Stoke City

0

Chelsea Londyn

2

• Lepsza była Chelsea w przeciągu całego spotkania. Dłużej utrzymywała się przy piłce, oddawała groźniejsze strzały i zasłużyła na ten triumf. Z mojej strony to już wszystko, kolejne spotkanie z Premier League drugiego dnia świąt! Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski

• Koniec! Chelsea ogrywa Stoke!

• Krkić! Świetny strzał z dystansu, piłka minimalnie mija bramkę!

• A teraz Brazylijczyk z hiszpańskim paszportem opuszcza murawę i zmienia go Drogba

• Begović! Schuerrle przeprowadził bardzo dobrą indywidualną akcję, podał do Costy, a on przegrał sytuację sam na sam z bramkarzem!

• Słabo jednak wykonali ten stały fragment gry gospodarze, obrońcy The Blues spokojnie wybili piłkę

• jeszcze przed wykonaniem rzutu wolnego mamy zmianę. Assaidi wchodzi za Arnautovicia

• Matić faulował na własnej połowie boiska Bojana

• Bardsley dośrodkował z prawej strony boiska, ale zablokował go Azpilicueta

• I mamy zmianę w ekipie Chelsea. Andre Schuerrle wchodzi za Williana

• Eden Hazard wstrzelił piłkę w pole karne, przyjął ją Fabregas i Hiszpan mimo nieczystego strzału pokonał Begovicia. Fabregas do asysty dodaje bramkę

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Cesc Fabregas, 2:0 dla gości!

• Charlie Adam faulował teraz na własnej połowie Maticia

• Arnautović zaatakował indywidualnie, wdarł się z piłką w pole karne, a tam zatrzymali go obrońcy Chelsea

• Bardsley dośrodkował piłkę z prawej strony boiska, ale z własnej szesnastki wybił ją Matić

• Arnautović dośrodkował z lewej strony boiska, ale piłka wyszła na aut bramkowy

• Dłużej teraz przy piłce są gospodarze, ale zacznie coś z tego wynikać?

• Charlie Adam! Świetny strzał z dystansu, piłka minimalnie mija bramkę!

• Fabregas zagrał dobre podanie za linię obrony do Costy, ale tego uprzedził bramkarz

• Było blisko gola! Hazard indywidualnie zaatakował w polu karnym gospodarzy, zakręcił obrońcą i podał do Fabregasa. Ten jednak miał za mało miejsca i nie zdołał pokona bramkarza

• N'Zonzi oddał strzał sprzed pola karnego, jednak trafił tylko w plecy Maticia

• Żółtą kartką ukarany Pieters, za faul na Coscie

• Willian! Indywidualna akcja Brazylijczyka, minął on paru rywali i oddał strzał, ale bardzo dobrze interweniował Begović!

• Meliśmy teraz dośrodkowanie z prawej strony boiska, ale znów świetnie interweniują obrońcy Chelsea

• To powinien być gol! Fabregas zagrał kapitalną prostopadłą piłkę do Costy, a ten przestrzelił w sytuacji sam na sam!

• Cameron popisał się długim wyrzutem piłki z autu, ale wybijają piłkę obrońcy Chelsea

• Crouch oddał strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale zablokował go Matić. Po chwili uderzał Walters, a na rzut rożny wybił piłkę Cahill. Gorąco pod bramką Chelsea!

• Aj, było blisko gola! N'Zonzi oddał strzał z dystansu, a po rykoszecie kapitalnym refleksem popisał się Courtois!

• Długo wymieniają teraz podania gospodarze, ale robią to przede wszystkim w środkowej strefie boiska

• Fabregas dośrodkował z rzutu rożnego, a kapitan Chelsea wygrał pojedynek z Cameronem i wpakował piłkę do bramki!

• GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! To był AŻ corner! John Terry, 1:0 dla gości!

• Ivanović oddał strzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany i wywalczył tylko corner

• Arbiter daje znak, zaczynamy!

• Piłkarze obu drużyn już pojawili się na boisku, za chwilę zaczynamy

• Pamiętam wejście Assaidiego i jego wspaniały gol. To było fantastyczne. Kosztowało nas to wiele wysiłku i nie będzie to łatwe do powtórzenia, ponieważ Chelsea jest jeszcze lepszym zespołem - powiedział przed tym meczem Mark Hughes, trener Stoke

• Przed rokiem Stoke pokonało u siebie Chelsea 3:2, a decydującą bramkę w samej końcówce zdobył Assaidi. Czy The Potters będą w stanie powtórzyć ten sukces?

• Ławka gospodarzy: Butland, Huth, Whelan, Wilson, Adam, Diouf, Assaidi

• Ławka gości: Cech, Filipe Luis, Zouma, Ake, Oscar, Schurrle, Drogba

• Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki. Za chwilkę dołączymy do nich ławki rezerwowych, a tymczasem zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią tego meczu

• Witamy! Zapraszamy na relację live ze spotkania kończącego 17. kolejkę angielskiej Premier League. Stoke City kontra Chelsea, początek za około 25 minut!