Gra grupa czwarta piłkarskiej trzeciej ligi
Sobota:
Wieczysta Kraków - Avia Świdnik 2:0 (1:0)
Bramki: Michał Fidziukiewicz 18, Paweł Łysiak 90+1.
Podhale Nowy Targ - Chełmianka Chełm 1:2 (0:1)
Bramki: Serhij Rusjan 76 - Adam Nowak 38 z karnego, Mateusz Boczuliński 72.
Czarni Połaniec - Karpaty Krosno 0:1 (0:0)
Bramka: Jewhen Oberman 80.
Czarni: Paterek – Załucki, Bakowski, Kierys (61 Guca), Chmielowiec – Banik (64 Maj), Palonek (61 Gębalski), Wiktor (84 Mucha), Bawor, Smoleń – Kardyś.
Karpaty: Perchel – Oberman, Prytykowski, Duda – Nasalski, Akhmedow, Stasik, Maschenko (57 Radulj), Wajs – Demianenko (46 Djoulou), Sula (67 Wlaźlik).
Żółte kartki: Załucki, Bakowski, Kierys (Czarni), Prytykowski, Akhmedow, Maschenko, Demianenko, Djoulou (Karpaty).
Czerwona kartka: Załucki (Czarni, 65 minuta, za drugą żółtą).
Sokół Sieniawa - Star Starachowice 0:1 (0:0)
Bramka: Adrian Szynka 57 z karnego.
Star: Lipiec – Majdanewycz, Jagiełło, Bracik, Stefański (58. Cukrowski) - Nowak (39. Kawecki), Kośmider, Puton, Handzlik (58. Głaz), Szynka (67. Duda) - Śliwiński (67. Stanisławski).
Sokół: Wierzchowski - Jeż (58. Kiełbasa), Mróz, Fedan (84 Stankiewicz), Padiasek - Wróblewski (71 Martinez), Więckowski, Kaczor, Czajkowski, Janik (71 Wawryszczuk) - Kwaczreliszwili.
Żółte kartki: Kośmider, Jagiełło (Star), Kaczor, Janik (Sokół).
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Orlęta Radzyń Podlaski 2:2 (1:1)
Bramki: Mateusz Jarzynka 14, Dominik Pisarek 59 z karnego - Michał Nawrot 33 (samobójcza), Jakub Szczypek 69.
KSZO 1929: Klon – Domagała, Jarzynka, Mazurek I, Brągiel – Nawrot, Orlik (73.Tymoszenko), Zimnicki (85.Lipka) – Kramarz (62. Mogil), Pisarek (74. Mazurek II), Senko (85. Lis).
Orlęta: Bartnik – Chyła, Kot (69. Szymala), Szuta (62.Radziński), Duchnowski - Szuta, Cassio (83. Korolczuk), Mamis (46. Koszel), Zmorzyński, Rycaj - Szczypek, Majbański (69. Pawluczuk).
Żółte kartki: Orlik, Zimnicki, Nawrot (KSZO 1929) – Cassio, Chyła, Zmorzyński, Kot (Orlęta).
Unia Tarnów - Podlasie Biała Podlaska 2:3 (1:1)
Bramki: Jakub Bator 24, Benedykt Piotrowski 82 - Jakub Kobyliński 11, 56, Jarosław Kosieradzki 78.
Wisłoka Dębica - KS Wiązownica 1:2 (0:1)
Bramki: Bartosz Markiewicz 57 (samobójcza) - Arkadiusz Kasia 45 z karnego, 74.
Niedziela:
Siarka Tarnobrzeg - Wiślanie Jaśkowice 2:1 (0:0)
Bramki: Paweł Mróz 89, Krystian Szymocha 90+6 - Krystian Szymocha (samobójcza) 75.
Siarka: Artym - Misztal, Kumorek, Szymocha, Sulkowski - Jodłowski (77. Cichocki), P. Lisowski (58. Kaliniec), D. Lisowski - Orlik, Feret, Iwao (77. Mróz).
Świdniczanka Świdnik - Garbarnia Kraków 1:1 (0:1)
Bramki: Michał Zuber 90 (k) - Mateusz Duda 36 (k)
Tabela
1. Wieczysta Kraków 22 53 63-21
2. Siarka Tarnobrzeg 22 43 40-17
3. Avia Świdnik 22 41 44-26
4. Podlasie Biała Podlaska 22 40 36-18
5. Star Starachowice 22 40 35-18
6. Chełmianka Chełm 22 38 41-37
7. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 22 37 36-26
8. Wiślanie Jaśkowice 22 32 36-27
9. Unia Tarnów 22 29 36-39
10. Garbarnia Kraków 22 27 31-39
11. KS Wiązownica 22 27 34-52
12. Świdniczanka Świdnik 22 26 28-37
13. Czarni Połaniec 22 25 35-39
14. Wisłoka Dębica 22 22 24-39
15. Orlęta Radzyń Podlaski 22 19 24-38
16. Podhale Nowy Targ 22 17 22-33
17. Sokół Sieniawa 22 17 24-55
18. Karpaty Krosno 22 16 15-43
1. miejsce - awans do drugiej ligi; 16-18. - spadek do czwartej ligi.
Wywiad z prezesem Jagiellonii Białystok Wojciechem Pertkiewiczem
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?