Trzecia liga. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Orlęta Radzyń Podlaski 2:2. Gole dla KSZO strzelili Mateusz Jarzynka i Dominik Pisarek

Dorota Kułaga
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Orlęta Radzyń Podlaski 2:2. Gole dla KSZO strzelili Mateusz Jarzynka i Dominik Pisarek Sandra Krakowiak
Piłkarze KSZO 1929 Ostrowiec w sobotę zremisowali w trzecioligowym meczu z Orlętami Radzyń Podlaski 2:2. Bramki dla zespołu prowadzonego przez Rafała Wójcika zdobyli Mateusz Jarzynka w 14, Dominik Pisarek w 59 minucie z karnego

Remis KSZO 1929 Ostrowiec z Orlętami Radzyń Podlaski

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Orlęta Radzyń Podlaski 2:2 (1:1)
Bramki: Mateusz Jarzynka 14, Dominik Pisarek 59 z karnego - Michał Nawrot 33 (samobójcza), Jakub Szczypek 69.
KSZO 1929: Klon – Domagała, Jarzynka, Mazurek I, Brągiel – Nawrot, Orlik (73.Tymoszenko), Zimnicki (85.Lipka) – Kramarz (62. Mogil), Pisarek (74. Mazurek II), Senko (85. Lis).
Orlęta: Bartnik – Chyła, Kot (69. Szymala), Szuta (62.Radziński), Duchnowski - Szuta, Cassio (83. Korolczuk), Mamis (46. Koszel), Zmorzyński, Rycaj - Szczypek, Majbański (69. Pawluczuk).
Żółte kartki: Orlik, Zimnicki, Nawrot (KSZO 1929) – Cassio, Chyła, Zmorzyński, Kot (Orlęta).

Zobacz zdjęcia z meczu

Orlęta dobrze radzą sobie w rundzie wiosennej, wciąż są niepokonane. W sobotę ten zespół postawił trudne warunki KSZO 1929 i mecz w Ostrowcu Świętokrzyskim zakończył się podziałem punktów.

Prowadzenie dla zespołu Rafała Wójcika zdobył strzałem głową Mateusz Jarzynka w 14 minucie. W 33 minucie goście doprowadzili do wyrównania po samobójczym trafieniu Michała Nawrota. Obrońca KSZO interweniował tak niefortunnie, że piłka odbiła się od jego nogi i zaskoczyła Oskara Klona.

W 59 minucie ostrowiecki zespół wyszedł na prowadzenie po strzale Dominika Pisarka, który wykorzystał rzut karny. Goście wyrównani w 69 minucie - autorem trafienia był Jakub Szczypek. KSZO mógł zakończyć ten mecz zwycięsko, ale Nawrotowi i Mogilowi w końcówce zabrakło precyzji.