Guardiola: Wykonaliśmy ważny krok w drodze do mistrzostwa

psz
- Mogę pogratulować mojemu zespołowi, a zwłaszcza Dantemu. Brazylijczyk pokazał, jak ważnym jest dla nas zawodnikiem i dzięki niemu wygraliśmy - powiedział po meczu Pep Guardiola, trener Bayernu Monachium.

Pep Guardiola (trener Bayernu Monachium): W pierwszej połowie grało nam się bardzo trudno. Po przerwie dobrze się broniliśmy, ale z gry do przodu nie możemy być zadowoleni. Stanowiliśmy jednak zgrany team i mogę pogratulować mojemu zespołowi, a zwłaszcza Dantemu. Brazylijczyk pokazał, jak ważnym jest dla nas zawodnikiem i dzięki niemu wygraliśmy.

Wolałbym żebyśmy grali inaczej niż w sobotę, ale musimy też zwrócić uwagę na to, z kim się mierzyliśmy. Nie jest łatwo wygrać w Dortmundzie. Borussia ma świetną jakość. Wygraliśmy 1:0 i wykonaliśmy ważny krok. Jeszcze cztery zwycięstwa dzielą nas od mistrzostwa.

źródło: Borussia Dortmund