Cracovia

3

Zawisza Bydgoszcz

1

• Koniec meczu!! Co za emocje w Krakowie! W meczu na szczycie Pasy pokonują Zawisze 3-1!! Dziękujemy za udział w naszej relacji i zapraszamy na następne!

• GOOOOL!!!!! W ostatniej akcji meczu Bernhardt strzela na 3-1!!!! Koniec emocji w Krakowie!!!!

• Ostatnie akcje meczu.Czy coś sie jeszcze zmieni??

• Próba Suvorova z 40 metrów, ale bardzo niecelna.

• Do drugiej połowy meczu sędzia doliczył 3 minuty.

• Tego meczu już nikt nie ogląda na siedząco. Kibice dopingują swoich graczy do walki! Wspaniała atmosfera w Krakowie!!

• Do końca meczy już naprawdę niewiele czasu a ataki Zawiszy od jakiegoś czasu są mniej intensywne. Mimo wszystko czekają nas jeszcze emocje w tym spotkaniu gdyż Niebiesko-czarni nie oddadzą łatwo punktów Cracovii.

• Steblecki ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

• Ostatnia zmiana w Pasach. Za Strune wchodzi Suvorov.

• Żółta kartka dla Jankowskiego za ostry faul na Strunie.

• Kibice obu zespołów robią co mogą aby pomóc swoim ulubieńcom w boiskowej walce. Oficjalny komunikat podaje, iż na stadionie dziś obecnych jest 9800 sympatyków piłki nożnej.

• Z dystansu próbował Stefańczyk, ale piłka przeleciała wysoko nad bramką.

• Robi się ciekawie w Krakowie, 15 minut do końca i tylko jedna bramka różnicy. Emocje na najwyższym poziomie!!

• Zółtą kartkę otrzymał Gevorgyan.

• GOOOL!!! Pewnie rzut karny wykorzystuje Zawistowski. Zawisza łapie kontakt!!!!

• Obrońca Pasów ukarany także żółtą kartką.

• Rzut karny dla Zawiszy!!!! Faulował Struna!!!

• Zmiana także w Cracovii. Za strzelca drugiego gola Dudzica wchodzi Steblecki.

• Do końca spotkania pozostało około 20 minut, trwa ciągły napór Zawiszy. Czy goście dadzą radę doprowadzić choćby do remisu?

• Ostatnia zmiana w zespole Zawiszy. Za Wójcickiego wchodzi Gevorgyan.

• Dobre uderzenie Błąda i ponownie w głównej roli bramkarz Cracovii. Zawisza naciska coraz bardziej!

• Znakomity strzał Zawistowskiego, z najwyższym trudem poradził sobie Pilarz.

• Żółtą kartką ukarany Dudzic za faul taktyczny.

• Ponownie Kaczmarek łapie dobrą wrzutkę z rzutu wolnego. Wysoki bramkarz jest chyba dziś najlepszym zawodnikiem w zespole Szatałowa.

• Piekny strzał Danielewicza!! Techniczne, mierzone uderzenie i znowu gości ratuje Kaczmarek!!

• Strzał Wójcickiego był bardzo niecelny, nie miał szans zagrozić dobrze dziś dysponowanemu Pilarzowi.

• Gracze Zawiszy podchodzą teraz bardzo wysoko pod pole karne Cracovii co stwarza szanse na kontry dla graczy Pasów, jednak jak na razie niewiele z nich wynika.

• Spokojna interwencja Jankowskiego w obronie, który powstrzymał Dudzica

• Ależ bomba Boljevicia z dystansu! Goście mogą podziękować Kaczmarkowi za to, że nie stracili trzeciego gola w tym meczu!!!

• Pierwsza zmiana w Cracovii. Za Zejdlera na boisku melduje się Danielewicz.

• Dośrodkowanie Jankowskiego było zbyt mocne i od bramki zacznie Pilarz.

• Cracovia chce ponownie uspokoić grę w środku pola i realizować swoją taktykę już do końca spotkania.

• W odpowiedzi na bramkę Pilarza uderzył Daniel Mąka, jednak bez problemów z tym strzałem poradził sobie Pilarz.

• Gospodarze znakomicie rozpoczęli drugą odsłonę meczu. Przewaga dwóch bramek daje im duży spokój na resztę meczu. Czy Zawisza jeszcze się podniesie po tym ciosie?

• GOOOOL!!!! Ależ początek Cracovii!!! Po dokładnym dograniu z lewej strony boiska gola strzela Dudzic!! Już 2-0 w Krakowie!!

• Natomiast Abbotta zmienił Chałas.

• Dwie zmiany w zespole gości. Za Masłowskiego wszedł Daniel Mąka.

• Sędzia rozpoczął drugą połowę meczu. Pierwsza piłka dla gospodarzy dzisiejszego spotkania!

• Piłkarze wracają na boisko, za chwilę zaczynamy drugą połowę spotkania!

• Koniec pierwszej połowy. Za kwadrans powrócimy na stadion przy ulicy Kałuży w Krakowie.

• Sędzia doliczył jedną minutę do pierwszej połowy.

• Strzał Zejdlera był zbyt słaby aby zaskoczyć bramkarza gości.

• Lewą stroną próbował zaatakować Bernhardt, jednak sędzia odgwizdał faul w ataku.

• Zawodnicy Cracovii rozgrywają spokojnie piłkę na swojej połowie boiska wyczekując na najdogodniejszy moment do przeprowadzenia ataku. Wydaje się, iż krakowianie chcą spokojnie zejść do szatni na przerwę z korzystnym wynikiem.

• Z dystansu próbował Boljević, ale nie powtórzył sztuki jaka mu wyszła w ostatnim meczu z Kolejarzem Stróże. Piłka przeleciała wysoko nad bramką.

• Pod koniec pierwszej połowy zrobiło nam się widowisko godne zapowiedzi. To jest absolutny hit 1 ligi!!

• W odpowiedzi Błąd znalazł się sam na sam z Pilarzem, ale strzelił prosto w bramkarza Cracovii!!! To także musiała być bramka!!!

• Fantastyczna akcja Zejdlera i Dudzica. Ten drugi dostał piłkę na 5 metrze, strzelił, ale końcówkami palców Kaczmarek zatrzymał piłkę na linii!!! To powinna być bramka!!!!

• Żytko w ostatniej chwili wślizgiem powstrzymał groźną akcję gości. Doświadczony stoper krakowian jest dziś dobrze dysponowany.

• Strzelał Zejdler, ale prosto w ręce Kaczmarka, którego taki strzał nie miał prawa zaskoczyć.

• Po stracie gola goście ewidentnie ruszyli do przodu i przejęli inicjatywę w tym meczu, jednak teraz wydaje się, iż Pasy uspokoiły grę.

• Jednak bez zagrożenia pod bramką Pilarza.

• Żółta kartka dla Żytki i mamy kolejny rzut wolny dla Zawiszy.

• Z rzutu wolnego podawał Zawistowski, główkował Kopacz, ale obok bramki.

• W międzyczasie za protesty żółtą kartką ukarany został Skrzyński.

• GOOOL!!! Karnego pewnie wykorzystuje Boljević i mamy 1-0 w Krakowie!!!!

• Rzut karny był jednak ewidentny, bo to Abbott popychał w polu karnym zawodnika Cracovii, który po tym zderzył się z kolegą.

• Rzut karny dla Cracovii!! Zawodnicy Zawiszy protestują ponieważ faktycznie wydaje się, iż w polu karnym zderzyło się dwóch zawodników Pasów. Kontrowersyjna decyzja!

• Tym razem na strzał zdecydował się Strauss, piłka przeleciała tuż obok słupka, ale będzie korner.

• Z linii pola karnego strzelał Dąbrowski, ale minimalnie niecelnie!

• Po błędzie Zejdlera z 16 metrów strzelał Masłowski, jednak obok bramki.

• Pierwszy kwadrans jak na razie rozczarowuje kibiców obu drużyn. Walka toczy się głównie w środku boiska, jedyną dobrą okazję stworzył sobie Zawisza na początku meczu.

• Dąbrowski w ostatniej chwili przeciął podanie adresowane do Abbotta. Mogło być groźnie.

• Gospodarze są w dzisiejszym meczu ustawieni bardzo wysoko na boisku, zakładają aktywny pressing, który jak na razie przynosi oczekiwane rezultaty. To Pasy są częściej przy piłce.

• Wrzutka Bernhardta ląduje prosto w rękach Wojciecha Kaczmarka.

• Jak do tej pory gra Niebiesko-czarnych wygląda nieźle, ale tylko do połowy boiska, dalsze podania zwykle nie znajdują adresata w postaci wysuniętego Pawła Abbotta.

• Jednak Pasom nie udało się zagrozić bramce gości po tym stałym fragmencie gry.

• Rzut rożny tym razem dla gospodarzy

• Krakowianie starają się uspokoić grę w środku pola i przejąć inicjatywę w tym spotkaniu, co jednak jest ciężkim zadaniem wobec dobrze ustawionego przeciwnika.

• W odpowiedzi próba kontrataku Cracovii, ale ostatnie podanie było niecelne i nie było zagrożenia pod bramką Kaczmarka.

• Ależ okazja dla gości, po rzucie rożnym znakomicie główkował Jankowski, ale tuż nad poprzeczką!

• Rzut Rożny dla Zawiszy.

• Niesamowita atmosfera na stadionie Pasów, silna ekipa kibiców Zawiszy głośno dopinguje swój zespół, przed pierwszym gwizdkiem sędziego ewidentnie ich przybyło, na stadionie jest ich około 1000-1200 osób. Kibice gospodarzy także nie szczędzą gardeł za swój zespół.

• Rozpoczynamy spotkanie! Zaczynają goście!

• Zawodnicy wychodzą już na murawę wyprowadzani przez sędziów dzisiejszego spotkania. Z głośników rozbrzmiewa hymn Cracovii!

• Zawisza przyjeżdża na stadion Pasów jako drużyna niepokonana, wiemy jednak doskonale, iż Cracovia na swoim obiekcie nie ma w zwyczaju tracić punktów. Czy któraś z drużyn dziś zakończy swoją wspaniałą passę czy może status quo zostanie zachowane i obie drużyny podzielą się punktami?

• Piłkarze schodzą już z boiska aby wysłuchać ostatnie wskazówki trenerów i przygotować się do meczu. Na stadionie już wyczuwa się atmosferę wielkiego piłkarskiego święta. Liczymy dziś na wielkie emocje w Krakowie!

• Stadion powoli się zapełnia, na ten moment oceniam liczbę kibiców gości na około 800 osób czyli całkiem pokaźna liczba jak na 1 ligowe warunki.

• Warto wspomnieć, że obie te drużyny spotkały się już w tym sezonie w Pucharze Polski. Wtedy zdecydowanie górą był zespół z Krakowa, który pewnie wygrał 2-0 po bramkach Dudzica i Straussa. Czy dziś spotkanie będzie miało podobny przebieg? A może trener Szatałow miał wystarczająco dużo czasu aby "rozgryźć" styl gry drużyny Stawowego? Odpowiedzi na te pytania poznamy za około 2,5 godziny. Do rozpoczęcia spotkania pozostało 20 minut.

• Piłkarze podstawowej jedenastki Cracovii zameldowali się na przedmeczowej rozgrzewce witani gromkimi oklaskami i głośnymi okrzykami "Cracovia, Cracovia!"

• Niewątpliwie dodatkowym smaczkiem tego spotkania jest fakt, iż trener Szatałow zdecydował się wstawić do bramki bardzo dobrze znanego pod Wawelem Wojciecha Kaczmarka, który ostatnimi czasy reprezentował barwy Pasów. Z Cracovii odszedł przed obecnym sezonem. Charyzmatyczny bramkarz, który był swego czasu ulubieńcem krakowskich kibiców odchodził z klubu nazywany "pierwszym, który opuszcza tonący okręt". Czy dziś Kaczmarek zatrzyma swoich byłych kolegów?

• Na murawie trwa właśnie rozgrzewka piłkarzy Niebiesko-czarnych. Z drużyny Cracovii rozgrzewają się tylko bramkarze oraz zawodnicy rezerwowi

• Poza emocjami piłkarskimi, które powinny stać na wysokim poziomie, będziemy się dzisiaj także uważnie patrzeć na to co się będzie działo na trybunach. Do Krakowa przyjechała duża grupa kibiców gości, którzy z pewnością swoim żywiołowym dopingiem będą wspomagać swoich ulubieńców. Faktem także jest mobilizacja kibiców Cracovii na ten mecz. Według przedmeczowych prognoz w dniu dzisiejszym na stadionie ma się pojawić około 12 tysięcy sympatyków Pasów.

• W ramce po lewej stronie widoczne są już wyjściowe składy obu zespołów. Podaje także nazwiska zawodników, którzy zasiądą na ławkach rezerwowych obu drużyn. Cracovia: Skrzeszewski, Danielewicz, Rupa, Puzigaca, Steblecki, Suvorov, Kłusek. Zawisza Bydgoszcz: Witan, Chałas, Drygas, Gevorgyan, M. Mąka, D. Mąka, Hermes.

• Witamy Państwa prosto z Krakowa ze stadionu przy ulicy Kałuży 1! Będziemy dzisiaj świadkami hitowego spotkania w 1 lidze, naprzeciw siebie staną zespoły Cracovii oraz Zawiszy Bydgoszcz. Zapraszamy serdecznie do wspólnego przeżywania sportowych emocji oraz do gorącej dyskusji w komentarzach. Spotkanie rozpocznie się za 40 minut!