Kolejarz lepszy od Młodej Wisły w sparingu. Powrót Cichego

Kolejarzstroze.pl
Witold Cichy (z lewej)
Witold Cichy (z lewej) Rafał Kamieński
Podopieczni trenera Przemysława Cecherza pokonali pod Tatrami Młodą Wisłę Kraków 2:0.

Pierwszego gola dla Kolejarza Stróże zdobył Wolański. Była dokładnie 38. minuta meczu, kiedy Zawadzki wrzucił piłkę w pole karne, a obrońcy Wisły próbowali oddalić piłkę poza obszar szesnastki. Do futbolówki dopadł Wolański, który precyzyjnym uderzeniem doprowadził do stanu 1:0.

Po zmianie stron padła druga bramka. W 52 minucie arbiter wskazał na wapno. Pewnym egzekutorem stałego fragmentu gry okazał się Dariusz Zawadzki. Kolejarz pozostawił po sobie bardzo dobre wrażenie i mógł wygrać wyżej, ale nie wykorzystał między innymi trzech sytuacji sam na sam. Kolejny sparing Wisła zagra z Watrą Białka Tatrzańska a później ze Stalą Rzeszów.

Ciekawostką jest fakt, że do Kolejarza wraca Witold Cichy. Senator Stanisław Kogut oraz trener Przemysław Cecherz potwierdzili, że zawodnik na pewno będzie grał w Stróżach