Cracovia wygrała sparing z Koroną Kielce

Michał Wieczorek
"Pasy" wygrały sparingowy mecz z Koroną
"Pasy" wygrały sparingowy mecz z Koroną fot. Grzegorz Sroka
Na stadionie "Pasów" przy ulicy Kałuży, Cracovia wygrała sparingowy mecz z Koroną Kielce 1:0. Jedyną bramkę w 85. minucie strzelił czarnogórski pomocnik Vladimir Boljević.

W barwach krakowian 65. minut zagrał testowany Izraelczyk Gil Blumstein, który od wtorku trenuje z drużyną. W drużynie z Kielc po raz pierwszy zagrał natomiast Tadas Kijanskas.

Cracovia - Korona Kielce 1:0 (0:0) - czytaj zapis relacji live
Bramka: Vladimir Boljević 85

Żółta kartka: Jamróz (Korona)

Cracovia: Gąsiński - Nykiel (46 Struna), Dąbrowski, Kosanović, Stuart - Szeliga, Bartczak (46 Boljević), Suvorov (60 Straus), Blumstein (65 Kędziora) - Ntibazonkiza (62 Rupa), Dudzic (46 Krieger)

Korona: I połowa: Małkowski - Kijanskas, Stano, Malarczyk, Kal - Bąk, Vuković, Lenartowski, Sobolewski - Cichos, Korzym
II połowa: Małecki - Cebula, Kiercz, Kijanskas, Kal - Jamróz (72 Stróżak), Jovanović, Paprocki (83 Jamróz), Kaczmarek - Zieliński, Michałe