzioch uderza z głowy, piłkę z linii bramkowej wybija Patryk Klofik! Piast w natarciu.

• Na spalonym Wójcicki.

• Cicman uderzył nad bramką Witana.

• Dużo chaosu w poczynaniach obu zespołów.

• Niedokładne wznowienie akcji przez Witana, groźna akcje Gliwiczan. Na szczęście dla gospodarzy piłkę bardzo niecelnie uderza Ruben Jurado.

• Bzdęga okiwał Klofika i uderzył w kierunku brami Zawiszy. Strzał ten odbił się jednak od jednego z obrońców Zawiszy i Piast miał rzut rożny po którym, nie stworzył zagrożenia.

• Jankowski wybija w aut przerywając akcję Piasta.

• Paulauskas zagrywał do Kędziory a ten uderzył wprost w Andrzeja Witana.

• Piękne odegranie Zawistowskiego na lewe skrzydło do Klofika. Pomocnik Zawiszy wywalczył aut na wysokości pola karnego.

• Strzał z połowy boiska oddał Ekwueme. Trela bez problemu wyłapał to uderzenie.

• Strzał sprzed pola karnego oddał Paulauskas. Na raty broni Andrzej Witan.

• Ładnie teraz piłkę przed pole karne Zawiszy otrzymał Cicman. Zawodnik Piasta nie zdołał oddać strzału na bramkę Andrzeja Witana.

• Atak Piasta przerywa Ekwueme.

• Po raz kolejny w natarciu Zawiszanie, tym razem Zawistowski zagrywa w pole karne. W ostatniej chwili piłkę wybija Klepczyński.

• Bardzo niesie nas doping naszych Kibiców - powiedział na konferencji przedmeczowej trener Zawiszy - Janusz Kubot. Doping od początku meczu stoi na wysokim poziomie i wyraźnie dodaje to sił zawodnikom, którzy od początku atakują.

• Groźne akcje Zawiszan! Dwukrotnie z piłką wstrzeloną wzdłuż bramki Piasta mijał się z piłką Błąd.

• W wyjściowym składzie Zawiszy pojawił się Kamil Jackiewicz. Prawdopodobnie urazu doznał Vahan Gevorgyan- stąd ta zmiana.

• Błąd dogrywa piłkę do Jackiewicza, ten jednak źle przyjmuję piłkę i sytuację wyjaśniają defensorzy Piasta.

• Za mocne zagranie do Wójcickiego i od bramki rozpocznie Trela.

• Zawiszanie od pierwszych minut ruszyli do ostrych ataków.

• Prawą stroną w pole karne wbiegał Ilków-Gołąb. Oddany został strzał który przed siebie wybił Trela.

• Ilków-Gołąb uderza z 20 metra, piłka zatrzymuje się na plecach obrońcy gości.

• Rozległ się pierwszy gwizdek sędziego. Rozpoczęło się spotkanie Zawiszy Bydgoszcz z Piastem Gliwice.

• Sędzią dzisiejszego spotkania jest Tomasz Radkiewicz, na liniach pomagać mu będą Arkadiusz Śpiewak oraz Maciej Majewski.

• Zakończyła się rozgrzewka obu zespołu. Za kilka minut rozpocznie się ostatnie spotkanie tej rundy! Czy Zawisza zostanie mistrzem jesieni?

• Zapełnia się powoli stadion im. Zdzisława Krzyszkowiaka. Na spotkanie nie przybyli kibice gości.

• Trwa rozgrzewka obu drużyn.

• Ławka rezerwowych Zawiszy Bydgoszcz: Cuper, Zapała, Jackiewicz, Leśniewski, Masłowski, Maziarz, Markowski. Ławka rezerwowych Piasta Gliwice: Szmatuła, Buryan, Pietrzak, Pietroń, Świątek, Nalepa, Zganiacz.

• Zawisza Bydgoszcz wystąpi w następującym składzie: Witan - Ilków-Gołąb, Jankowski, Skrzyński, Oleksy - Zawistowski, Błąd, Klofik, Gevorgyan, Ekwueme - Wójcicki. Piast Gliwice: Trela - Bzdęga, Klepczyński, Krzycki, Cicman - Matras, Bodzioch, Urban, Ruben Jurado - Paulaukas, Kędziora.

• Witam serdecznie ze stadionu Zawiszy Bydgoszcz. Zapraszamy do relacji live z ostatniego spotkania w 17 kolejce pierwszej ligi.