PKO Ekstraklasa. Tak piłkarze Korony Kielce fetowali zdobycie bramek w zwycięskim meczu z Jagiellonią Białystok. Zobacz zdjęcia

Dorota Kułaga
Radość po zdobyciu bramki przez Dominicka Zatora
Radość po zdobyciu bramki przez Dominicka Zatora Kamil Bielaszewski
W końcówce meczu Korony Kielce z Jagiellonią Białystok emocje sięgnęły zenitu. Wszystko skończyło się szczęśliwie dla gospodarzy - Żółto-Czerwoni w 95 minucie zdobyli zwycięską bramkę po strzale Jewgienija Szykawki i wygrali arcyważne spotkanie 2:1.

Radość piłkarzy Korony po bramkach Dominicka Zatora i Jewgienija Szykawki

Niezwykle emocjonujący mecz obejrzeli kibice na Suzuki Arenie. Korona Kielce po kapitalnej końcówce pokonała Jagiellonię Białystok 2:1.

W 79 minucie wielka radość zapanowała na Suzuki Arenie. Po centrze Mariusa Briceaga kapitalnym strzałem głową popisał się Dominick Zator. Przelobował Alomerovicia i doprowadził do remisu 1:1.

Zwycięską bramkę w 95 minucie zdobył Jewgienij Szykawka. To szóste z rzędu zwycięstwo podopiecznych Kamila Kuzery na swoim stadionie w tym roku!