3. liga lubelsko-podkarpacka: Resovia - Podlasie Biała Podlaska (3:0)

Marcin Trzyna
Resovia wygrała z Podlasiem Biała Podlaska
Resovia wygrała z Podlasiem Biała Podlaska Filip Trubalski
CWKS Resovia wygrała z Podlasiem Białą Podlaska 3:0 w meczu 4. kolejki 3. ligi lubelsko-podkarpackiej. Na listę strzelców wpisali się Adam Sadecki, Kacper Rop oraz Piotr Szkolnik.

CWKS Resovia od początku spotkania dominowała nad rywalem, choć pierwsza bramkę rzeszowianie zdobyli dopiero w 69. minucie spotkania - wówczas piłkę do bramki gości skierował 19-letni Adam Sadecki. Wcześniej blisko zdobycia gola był m.in. Konrad Domoń, lecz futbolówka po jego strzale z główki trafiła w poprzeczkę.

Druga bramka dla gospodarzy padła w 86. minucie. Świetną piłkę otrzymał Kacper Rop, któremu pozostało jedynie dostawić nogę i Resovia wyszła na dwubramkowe prowadzenie. Dwie minuty później czerwoną kartką za brutalny faul ukarany został Leśniak i goście kończyli mecz grając w osłabieniu.

W doliczonym czasie gry Piotr Szkolnik ładnie przymierzył przy słupku i zdobył gola na 3:0 dla Resovii. Na chwilę obecną "Pasiaki" mają na swoim koncie 10 punktów i znajdują się na pozycji lidera 3. ligi lubelsko-podkarpackiej.

CWKS Resovia - Podlasie Biała Podlaska 3:0